2:5
    Anna MACHÁČKOVÁ
    (Dobisíková)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:5
branky: 25. Ivana Drugdová, 26. Anna Alexandra Suková - 4. Tereza Trunečková, 11. Radka Kylarová, 11. Tereza Kruberová, 34. Kristýna Vejvodová, 57. Anna Macháčková; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 31 - Jana Vyrobíková 20; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Po výsledkově nepovedené 1. třetině jsme se dokázali vrátit do zápasu, bohužel své šance jsme neproměnili. Děkuji soupeři za zápas a pořadatelům za jejich práci..
60:00 Komentář SKV P.Doubek : Jsou zápasy pohledné.. a jsou zápasy bojovné. Dnes se spíš bojovalo a běhalo. Utkání jsme měli ve své kontrole, ale po parádní první třetině se nám přestalo dařit proměňovat šance a zápas se zkomplikoval. Díky soupeři za zápas, ukázal svojí sílu.
60:00 Střely na branku: domácí - 7, hosté - 13
56:51 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
56:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #96 Anežka Dobisíková (2:5)
43:36 Drugdová se dostala před Vybíralovou ale míček jí poskočil a nepodařilo se jí zakončit ideálně.
42:27 Vyloučen hráč #65 Markéta Šporová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
42:27 Třetí třetina začíná přesilovkou hostů.
40:00 Střely na branku: domácí - 7, hosté - 11
39:57 Před koncem třetiny se ještě pokouší Vyrobíkovou překonat Přerostová.
34:12 Vejvodová tentokrát míří jen do tyčky.
33:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:4)
33:17 Hosté svou přesilovku využívají a odskakují opět na rozdíl 2 branek.
31:25 Vyloučen hráč #51 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
31:25 Svou přesilovou hru si vyzkouší i hosté.
30:29 Hezká akce Kapřivové a Bejčkové končí střelou, se kterou si Vyrobíková poradila.
29:25 Jedličková střílí z těsné blízkosti, ale golmance hostu se podaří vytěsnit míček mimo hřiště.
25:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #51 Anna Alexandra Suková bez asistence (2:3)
25:33 Suková snižuje na rozdíl jediné branky !
24:08 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #46 Michaela Urbanová (1:3)
20:00 Střely na branku: domácí - 8, hosté - 12
19:51 Hosté hrají v plném počtu.
17:51 Vyloučen hráč #96 Anežka Dobisíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
10:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #6 Tereza Kruberová, asistoval #19 Karolína Snopová (0:3)
10:35 A další rychlý gól Vinohrad.
10:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #36 Ivana Hrušková (0:2)
10:12 Zmatku v obraně Plzně využívá Kylarová.
08:16 Ani několikátá dorážka hostů neprošla přes Fišerovou.
07:31 PO prvním gólu se hra přesouvá ze strany na stranu a do šance se dostávají oba týmy.
03:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (0:1)
03:06 Trunečková dokázala najít místo a poslat míček za Fišerovou.
00:01 Úvodní buly lépe vyšlo hostům.