• 63 62:58
    5:4
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbalová akademie MB 5:4p
branky: 2. Tereza Kruberová, 10. Aneta Nigrinová, 42. Anna Macháčková, 51. Karolína Snopová, 63. Aneta Nigrinová - 3. Michaela Fellerová, 21. Eliška Horáková, 22. Tereza Zápotocká, 26. Eliška Mrázková; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 13 - Marie Topolová 26; po třetinách: 2:1, 0:3, 2:0, 1:0
65:00 Komentář as. trenéra domácích Pavla Doubka: Parádní zápas, který si všichni účastní opravdu užili. Díky výbornému soupeři za rychlé a férové utkání. Dík patří také divákům, kteří se přišli podívat.
64:59 Vyjádření trenéra hostí R. Nováka: Diky za krasný zápas, bylo by určitě fajn mít takových zápasů v sezóně více. Děkujeme soupeři za kvalitní výkon.
62:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová bez asistence (5:4)
62:58 Vítězný gól střílí ze středu Nigrinová!
61:05 SKV pokračuje v nátlaku
60:38 Rozruch před brankou hostů
60:00 Vyjádření R. Nováka: Diky za krasný zápas, bylo by určitě fajn mít takových zápasů v sezóně více. Děkujeme soupeři za kvalitní výkon.
60:00 Běžný hrací čas nám nestačil, máme tu tedy přídavek ve formě prodloužení.
59:52 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
59:52 Time out SKV
59:12 Tlak SKV přetrvává, ale bez brankového úspěchu
56:40 A nyní naopak tvoří hru domácí SKV.
55:55 Boleslav v tlaku
55:17 Hra plná šancí na obou stranách
53:10 Hra na obou stranách vyrovnaná. Kdo zasadí pátý úder do soupeřovy klece?
50:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (4:4)
50:46 Je tu vyrovnávací gól z hole Snopové a hrajeme od nuly
46:13 Tlak SKV bez gólové příchuti
41:45 Máme tu gól Boleslavi, který ale neplatí pro stojící hráčku v brankovišti
41:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #19 Karolína Snopová (3:4)
41:05 Kutnarová střílí ránu, která končí až v síti hostí.
40:50 SKV v plném počtu
40:03 Zahajujeme krátkou přesilovkou Boleslavi
38:50 Zbytečný faul od Nigrinové
38:44 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
37:24 SKV hledá klič do obrany Boleslavi zatím bezvýsledně.
32:50 Dobisíková využila chyby Boleslavi při střidání, ale bez brankového úspěchu
31:06 Kuchyňková opět v akci, opět zachraňuje
30:10 SKV v tlaku, ale bez výsledku.
25:31 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Eliška Mrázková, asistoval #54 Monika Žapková (2:4)
25:31 Boleslav sehrála přesilovku na výbornou a využívá ji.
25:01 Vyloučen hráč #96 Anežka Dobisíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:30 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Tereza Zápotocká, asistoval #27 Anna Srbková (2:3)
21:30 Zápotocká davá vedoucí gól nad nohu Kuchyňkové
20:06 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #40 Eliška Mrázková (2:2)
20:06 A hned zkraje třetiny je tu vyrovnávací gól!
19:59 V první části už se nic nestane a domácí SKV půjde do šaten s jednobrankovým vedením...
19:00 Zapotocká šla sama na Kuchyňkovou, ale bez výsledku.
15:50 Rybínová proti golmance Boleslavi selhala
12:47 Kuchyňková předvedla záchranný zákrok nohou
11:55 Hra se nyní stala spíš velkou sekanou, ale rozhodčí jsou zatím klidní.
09:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #19 Karolína Snopová (2:1)
09:41 Nigrinová dorazila míček do odkryté brány
06:00 Hraje se nahoru a dolů, ale bez gólů.
04:57 Krasný zákrok gólmanky Boleslavi
02:50 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Michaela Fellerová bez asistence (1:1)
02:50 Ze středu smrtelná rána
01:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #6 Tereza Kruberová, asistoval #37 Lucie Kisugite (1:0)
01:41 Kisugite krásně prokličkovala půlku hřiště a přistrčila na střilejicí spoluhráčku
00:59 Kalivodová v samostatném úniku mijí bránu
00:01 Úvodní buly pro Boleslav.
00:00 Zdravíme u sledování dnešního zápasu mezi SKV a Florbalovou akademií MB. Bude se jednat o souboj mezi 1. a 2. týmem tabulky.