• 53 52:40
    14:3
    (Bursová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Banes Florbal Soběslav 14:3
branky: 2. Aneta Kalivodová, 5. Nikola Bursová, 14. Anežka Dobisíková, 16. Karolína Snopová, 19. Anežka Dobisíková, 23. Lucie Kisugite, 24. Anna Macháčková, 27. Kateřina Bartůňková, 31. Kateřina Rybínová, 34. Karolína Snopová, 34. Adéla Skalická, 36. Kateřina Rybínová, 44. Lucie Kisugite, 53. Karolína Snopová - 5. Eliška Juhaňáková, 18. Andrea Dostálová, 27. Monika Hrnečková; rozhodčí: Jan Šubrt - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 10 - Pavlína Kozáková 12, Eliška Hnojnová 17; po třetinách: 5:2, 7:1, 2:0
60:00 Střely ve 3. třetině 13:6
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Doubka: Dnes byl zápas jasně v naší režii. Jsme rádi, že jsme se střelecky netrápili. Mrzí nás jen občasná hra 'naslepo' a nepřesnosti. Díky soupeři za férový zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Mendla: špatná série stále trvá, snad to někdy zlomíme. Výkyvy ve hře nás stojí sebevědomí. Soupeř potrestal, co mohl a zaslouženě zvítězil. Děkujeme za utkání.
60:00 Střely celkově 43:13
56:40 Šraierová zdobí dnešní zápas lobíky za obranu.
55:36 Fair play Soběslavi i když prohrává, to se v dnešní době cení.
53:12 Perfektní zákrok domácí brankářky.
52:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 14:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #27 Nikola Bursová (14:3)
51:33 Standardka Soběslavi zblokovaná.
47:40 Bartůňková střela z obrany vedle.
46:43 Panika, neběžel čas.
45:18 Kisugite opět v úniku bohužel neproměnila.
45:02 Vyloučen hráč #33 Kateřina Bartůňková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vražení zády
43:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 13:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Lucie Kisugite, asistoval #68 Dominika Kratochvílová (13:3)
43:03 Po bloku Kratochvílové krásně využila své rychlosti Kisugite a zakončila backhendem.
42:20 Pěkná nacvičena přesilovka bohužel nekončí golem
42:09 Vyloučen hráč #6 Tereza Kruberová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
40:01 Soběslav vstupuje do třetí třetiny mohutným pokřikem 3,2,1 tak uvidíme co se stane.
40:00 Střely ve třetí třetině 13:6
40:00 Střely ve druhé třetině 17:5
36:13 Sjezd Snopové ve vyložené šanci na velkém brankovišti.
35:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Kateřina Rybínová, asistoval #19 Karolína Snopová (12:3)
35:27 Krásná akce domácích končí gólem Rybínové.
33:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 11:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #33 Kateřina Bartůňková (11:3)
33:40 Goal horn nemusíme teď ani vypínat. Domácí střílí jeden gól za druhým
33:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #92 Kateřina Rybínová (10:3)
32:10 Soběslav se pokouší náhozy dostat do útoku.
30:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:3
30:50 SKV jsou více na balonku a proměňují další šanci.
30:00 Počet diváků přihlížejících dnešnímu utkání je krásných 15. Děkujeme
29:40 Kruberová ze středu nad.
27:44 Hrušková pěkná střela od mantinelu.
26:08 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #6 Andrea Dostálová (8:3)
26:08 Střídaní brankářů byl ten správný impuls pro Soběslav. Ihned po buly snižují.
26:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Kateřina Bartůňková, asistoval #77 Adéla Skalická (8:2)
26:02 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Eliška Hnojnová družstva Banes Florbal Soběslav
23:58 SKV presuje, ale Soběslav si dokázala poradit. Ve vyložené šanci hosté netrefují odkrytou branku.
23:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #92 Kateřina Rybínová (7:2)
22:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Lucie Kisugite, asistoval #6 Tereza Kruberová (6:2)
22:12 Brankářka domácích zaznamenala první zákrok.
21:37 Hošková slabou střelou do boční síťky
20:10 Trunečková blokem zabránila třetí střele a třetímu gólu?
20:01 Buly pro SKV
20:00 Střely po první třetině 13:2
19:50 Na balonku v posledních vteřinách třetiny hosté.
18:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #24 Tereza Trunečková (5:2)
17:28 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová bez asistence (4:2)
17:28 Samostatný únik v oslabení, druhá střela hostů a gól.
16:58 Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
16:00 Citrony na Hruškovou, ta pouze do golmanky.
15:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (4:1)
13:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #45 Anna Macháčková (3:1)
10:30 Rybínová nad po nahrávce Snopové.
10:03 Pěkná akce hostů na jeden dotek končí nad.
07:11 Snopová netrefuje prázdnou branku po střele Trunečkové.
04:58 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková bez asistence (2:1)
04:58 První střela hostů po špatné rozehrávce SKV končí golem.
04:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #37 Lucie Kisugite (2:0)
02:10 Bursová ze středu pouze do břicha golmanky
01:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #36 Ivana Hrušková (1:0)
00:01 Buly vyhráli domácí.