59
  • 59 58:44
    Soběslav

TEXAS LONGHORNS - Banes Florbal Soběslav 9:7
branky: 3. Veronika Bašová, 6. Michaela Blovská, 6. Lucie Knobová, 16. Klára Zelinková, 40. Lucie Knobová, 40. Zuzana Purkrábková, 51. Emma Šlopková, 53. Aneta Špičáková, 57. Klára Zelinková - 13. Michaela Pejšová, 19. Andrea Dostálová, 34. Andrea Dostálová, 44. Michaela Pejšová, 45. Michaela Pejšová, 49. Lenka Morová, 49. Adéla Kubátová; rozhodčí: Patrik Trejbal - Tomáš Cimrman; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Radka Höflerová 16 - Eliška Hnojnová 35; po třetinách: 4:2, 2:1, 3:4
59:59 Vyjádření tenéra Texasu: Náš nevyrovnaný výkon dovolil soupeři neustálé návraty do utkání. Ceníme si 3 bodů proti soupeři, proti kterému se nám tradičně nedaří. Děkujeme za utkání.
59:59 Vyjádření tenéra Soběslavi: Dnešní zápas rozhodly individuální chyby. Stále se nám nedaří zlomit špatnou sérii. Děkuji holkám za předvedený výkon.
59:59 Střely ve třetí třetině: Texas 21, Soběslav 10.
58:44 Timeout Banes Florbal Soběslav
56:13 GÓL TEXAS LONGHORNS! 9:7
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #31 Michaela Blovská (9:7)
53:13 Vyloučen hráč #33 Alena Břízová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
52:18 GÓL TEXAS LONGHORNS! 8:7
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #80 Aneta Špičáková, asistoval #36 Lucie Knobová (8:7)
50:54 GÓL TEXAS LONGHORNS! 7:7
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #72 Emma Šlopková, asistoval #12 Klára Zelinková (7:7)
48:56 Timeout TEXAS LONGHORNS
48:56 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #6 Andrea Dostálová (6:7)
48:50 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #21 Lenka Morová, asistoval #69 Michaela Pejšová (6:6)
44:41 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #69 Michaela Pejšová, asistoval #14 Kateřina Vojtová (6:5)
43:41 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #69 Michaela Pejšová, asistoval #44 Amálie Šťastná (6:4)
39:59 Střely ve druhé třetině: Texas 12, Soběslav 8.
39:42 GÓL TEXAS LONGHORNS! 6:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #79 Zuzana Purkrábková, asistoval #62 Barbora Nosková (6:3)
39:26 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #36 Lucie Knobová, asistoval #51 Andrea Černá (5:3)
37:38 Vyloučen hráč #8 Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nesportovní chování
33:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #8 Monika Hrnečková (4:3)
19:59 Střely v první třetině: Texas 11, Soběslav 5.
18:07 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
15:22 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #72 Emma Šlopková (4:1)
12:19 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
05:40 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #36 Lucie Knobová, asistoval #80 Aneta Špičáková (3:0)
05:27 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #20 Jana Kadlecová (2:0)
02:37 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #84 Veronika Bašová, asistoval #20 Jana Kadlecová (1:0)
00:00 Dobro došli z Chýně! Dnes uvidíme zápas mezi Texasem a Soběslaví. V onlinu čekejte pouze nutné informace.