58
  • 58 57:15
    2

TEXAS LONGHORNS - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 12:8
branky: 4. Michaela Blovská, 7. Jana Pavlicová, 8. Michaela Blovská, 16. Jana Pavlicová, 19. Kateřina Vránová, 19. Jana Pavlicová, 20. Michaela Blovská, 40. Andrea Černá, 46. Veronika Bašová, 50. Veronika Bašová, 53. Veronika Bašová, 54. Veronika Bašová - 7. Alžběta Kopřivová, 8. Michaela Urbanová, 20. Barbora Krňoulová, 40. Alžběta Kopřivová, 43. Barbora Krňoulová, 47. Michaela Mašková, 50. Lenka Přerostová, 51. Michaela Mašková; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Radka Höflerová 24 - Veronika Fišerová 23; po třetinách: 7:3, 1:1, 4:4
59:59 Komentář trenára domácích Petra: Pěkné ofenzivní utkání, které rozhodla koncovka první třetiny. Chválím holky za ofenzivní činnost. Na obraně však budeme muset ještě zapracovat. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59 Komentář trenára hostů Bejčka: Zápas rozhodla naše špatná první třetina. Poté jsme se do zápasu herně vrátili, ale nedokázali jsme proměnit ani vyložené šance. Děkujeme pořadateli, rozhodčím, soupeřům a přejeme hezké svátky.
59:59 Střely celkem: Texas 35, Plzeň 32.
59:59 Střely ve třetí třetině: Texas 11, Plzeň 15.
57:15 Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou
54:25 Vyloučen hráč #9 Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
53:35 GÓL TEXAS LONGHORNS! 12:8
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #84 Veronika Bašová, asistoval #47 Dominika Kračunova (12:8)
52:19 GÓL TEXAS LONGHORNS! 11:8
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #84 Veronika Bašová, asistoval #44 Kateřina Vránová (11:8)
50:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #88 Andrea Košťálová (10:8)
49:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová bez asistence (10:7)
49:17 GÓL TEXAS LONGHORNS! 10:6
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #84 Veronika Bašová, asistoval #12 Klára Zelinková (10:6)
48:13 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #46 Michaela Urbanová.
46:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:6
45:28 GÓL TEXAS LONGHORNS! 9:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #84 Veronika Bašová, asistoval #20 Jana Kadlecová (9:5)
42:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #92 Barbora Krňoulová bez asistence (8:5)
39:59 Střely ve druhé třetině: Texas 9, Plzeň 10.
39:19 GÓL TEXAS LONGHORNS! 8:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #51 Andrea Černá bez asistence (8:4)
39:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #94 Denisa Razímová (7:4)
19:59 Střely v 1.třetině, Texas 15, Plzeň 7
19:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #92 Barbora Krňoulová, asistoval #46 Michaela Urbanová (7:3)
19:09 GÓL TEXAS LONGHORNS! 7:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #84 Veronika Bašová (7:2)
18:57 GÓL TEXAS LONGHORNS! 6:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #20 Jana Kadlecová (6:2)
18:00 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #47 Dominika Kračunova (5:2)
15:27 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #18 Nikola Křemenáková (4:2)
07:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #92 Barbora Krňoulová (3:2)
07:41 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #47 Dominika Kračunova (3:1)
06:41 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #80 Aneta Špičáková (2:1)
06:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (1:1)
05:19 Vyloučen hráč #47 Dominika Kračunova družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za blokování florbalky
03:48 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #12 Klára Zelinková (1:0)