Mladých Nadějí
  • 60 59:01
    Turnov

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TJ Turnov 4:3
branky: 29. Nella Stašková, 33. Michaela Bezpalcová, 42. Tereza Bočková, 46. Nella Stašková - 4. Kateřina Vlková, 15. Pavla Klementová, 44. Nela Škopánová; rozhodčí: Petr Holeček - Patrik Plocha; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Simona Werbynská 26 - Denisa Plačková 20; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:1
60:01 Komentář trenéra týmu hostů: dnešnímu utkání nic nechybělo. Je škoda, že pro nás skončilo bez bodu, nějaký bychom si za předvedenou hru zasloužili. Chválím holky za celý víkend, naše hra se lepší zápas od zápasu.
60:01 Dnešní zápas byl hodně vyrovnaný a my ho na svou stranu překlopili větším důrazem a v posledních vteřinách jsme měli notnou dávku štěstí. Holky zápas po včerejšku hodně bolel, naštěstí jsme nedoplatili na nízkou efektivitu střelby. Děkujeme divákům za úžasnou atmosféru a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
59:18 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
59:01 Timeout TJ Turnov
52:23 Vyloučen hráč #17 Barbora Bajerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:46 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (4:3)
43:59 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #98 Nela Škopánová, asistoval #14 Karolína Bittnerová (3:3)
41:15 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (3:2)
38:31 Vyloučen hráč #33 Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:40 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování florbalky
32:39 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #8 Klára Dokulilová (2:2)
28:17 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #21 Karolína Hašlová (1:2)
23:11 Vyloučen hráč #6 Zdeňka Stančíková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hra na zemi
19:44 Vyloučen hráč #17 Barbora Bajerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
16:45 Vyloučen hráč #5 Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
14:05 GÓL TJ Turnov! 0:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #5 Pavla Klementová, asistoval #98 Nela Škopánová (0:2)
03:20 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #23 Kateřina Vlková, asistoval #8 Adéla Faltinková Procházková (0:1)
00:01 Ze zdravotních důvodů našeho specialisty Pavla Procházky bohužel nebude zápas komentován online. Tímto ho zdravíme a přejeme brzké uzdravení.