(Hrušková)
  • 59 58:19
    Vinohrady

TJ Turnov - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:9
branky: 8. Nela Škopánová, 39. Karolína Bittnerová - 11. Anna Macháčková, 26. Karolína Snopová, 33. Aneta Nigrinová, 40. Ivana Hrušková, 46. Lucie Kisugite, 46. Aneta Nigrinová, 56. Karolína Snopová, 56. Lucie Kisugite, 59. Nikola Bursová; rozhodčí: Michal Reczai - Ladislav Láska; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Denisa Plačková 33 - Jana Vyrobíková 30; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:5
60:00 Komentář hostujícího týmu P. Doubek: Odehráli jsme dobrý zápas. V první třetině nás klasicky překvapilo, jak to tady skáče, ale pak už to bylo opravdu povedené. Hráčky se hecly proti houževnatému soupeři a zaslouženě vyhrály. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácího týmu: dnes jsme světlých momentů měli jen velmi málo. Soupeřky byly ve všech ohledech lepším týmem.
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ turnov - 19 TJ SKV - 13
58:59 Vyloučen hráč #10 Kateřina Vacíková družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
58:19 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #36 Ivana Hrušková (2:9)
56:41 Vyloučen hráč #98 Nela Škopánová družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
55:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #55 Lucie Kisugite, asistoval #38 Michaela Chlebcová (2:8)
55:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (2:7)
46:52 Vyloučen hráč #5 Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (2:6)
45:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #55 Lucie Kisugite, asistoval #19 Karolína Snopová (2:5)
39:59 Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 4 TJ SKV - 13
39:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Ivana Hrušková bez asistence (2:4)
38:33 GÓL TJ Turnov! 2:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #6 Johana Fišerová (2:3)
32:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #17 Aneta Kalivodová (1:3)
25:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #36 Ivana Hrušková (1:2)
25:52 Snopová vymetá šibenici a SKV otáčí zápas.
19:59 Střely po první třetině: TJ Turnov - 9 TJ SKV - 16
10:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (1:1)
07:48 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #98 Nela Škopánová, asistoval #5 Pavla Klementová (1:0)
07:48 Krásně využitá standartní situace z velkého brankoviště.
07:46 Vyloučen hráč #96 Anežka Dobisíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
05:58 Zatím největší šance zápasu pro Bajerovou.