60
  • 60 59:09
    2

FBC Česká Lípa - TEXAS LONGHORNS 4:11
branky: 12. Martina Gembecová , 29. Petra Pavlíková, 37. Lenka Ševčíková, 43. Lenka Ševčíková - 9. Aneta Špičáková, 16. Kateřina Vránová, 17. Jana Kadlecová, 21. Veronika Bašová, 25. Michaela Blovská, 38. Kateřina Vránová, 41. Michaela Blovská, 41. Lucie Knobová, 49. Klára Zelinková, 52. Michaela Blovská, 55. Michaela Blovská; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 39 - Nicol Götzová 36; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:5
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Bohužel rozhodlo neproměňování šancí, proto je výsledek pro nás trošku krutý ale předvedená hra nebyla špatná z naší strany. Děkujeme soupeřům za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Vyjádření trenéra hostí: Sice máme tři body, ale naše hra na míčku měla velké mezery. Děkujeme soupeřům za zápas a pořadatélům za odvedenou práci.
60:00 Střely po třetí třetině: 11-18
59:09 Vyloučen hráč #17 Aneta Pokorná družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
55:31 Vyloučen hráč #41 Nela Meďášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
54:36 Timeout FBC Česká Lípa
54:36 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:11
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská bez asistence (4:11)
51:00 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:10
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #18 Nikola Křemenáková (4:10)
48:09 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:9
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #31 Michaela Blovská (4:9)
43:08 Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za blokování florbalky
42:55 GÓL FBC Česká Lípa! 4:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #26 Klára Hanzelínová (4:8)
40:53 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:8
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #36 Lucie Knobová, asistoval #51 Andrea Černá (3:8)
40:24 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:7
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #84 Veronika Bašová (3:7)
40:00 Střely po druhé třetině: 18-19
37:46 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:6
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #31 Michaela Blovská (3:6)
36:15 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
28:59 GÓL FBC Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (2:5)
24:22 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:5
20:14 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #84 Veronika Bašová, asistoval #47 Dominika Kračunova (1:4)
20:00 Střely po první třetině: 11-13
16:33 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #20 Jana Kadlecová bez asistence (1:3)
15:03 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:2
11:39 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová , asistoval #3 Aneta Slaná (1:1)
08:23 GÓL TEXAS LONGHORNS! 0:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #80 Aneta Špičáková, asistoval #18 Nikola Křemenáková (0:1)
06:37 Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost