59
  • 59 58:26
    Rožnov

1. FBK Rožnov p/R - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4
branky: 16. Josef Viktořík, 48. Josef Viktořík, 55. Patrik Pícha - 27. Adam Bouška, 29. Jan Kvapil, 54. Jan Zbořil, 55. Michal Šmíd; rozhodčí: Roman Sladký - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Marek Obšivač 26 - Daniel Chrást 29; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:2
60:02 Komentář trenéra hostí, Vítězslava Cardy: Rožnov se dnes rozhodl, že nás porazí silou, takže první dvě třetiny to byla jen řežba. Třetí třetinu se začalo hrát trochu normálně. Pro nás jsou z utkání důležité dva výstupy, a to že jsme nakonec zvítězili, a že se nikdo nezranil.
60:01 Komentář kapitána domácích, Patrika Hegara: Nezvládnutá druhá třetina nás stála body z tohoto zápasu. Ve třetí třetině zlepšený výkon, ale stále máme co zlepšovat. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu. #dyckyroznov
59:59 V tomto zápase již více neuvidíme. Nejlepšími hráči jsou Adam Bouška a Josef Viktořík. Střely na branku ve 3. třetině 15:8 pro Rožnov. Celkově 32:30.
59:35 S. Barabáš mrsknul Černochem o zem.
58:26 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
58:20 Domácí v šesti.
58:18 Videman a Házy hezky kombinovali až míček skončil za Obšivačovou brankou.
56:50 Burýšek st. také pouze do tyčky.
56:42 Viktořík nastřelil tyč.
56:05 Veledůležitý zákrok Obšivače! Vynuloval Ulmana, který byl úplně sám.
55:31 Žlutočerní vytváří na hosty obrovský tlak v podobě napadání.
54:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd, asistoval #8 Michal Házy (3:4)
54:16 Střela z dálky ze vzduchu doletěla až do branky Obšivače.
54:04 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #9 Patrik Pícha, asistoval #92 Ondřej Smékal (3:3)
53:47 Několik rožnovských si opakovaně stěžuje na rozhodčí.
53:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #11 Adam Bouška (2:3)
53:15 Domácí ubránili i tohle oslabení.
52:30 Teď jsme viděli skvělé představení rozhodčího, který první zablokoval přihrávce a poté skončil na zádech kdy zakopl o svou nohu.
51:40 Dnešní utkání sleduje 121 diváků.
51:15 Vyloučen hráč #96 Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
51:15 Neshody v rohu a Viktořík si odpočine.
50:06 Videman se třepe v bolestech na zemi. Chladící sprej by měl tohle zranění vyléčit a taky se tomu tak děje. Volman jako znovuzrozený odchází na střídačku.
49:39 Příklep Burýška st. a u dorážky Viktořík. Chrást skvělý.
49:32 Barabáš na Viktoříka a ten mohl být střelcem hattricku. Chrást se tomu zatím brání.
48:01 Slovák těsně minul branku.
47:56 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #73 Pavel Barabáš (2:2)
47:56 Barabáš s Viktoříkem ukázali, že kombinovat lze i ve dvou a Viktořík propálil dnes podruhé Chrásta.
47:17 Domácí nyní aktivnější a tlačí míček do branky.
44:24 Václav Černoch přihrál uvolněnému Ulmanovi, ale ten nezakončil.
43:55 Pícha do výjezdu a střela mimo.
41:34 Novákův příklep míjí branku o 2 metry.
40:31 Viktořík na Píchu, který zakončoval do odkryté branky, ale stav zůstává.
39:59 Střely ve 2. třetině 7:14 pro Brno. Mimochodem buletin č. 45 vyhrává první cenu.
39:52 Stanislav Barabáš vychytal přihrávku na Černocha při akci hostí 2 na 1.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny a týmy ještě rozhodně nemají dost.
38:29 Černoch a jeho nebezpečná dorážka ze vzduchu. Obšivač ovšem vytáhl brilantní zákrok.
37:52 Slovák skončil na zemi po zákroku do zad, ale rozhodčí nechávají hru dál běžet.
37:34 Dvořák se zlobí na rozhodčího potom, co skončil na lopatkách.
37:22 Blažek v šanci vyrovnat, střela mu sjela.
35:19 Slovákova střela z otočky do prvního hráče.
34:21 Tvrdou střelu Černocha zastavily až ruce Obšivače.
33:07 Hra se teď poměrně zklidnila.
32:01 David Novák sice zahrál vysokou holí, ale na trestnou lavici nepůjde.
31:01 Černoch úplně sám před Obšivačem, ale míček letí až za mantinely a to jej Obšivač ani nezasáhl.
29:45 Burýšek st. zbořil nedovoleně Vrtěla na zem. Rozehrávka pro hosty.
28:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jan Kvapil, asistoval #86 Patrik Pollak (1:2)
27:52 S. Barabáš poslal Házyho za mantinely.
26:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #26 Jan Zbořil (1:1)
26:56 Bouškův výjezd vymetl pavučiny rožnovské branky.
26:18 Tvrdý souboj více hráčů u mantinelu. Sudí pískají faul brněnským.
24:57 Ulmanovi sjela střela a domácí se snadno dostávají k míčku.
24:20 Hegar dělá Zbořilovi a Vrtělovi obrovské problémy v rozehrávce.
23:11 Barabáš poslal čistě Videmana na zem. Ten se těžce zvedá, ale pokračuje.
22:35 Hegar sám před Chrástem , ale skákací míček nezkrotil.
21:43 Bouškova střela se dostala za Obšivačova záda, ale ne za brankovou čáru.
21:15 Slovák skvěle udržel míček za Chrástovou bránou.
20:27 Bouška ve snaze obtočit branku a zasunout míček až za čáru, ale Obšivačova noha drží čisté konto.
20:01 Souboj kapitánů na buly opět vyhrál Bouška.
19:59 Po první třetině jdou do šaten s náskokem domácí. Střely v první třetině 10:8 pro žlutočerné.
19:33 Petr Burýšek stahovačkou přešel přes beka, ale Chrást tuto akci za svá záda nepouští.
19:25 Hosté také v oslabení 100%.
19:10 Střelu Viktoříka si našla prvního bránícího hráče.
17:25 Vyloučen hráč #17 Ondřej Bílek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
16:55 Uvidíme také přesilovou hru domácích.
15:00 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #11 Patrik Hegar (1:0)
15:00 Viktořík se s míčkem nepáral a ze střední vzdálenosti vyslal bombu, kterou zastavila až síť branky.
12:55 Viktořík ztrojen, ale stejně dokázal nahrát svému spoluhráči.
11:20 Burýškovo (ml.) nahození na branku, ale Kittel už nedokázal dorážet.
10:54 Obšivač se svíjí v bolestech a vyžádal si tak kratší pauzu.
10:05 Brněnské obléhání v přesilovce bez gólu.
09:59 Zbořil netrefuje z první střelu do prázdné.
08:36 Zbořilovi chybělo už jen překonat Obšivače, ten je však stále stoprocentní.
08:05 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování florbalky
07:38 Václav Černoch v obrovské šanci vynulován Obšivačem.
06:00 Mladý rožnovský útok v podání Chmelař-Dvořák-Smékal dělá Guliverům problémy v rozehrávce.
04:55 Viktoříkova první střela utkání, bohužel pro domácí celek mu sjela z hole.
04:04 Bouškův oběh kolem domácí brány zastavil Prašivka a získal tím míček na hole černožlutých.
03:26 Píchovu střela z půlky nedošla daleko. Brno na míčku.
02:25 Rozehrávka v rohu a Bouška s Černochem v hlavní roli. Černochova střela sice prošla, ale netrefila bránu.
01:08 Odražený míček si našel Házy a z blízké vzdálenosti vypálil do hrudi Obšivače.
00:33 Blažek poslal brněnské do přečíslení 2 na 1, ale nakonec svou chybu napravil.
00:01 Souboj kapitánů na buly vyhrává Bouška.