9:7
    Lukáš HOMOLA
    (Kuczera)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Z.F.K. AQM Petrovice 9:7
branky: 7. Jiří Lebeda, 19. Adam Kulík, 28. Jakub Brejcha, 29. Jiří Lebeda, 31. Adam Kulík, 34. Michal Strnad, 38. Jiří Lebeda, 54. Adam Kulík, 60. Michal Strnad - 3. Adam Zbořil, 37. Petr Kašpar, 48. Matěj Erbs, 48. Petr Kašpar, 50. Petr Skácel, 54. Petr Skácel, 60. Lukáš Homola; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:2 + Adam Zbořil (PET) 5; využití: 3:4; diváků: 66; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 22 - Martin Janík 12, Petr Blakala 16; po třetinách: 2:1, 5:1, 2:5
60:00 Komentář trenéra domacích Adama Havránka: Dvě třetiny jsme měli zápas pod kontrolou hráli trpělivě, vytvářeli si šance a náskok. To co se stalo ve třetí třetině je asi typický znak mladého týmu. Dostali jsme slepené branky a přestali používat hlavu. Další zkušenosti pro kluky, ze kterých se určitě poučí. Díky soupeři rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra: První dvě třetiny jsme nedokázali soupeře předčít v určitých herních situacích. I přes zlepšený herní projev v poslední třetině se nám už nepodařilo stáhnout soupeřův náskok. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Střely zápasu: Strart36:29 Petrovice
60:00 Střely po třetí třetině Start 11:17 Petrovice
59:59 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 9:7
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #77 Lukáš Homola, asistoval #7 Šimon Kuczera (9:7)
59:37 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 9:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #91 Michal Strnad bez asistence (9:6)
59:30 Lebeda s lehkou nervozitou neproměnil 1000000 procentí šanci proti obráncovi hostů a odkryté branky.
59:00 Plášek v dobré pozici přestřeluje.
57:52 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
57:52 Vyloučen hráč #44 Matěj Erbs družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost
57:50 Skvělý blok Maxi před odkrytou brankou.
57:00 Petrovice to zkouší v šesti.
56:30 DAlší tyčka zazvonila za Šimůnkem.
55:30 Lebeda opět neproměnil samostatný únik, tak snad do třetice všeho dobrého.
55:00 Lebeda neproměnil samotný únik na brankáře.
53:34 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 8:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #71 Petr Kašpar (8:6)
53:17 Vyloučen hráč #68 Jakub Brejcha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
53:10 Poté co Chládek neproměnil v jasné pozici se dostal Boubelík k balonku a přihrál Kulíkovi do prázdné branky.
53:09 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #9 Tomáš Boubelík (8:5)
52:00 Pár ostřejších zákroků na obou stranách.
50:28 Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
50:00 Šimůnek vytasil skvělý zákrok proti hostujícímu útočníkovi.
49:55 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #7 Šimon Kuczera (7:5)
49:55 Petrovice pomalu ale jistě dotahují.
49:20 Kluík v dobré šanci přestřeluje branku.
48:00 Valentu ve skvělé pozici vychytán hostujícím golmanem,
47:40 Ze standartní situace trefuje Kašpar neohroženě do odkryté branky.
47:39 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #7 Šimon Kuczera (7:4)
47:35 Vyloučen hráč #91 Michal Strnad družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra na zemi
47:07 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #44 Matěj Erbs, asistoval #7 Šimon Kuczera (7:3)
47:07 Kuczrovu zblokovanou střelu doráží do odkryté branky Erbs.
45:00 Petrovická obrana zablokovala nebezpečnou střelu Diviše.
44:30 Šímunek předvedl dobrý zákrok proti střele od mantinelu.
42:00 Kuczera trefuje v dobré pozici tyčku domácí branky.
40:00 Střely po druhé třetině: Start 13:7 Petrovice
39:15 Balvín poslal dělo z půlky, brankář kryje.
37:17 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #30 Kryštof Valenta (7:2)
37:17 Lebeda zatáhl a vymetl pavučinky v hostující brance.
36:37 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #44 Matěj Erbs (6:2)
36:07 Vyloučen hráč #9 Tomáš Boubelík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za vysoká florbalka
34:50 Přečíslení hostů 2 na 1 skvěle vychytal Šimůnek!
33:21 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #91 Michal Strnad, asistoval #84 Mikuláš Plášek (6:1)
33:21 Střídání brankáře. Nový brankář #85 Petr Blakala družstva Z.F.K. AQM Petrovice
33:21 Strnad dostal skvělou přihrávku na střed a nekompromisně zaěsil do šibenice.
31:26 Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil #88 Jiří Lebeda.
31:26 Vyloučen hráč #10 Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 5 minuty za sekání
30:07 Bleskově využitá přesilovka! Kulík byl ve správný čas na správném místě a dorazil volný balonek za ležícího brankáře.
30:06 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #30 Kryštof Valenta (5:1)
29:31 Vyloučen hráč #9 Marek Čížek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování florbalky
28:24 Nechat samotného Lebedu na středu se nevyplácí. To teď poznala obrana Petrovic a Startíček se dostává do vedení 4:1
28:23 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:1
27:48 Maxova přihrávka měla oči a našla osamoceného Brejchu před brankou a ten chladnokrenvně zakončil.
27:47 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #68 Jakub Brejcha, asistoval #94 Daniel Maxa (3:1)
25:10 Tůmův projektil těsně minul branku.
24:55 Lebeda skončil na zemi, ale věříme, že do toho dá srdíčko a vrátí se!
23:50 Brejcha v šanci vychytán hostujícím brankářem.
21:00 do druhé třetiny vstoupili oba dva týmy aktivně a vidíme šance na obou stranách.
20:00 Střely po první třetině: Start 12:5 Petrovice
18:33 Domácí získali balonek a z rychlého breaku zavěšoval Kulík do prázdné branky.
18:32 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:1
17:30 Hosté vyčkavají na své polovině a hledají skulinky v obraně Startu.
15:50 Dobrá standartka pro domácí, Maxa bohužel trefil blok.
15:00 Plášek byl sám na středu, bohužel pro domácí trefil dobře postaveného brankáře.
14:00 Pár šancí na obou stranách, gólmani kryjí.
11:00 Lebeda našel skvělou přihrávku Valentu, ale ten v jasné příležitosti netrefil balonek.
10:00 Vrovnná hra na obou stranách.
08:00 Narážečka hostujících hráčů je zablokována a Start je na balonku.
06:25 Rychlý break Startu a je srovnáno.
06:24 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #92 Filip Řehulka (1:1)
06:00 Start hraje na balonku, ale zatím si nedokázal vytvořit, vyloženou gólovou příležitost.
04:00 Tůma dostal prostor na levé straně hřiště, jeho střela však trefila nohu gólmana.
02:34 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #87 Petr Skácel (0:1)
02:00 Hosté uzamkly Start a obstřelují brankáře domácích.
01:02 Strnad zahrál rukou a domácí si vyzkouší hru v oslabení.
01:01 Vyloučen hráč #91 Michal Strnad družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra rukou
00:01 Hosté zahajují na balonku.