5:8
    Ivan PERGLER
    (Eremiáš)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 5:8
branky: 20. Michal Šmíd, 25. Ondřej Bílek, 32. Martin Ulman, 41. Adam Bouška, 56. Jan Zbořil - 24. Michal Strnad, 27. Patrik Chládek, 28. Jiří Lebeda, 36. Jan Diviš, 55. Daniel Eremiáš, 60. Patrik Chládek, 60. Jiří Lebeda, 60. Ivan Pergler; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 13 - Martin Spišák 22; po třetinách: 1:0, 2:4, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Vyrovnaný zápas, možná chvílemi pro diváky docela nudný, z mého pohledu rozhodla druhá třetina, kde jsme měli být jednoznačně produktivnější. V poslední části to bylo o tom, kdo udělá chybu a tu jsme bohužel udělali v nejméně vhodný okamžik. Škoda některých momentů, které si ještě prohlédnu ze záznamu. Děkuji soupeři za utkání a přeji bezpečnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Adama Havránka: Vyrovnané a velmi bojovné utkání od začátku do konce. I přes pár pasáží, ve kterých jsme hráli hurá florbal, jsme hráli trpělivý florbal, díky kterému jsme byli v závěru odměněni. Děkuji soupeři,rozhodčím a divákům za férové utkání.
60:00 Střely celkem: 27:19
60:00 Střely ve třetí třetině: 11:8
59:59 Hra bez golmana se Gulls povedla asi jako slepému špenát...
59:46 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #48 Ivan Pergler, asistoval #87 Daniel Eremiáš (5:8)
59:32 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda bez asistence (5:7)
59:20 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
59:20 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #22 Josef Tůma (5:6)
59:20 Novák s Videmanem bohužel nedokázali nic vykouzlit a hosté z brejku další takovou šmudlinkou rozhodují zápas.
58:07 Čistý balon jako prase ale Bořecký řve až je z něj rajče a skáče jako hopskulka.
57:35 Videmanovi se rozeskákal balonek a tak to zkusil z voleje.
55:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #11 Adam Bouška (5:5)
55:45 Tlak domácích, stažení na dvě lajny, Foret v jedničce. To vše vyústilo ve volnou ulici, kterou Bouška našel Zbořila a ten se nemýlí!!!
54:22 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #87 Daniel Eremiáš, asistoval #68 Jakub Brejcha (4:5)
54:22 Brejk hostí a je zle. Za tu efektivitu jako klobouček.
52:50 Po delší době práce pro Krupu, který musel hasit brejk hostí.
52:00 Domácím se volňák na brankovišti povedl asi jako Němcům operace na Kavkaze.
51:08 Oproti druhé třetině nám tempíčko hooodně opadlo.
49:45 Novák vyplaval před golmanem hostí, ale mezi nohami místo prostě nebylo.
48:11 Domácí přesilovka = tragédie.
46:43 Jeden hostující fan si sedl do kotle domácích. No nevím jestli udělal dobře, zlými pohledy jeho směrem se to tam jen hemží.
46:11 Vyloučen hráč #68 Jakub Brejcha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
45:39 Vrtěl to na první pokus zazdil kličkou do nikam, napodruhé už radši vystřelil.
44:35 Hosté se prokombinovali skrz domácí klec a Krupa měl co dělat.
43:26 Házy svým obratem poslal hokejku soupeře pryč a hnal se vstříc snové budoucnosti. Gól nedal, musí si počkat.
40:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #9 Aleš Pokorný (4:4)
40:25 Bouška utekl všem a vyškolil golmana hostí po zemi na bližší.
40:00 No tak si to shrňme. Dopředu fajn fajn, ale gólíky nejsou, takže zase tak fajn ne. Dozadu špatný. Když z pěti střel dostanete 4 fíky, dobrý to prostě být nemůže.
40:00 Hráč druhé třetiny: Jan Kvapil
40:00 Střely ve druhé třetině: 17:5
38:25 Bořecký už na střídačce rudne.
37:27 Ulman kouzlil kouzlil, ale gól v tutovečce nevykouzlil.
37:07 Zbořilův projektil jen na golmanovo rameno.
35:32 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #46 Jan Diviš, asistoval #93 Michal Strnad (3:4)
35:32 Taková šmudlinka, to snad ani není možný.
34:55 Kvapil začíná kvasit a začíná to v něm bublat.
33:43 Dnes sedící/stojící Daniel Chrást má nový účes. A vzhledem k jeho výrokům před zápasem mu ho určitě pochválit nemůžu.
32:25 Nechvátal se prohnal celým kolbištěm, ale na golmana hostí si nepřišel.
31:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #26 Jan Zbořil (3:3)
31:01 Zbořil to Ulmanovi poslal trochu jak psovi, ale druhý jmenovaný dokázal i v pádu zakončit.
29:55 Kvapilovo dělo málem golmanovi hostí sundalo helmu. Ten kluk je blázen.
29:18 Prázdná brána vs. Bouška 1:0. Chlapče chlapče, tohle ty děti učíš?
29:08 Ulman už slavil, ale nakonec prd. Golman hostí podle mě ani neví jak.
27:40 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #6 Vojtěch Plaček (2:3)
27:40 Nedáš, dostaneš. Ulman se elegantně protáhl vpřed, ale nedal. Na druhé straně rozhozenou defenzívu domácích překonává Lebeda.
26:44 Vyloučen hráč #89 Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
26:44 Foret by svoji nevinnu odpřísáhl, ale vinen je!!!
26:11 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #13 Ondřej Schuller (2:2)
26:11 Dlouhý balon a Chládek ala Laďa Dufek...
24:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #17 Ondřej Bílek, asistoval #89 Tomáš Foret (2:1)
24:26 Signál třetí lajny z rohu nevyšel až nakonec vyšel.
23:42 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #93 Michal Strnad, asistoval #88 Jiří Lebeda (1:1)
23:42 Souhra jak z partesu a jsme na plichtě.
23:07 Bouškův projektil z půlky a jen to zadunělo.
22:05 Celá hala teď nechápe, proč Pollak místo střely nahrával.
20:00 Posíláme světoznámý pozdrav 'Ahoj' našem juniorům. Je to jen sport chlapci naši, hlavně dobře dojeďte domů.
20:00 Střely v první třetině: 10:7
19:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd bez asistence (1:0)
19:59 Man of the period Michal Šmíd to sekundu do sirény poslal nekompromisně a domácí vedou!!!
18:42 Mega šance Boušky a následně Ulmana. Zůstalo u ' Mohl jsem dát gól.'
16:40 Hosté si dovezli řětízkáč, ale domácí neumotali.
14:40 Vyloučen hráč #19 Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:40 Vraždáááá!!! Přišel na trestnou a dal si hrozny...
14:03 Šmídova střela plachtila jak HMS Victoria, ale nad.
11:12 Je to vyrovnaný jako nezáživný....dost.
09:45 Foret zmasakrován.
08:44 Šmíd na výletě a byla z toho nejnebezpečnější akce zápasu. Ani pohled poslat nestihl.
07:30 Hostující Boubelík trefen vlastním spoluhráčem přestal hrát. Tohle mu za to přece nestojí když ho spoluhráči trefujou.
06:19 Zbořil returnem ala Fedex z brankové čáry ven.
03:45 Ten Majk Šmíd to je prototyp obránce. Výbornej!!!
02:13 Krupa si krupicovou kaši zkazit nenechal. Stále 0:0.
01:33 Z totálního ticha se najednou vynořila šance Nováka.
00:00 Dnes je 28. září a my našeho Václava raději nechali doma, aby nám ho ještě někdo nezapíchl.
00:00 Hlavní pořadatel chce 20 anglických rohlíků.
00:00 Krásné pozdní odpoledne z VUT. Mám hlad, nechce mi někdo donýst dukátový buchtičky?