• 60 59:30
    2
    Matěj SVATEK

FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:6
branky: 2. Tomáš Smolka, 8. Miroslav Šnajdr, 9. Matěj Korbel, 23. Miroslav Šnajdr, 28. Miroslav Šnajdr, 33. Michal Strachota, 35. Michal Klápa, 38. Michal Klápa, 46. Tomáš Smolka - 6. Adam Bouška, 14. Václav Černoch, 30. Michal Šmíd, 43. Václav Černoch, 48. Arnošt Nechvátal, 52. Václav Černoch; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 265; zásahy brankářů: Daniel Váradi 23 - Daniel Chrást 27; po třetinách: 3:2, 5:1, 1:3
60:01 Pokračování trenéra domácích Petra Pánka: Ve třetí třetině jsme zapojili náhradníky ale bohužel jsme zápas dohráli jak mistři světa a dali soupeři šanci rozhodlé utkání zdramatizovat. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů a našim skvělým divákům děkujeme za podporu.
60:01 Komentář domácího trenéra Petra Pánka: 'Opět jsme se první třetinu pomalu rozjížděli. Návraty a důraz byl od nás tristní, ve druhé třetině přišlo razantní zlepšení jak ve hře dopředu tak dozadu a promítlo se to ve skóre utkání.
60:01 Komentář trenéra hostí Vítězslava Cardy: 'Dnes budeme odjíždět s hořkým pocitem, hra byla celkem vyrovnaná. V prvních dvou třetinách to pro nás však byla lekce z produktivity, kterou předvedly Karlovy Vary.'
59:30 Vyloučen hráč #70 Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
59:14 Hosté to zkouší v šesti
58:58 Černoch míchal s balónkem a nakonec trefil břevno
58:57 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:57 Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #23 Václav Černoch.
58:47 Nádherný zákrok teď vytáhl Váradi
57:30 Domácí to chtěli zahrát trochu na krásu, Šnajdr však zahnal Nicklase pouze do rohu
56:00 Čtyři minuty do konce, uvidíme, zda se Brnu ještě povede s výsledkem něco udělat
54:38 Hra je místy celkem agresivní, rozhodčí dnes však nevylučují
52:52 Krejčí ve spolupráci se Strachotou vybojoval ztracený míček
51:12 Klápa ztratil míček před svojí brankou, Ulman posunul na Černocha a ten snižuje na rozdíl třech branek
51:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #29 Martin Ulman (9:6)
49:10 Strachota vybídl ke skórování nejprve Buriana a poté Klápu, ani jeden jeho nahrávku nevyužil
47:08 Střelu Ulmana vyrazil Váradi před nabíhajícího Nechvátala a ten se nemýlí
47:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Arnošt Nechvátal, asistoval #29 Martin Ulman (9:5)
45:02 Smolka zůstal volný na středu a dostal milimetrově přesnou přihrávku od Chmelíčka a přidává tak svůj druhý gól v zápase
45:01 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Smolka, asistoval #37 Filip Chmelíček (9:4)
44:21 Pěknou kombinaci domácích zakončil Nicklas střelou do Chrásta
43:40 Střela Klápy mimo
42:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #22 Michal Žůrek (8:4)
42:00 Tlak Brna zatím k brance nevede
41:02 Vyloučen hráč #25 Dominik Šíbl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:15 Posledních dvacet minut je před námi. Na křídle prvního karlovarského útoku se objevuje další z místních odchovanců Martin Krejčí, který je tak po Matěji Korbelovi a Tomáši Smolkovi dalším z karlovarských juniorů
39:59 Střely na branku: 13-10
39:00 Dnešní utkání sleduje skvělá návštěva celkem 265 diváků a atmosféra v hale je opravdu skvělá
38:00 Po střele Zavadila zvoní tyč
37:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (8:3)
37:05 Duo Klápa - Strachota ve druhé třetině září a Klápa střílí rychle svůj druhý gól v zápase
36:12 Teď mají více ze hry opět domácí
34:46 Klápa se proháčkoval hostující obranou a střelou pod břevno přidává sedmou branku
34:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:3
33:27 Skvělý zákrok teď vytáhl Váradi
32:26 Strachotu si hostující obrana hlídá, teď to však nezvládla a máme tu tedy opět změnu stavu
32:25 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (6:3)
29:50 Hostům nalila branka krev do žil a snaží se přidat hned další
29:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd, asistoval #71 David Novák (5:3)
27:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #23 Jan Zavadil (5:2)
27:54 Domácí se řítili 3 na 1, Šnajdr to vzal na sebe a kompletuje hattrick
27:08 Teď se hraje hodně rychlý florbal, oba celky se střídají na míčku
25:55 Chudina hledal na brankovišti Smolku, ten byl tísněn a neměl tak možnost zakončit přesně
24:17 Dva brněnští hráči zůstali zcela osamoceni před Váradim, naštěstí nezamířili přesně
23:32 Domácí skvěle kombinovali, míček těsně minul hostující branku
22:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #70 Matěj Svatek (4:2)
16:40 Nicklas z dobré pozice vůbec netrefil branku
14:45 Hraje se zatím pěkný florbal a to se odráží i na atmosféře v hale, která je výborná
13:13 Hosté se dostali do přečíslení, které vyřešili skvěle a máme opět sníženo
13:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
12:00 Gullivers se snaží něco vymyslet, domácí napadání rozehávky jim však dělá problémy
10:45 Střela Šnajdra vedle
08:47 Luxusní akce domácích, Strachota posunul na Klápu, ten okamžitě vyslal křižnou přihrávku na Korbela, který už bez problémů uklízel do odkryté brněnské klece
08:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #96 Matěj Korbel, asistoval #44 Michal Klápa (3:1)
08:26 Střela Buriana trefila Chrásta do nohy
07:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
05:35 Domácí teď nechali Bouškovi příliš prostoru a ten střelou backhendem srovnává
05:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (1:1)
03:40 Černoch je v úvodu hodně aktivní, teď se snažil podstřelit Váradiho, který jeho pokus přečetl
02:55 Černoch aktivně napadal, jeho snažení ukončuje hvizd rozhodčích
01:35 Čermák vypálil a jeho střelu tečoval Smolka, který tak otevírá gólový účet zápasu
01:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Smolka, asistoval #16 David Čermák (1:0)
01:22 První střelu domácích zapsal Nicklas
00:36 Černochova střela byla tečovaná mimo
00:02 První buly dnešního zápasu pro domácí
00:01 Vítáme vás u sledování zápasu 5.kola mezi domácími Karlovými Vary a Gullivers Brno. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři body, takže se určitě máme na co těšit, takže se pohodlně usaďte, za malou chvíli začínáme