6:10
    Marek ČÍŽEK
    (Matoška)

Z.F.K. AQM Petrovice - HEROS Florbal Chomutov 6:10
branky: 8. Marcel Jakubec, 16. Tomáš Nivnický, 18. Petr Skácel, 51. Petr Skácel, 55. Petr Skácel, 57. Marek Čížek - 10. Zbyněk Hlaváček, 18. Ondřej Šarša, 22. Tomáš Novotný, 23. Jakub Štěrba, 28. Petr Linc, 32. Adam Stibor, 44. Ondřej Kopp, 51. Erich Kellermann, 53. Tadeáš Melíšek, 56. Ondřej Halej; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4 + Adam Zbořil (PET) OS:2; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Blakala 20 - Jan Vlček 14; po třetinách: 3:2, 0:4, 3:4
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Od druhé třetiny jsme hráli to, co jsme chtěli a získali jsme rozhodující náskok a mrzí mě zbytečně inkasované góly v závěru. Děkujeme soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: V první třetině jsme plnili pokyny trenéra a taky to tak vypadalo. Ve druhé jsme na pokyny úplně kašlali a prohráli si tím zápas. Třetí byla nahoru dolů. Pochválit zalsouží naše třetí lajna složená z mladých. Děkujeme.
60:00 Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 7, Chomutov 10.
59:24 A Skácel také, lae domácí drží míček.
59:06 Jakubec v dobré pozici míjí.
57:50 Daubner zachraňuje těsně před prázdnou brankou.
56:40 Domácí to zkouší v 6.
56:20 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:10
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #9 Marek Čížek, asistoval #2 Matěj Matoška (6:10)
56:20 Domácí ještě snižují.
55:37 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 5:10
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #8 Matyáš Müller (5:10)
55:37 Halej zkrátka umí vystřelit.
55:19 Waliczek sice mohl přihrávat na Gabzdyla, ale zvolil střelu, která mířila mimo, každopádně pěkná akce.
54:55 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:9
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel z trestného střílení (5:9)
54:55 Skácel opět úspěšný.
54:55 Exekutorem opět Skácel.
54:55 A dáme si další nájezd pro domácí, tentokrát po faulu na Matošku.
52:32 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 4:9
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #28 Petr Linc (4:9)
52:32 A nyní opět skórují hosté, odražený míček doráží Melíšek.
50:59 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:8
50:59 Skácel porměňuje, uvidíme jaká to bude či nebude vzpruha pro domácí.
50:59 Uvidíme nájezd domácích.
50:39 Hosté hrají v plném počtu.
50:35 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:8
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #28 Petr Linc (3:8)
50:24 Střela Šarközyho zblokována.
49:51 Na míčku konečně opět domácí.
49:28 Na míčku jsou zatím spíše hosté.
48:39 Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
48:39 Čížek v samostatném úniku faulován.
48:18 Další závar před Blakalou řeší Jakubec dalekým výhozem.
47:52 A opět Blakala v akci.
47:19 Blakala si připisuje další úspěšný zákrok.
46:43 Domácí vyvýjí snahu se stavem utkání ještě něco udělat, ale moc se jim nedaří.
43:10 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:7
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #33 Vojtěch Bernas (3:7)
42:19 Vyloučen hráč #9 Marek Čížek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
42:19 Další trošku otazníkové vyloučení.
41:59 Novotný nyní po zemi, Blakala chytá.
41:10 Daubner v překvapivém úniku, ale obrán o míček.
40:00 Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 5, Chomutov 12.
39:50 Na konci ještě trochu perných chvilek pro domácí po nepodařeném výhozu Blakaly.
39:04 Domácí jsou v plném počtu.
37:04 Vyloučen hráč #10 Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice - osobní trest
37:04 Vyloučen hráč #10 Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování
37:04 Domácí kapitán se během druhé třetiny úplně neshoduje s některými výroky rozhodčích směrem k týmu domácích.
36:38 Domácí si dokážou tak krásně zavařit svou nešikovností...
36:06 Linc z úhlu mimo.
34:51 Domácí jsou v plném počtu.
34:45 Domácí nachvíli přesnesli hru na polovinu hostů, teď již hosté opět na polovině domácích.
33:43 Hosté zatím vystřeili v přesilovce dvakrát, Blakala kryl obě střely.
32:51 Vyloučen hráč #23 Radim Heiser družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
31:58 Matoška v úniku, jeho střleu Vlček rukou sklepl chytil.
31:15 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:6
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Stibor, asistoval #18 Jiří Šafařovský (3:6)
27:59 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (3:5)
27:59 Domácí obrana opět nechala hosty nehlídané a Linc tak zvyšuje na rozdíl dvou gólů.
27:24 Naprosto osamocený Halej před Blakalou, který ho nenechal zkaončit.
26:45 Waliczek vyslán do úniku, Vlček však zkušeně vystrčil nohy a Waliczek už nestihl zakončit.
25:06 Zbořil na Zbořila, aneb, když tě spoluhráč nepochopí a musíš si doběhnout pro vlastní přihrávku.
24:07 Stibor promáchl před prázndou brankou.
22:55 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #84 Ondřej Šarša (3:4)
22:55 A hosté se dotávají do vedení, nedůraz v osobní souboji a Štěrba backhendem prostřelil Blakalu, který míček moc neviděl.
21:44 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #77 Adam Stibor (3:3)
21:44 Nyní Novotný velmi vysoce přesně trefuje pravý horní růžek Blakalovy branky, kde se nacházela skulinka mezi tyčkou a rukou brnakáře.
21:14 Novotný vlemi vysoce přestřeluje.
20:42 Vyloučen hráč #10 Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
20:42 Přesilovka pro hosty.
20:15 Signalizovaná výhoda pro hosty a ti jsou v 6.
20:00 Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 8, Chomutov 8.
17:56 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #19 Jakub Štěrba (3:2)
17:56 Šarša se přiřítil do brankoviště domácích a zavěsil pod břevno.
17:00 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #44 Petr Šarközy (3:1)
17:00 A další gól přidávají domácí vzápětí, trošku se štěstím ,ale to platilo i o gólu hostů.
16:36 Zbořil zachytil přihrávku na polovině a vydal se na zteč zkaončenou střelou, Vlček vyráží.
15:56 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #78 Tomáš Nivnický, asistoval #4 Ondřej Gabzdyl (2:1)
15:56 Tomáš Nivnický si připisuje premiérový gól v áčku a zvyšuje vedení domácích.
15:30 Melíšek, který si zaběhl za domácího obránce také Blakalu nepřekonal.
14:25 Blakalova levačka se střelhbitě vymrštila do cesty střele hostujícho hráče.
14:06 Holovejova střela tačována mimo.
13:45 Flašarův pokus z úhlu také neúspěšný.
11:49 Müller zkusil střelu z dálky přes hráče, Blakala chytá.
09:55 GÓL HEROS Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil #71 Zbyněk Hlaváček, asistoval #11 Ondřej Kopp (1:1)
09:55 Se značným štěstím zapadla střela až do Blakalovy branky, ale zapadla a je srovnáno.
08:45 Hosté hrají v plném počtu.
07:58 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #12 Marcel Jakubec, asistoval #87 Petr Skácel (1:0)
07:58 V signalizované výhodě domácí využívají přesilovku a tím pádem pokračují ve hře 5 na 4.
07:25 Zbořil střílel z úhlu, Vlček byl na místě.
06:45 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
06:45 Přesilovka pro domácí po fualu na polovině.
06:03 Holovej se dokázal prosmyknout kolem domácí obrany z rohu a vystřelit, Blakala střelu kryl.
05:25 Pěkná střela Jakubce z otočky, mířila však přímo na tělo Vlčka.
04:34 Hosté se dostali ke střele, ale přes teč domácího hráče šel míček mimo.
02:36 Nedorozumění v domácí obraně při střídání, naštěstí se hosté nedostali ke střele.,
01:46 Domácím se nic kloudného vymyslet nepodařilo, na míčku hosté.
00:41 Domácí na míčku, s rozvahou zakládají útok.