4:5
    Joel AHLIN
    (Přívara)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 4:5p
branky: 3. Michal Házy, 15. David Novák, 19. Martin Ulman, 28. Tomáš Foret - 2. Dominik Janda, 8. Jan Louvar, 28. Aleksander Trofimov, 38. Michal Skuhrovec, 61. Joel Ahlin; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 212; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 17 - Ondřej Lupoměch 20; po třetinách: 3:2, 1:2, 0:0, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Bořeckého: Dnes se nemusíme za nic stydět. Do zápasu jsme šli s předem stanovenou taktikou a té jsme se drželi, co to šlo. Postupně nám vzhledem k okleštěné sestavě docházely síly, ale i tak potřeboval soupeř k rozhodnutí přesilovou hru 4 na 3, kterou si přenesl ze základní hrací doby do prodloužení. Děkuji klukům za odmakané utkání a fantastickým divákům za atmosféru, kterou nám vytvořili.
65:00 Komentář trenéra hostí, pana Jana Pazdery: O ztrátě bodu rozhodla první třetina. Díky přispění fanoušků Brna jsme podlehli atmosféře, hráli jsme nahoru dolů a ve hře do otevřené obrany bylo Brno rozhodně lepší. Navíc Gulliveři dneska ovládli prostor v našem velkém brankovišti, odkud dokázali dát téměř všechny branky. Bohužel nám nefungují přesilovky, díky kterým jsme i přes špatný úvod mohli pomýšlet na výhru za tři body.
65:00 Střely celkem: 24:22
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:34 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Joel Ahlin, asistoval #9 Dušan Přívara (4:5)
60:34 Tak bohužel. Přesilovka hostům nakonec vyšla. Ale i tak....bod proti Kladno zlatej a našem klukům náleží všechen respekt.
60:00 Střely ve třetí třetině: 5:9
60:00 Máme bod!!!
58:44 Timeout Kanonýři Kladno
58:44 Vyloučen hráč #33 Jan Videman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
58:44 Dlouho, dlouho drželi hosté balón, Až tomu učinil Zbořil přítrž.
57:35 Ruce sudích nahoře, hosté ve výhodě, domácí v těžké situaci.
55:30 Nojono. Bez střely na kasu gól nedáš.
54:40 Přesilovka taková platonická. Zatím bez střely na bránu.
53:30 Vyloučen hráč #13 Sebastian Andersson družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:30 Řeznictví na severský způsob.
52:13 Famózní akce osy Kvapil - Bílek, jehož torpédo málem proklouzlo skrz.
51:44 Emocí je tady tolik, že by se daly prodávat.
51:04 Tlak impéria krapet zeslábl, povstalci se nadechují.
49:40 Novák právě svým sprintem spálil přebytečné tuky.
48:46 Krásná akce po Ose Zbořil - Novák - Bílek. Poslední jmenovaný bohužel nezpracoval.
48:10 Skvostný Zbořilův odkop. Skvostný.
47:50 Krupaaaaa!!!
46:42 Výborně teď domácí Ulman podržel.
46:05 Vyloučen hráč #8 Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
46:05 Souboj někde úplně mimo balon a domácím bude zle.
44:33 Ojedinělá šance domácích. Ulman díru mezi nohama golmana hostí nenašel. Ona tam taky nebyla.
43:57 Je to teď jak laciné rádio. Furt stejná písnička.
42:38 Výborně to teď Pollak vyčistil.
41:42 Začínáme stejně, jak jsme končili druhou třetinu. Těžký tlak hostí, ještě těžší defenzíva domácích.
40:00 Popravdě. Počet střel dění na hřišti moc neodpovídá a třeba na držení míče vede Kladenské impérium tak 90/10.
40:00 Střely ve druhé třetině: 7:5
38:58 Šance Černocha jak Brno, ale nic z toho.
37:40 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Michal Skuhrovec bez asistence (4:4)
37:40 Všichni přestali hrát, jenže sudí nepískal a tak Skuhrovec vzal a dal.
36:23 Kotel rozjel mexickou vlnu. Jako dobrý no.
35:12 Tlak obří, nic z toho.
34:35 Janda netrefuje prázdnou podruhé.
33:48 Nutno dodat, že hostujícímu Jandovi střela do prázdné těžce nesedla, ale i tak Krupa vynikající!!!
33:12 Vyloučen hráč #71 David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
31:30 Bílek teď vystrašil celé Kladno. Málem.
29:42 Hostující Ullmann má zjevně ve stahování praxi. Stáhl míček, jednou, podruhé, ale přestřelil.
27:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #33 Jan Videman (4:3)
27:37 Foret byl ze všech nejdůraznější a domácí zas vedou!!! ...je to mašina!!!
27:22 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Aleksander Trofimov, asistoval #7 Joel Ahlin (3:3)
27:22 Ahlin poslal neskutečný kros a Trofimov měl fakt lehkou práci.
25:54 Šmíd stál přesně kde měl a hostům se gólově neurodilo.
24:01 Tempíčko první třetiny nám docela opadlo, zdá se.
21:22 Obrovský tlak hostí ze začátku končí střelou Stůje vedle.
20:00 Kaňkou na první třetině budiž zranění Martina Ulmana, který inkasoval tvrdý direkt do oblasti obličeje.
20:00 Neskutečná první třetina. Brejky domácích nebezpečná asi tak jako lézt do sovětské rakety. Tempo jak z jiné planety.
20:00 Střely v první třetině: 12:8
19:11 Dobrý den, já jsem Michal Házy a udělám si z Vás dobrý den.
18:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #11 Adam Bouška (3:2)
18:01 Napoprvé, napodruhé, až to napotřetí vyšlo a Ulman to tam dotloukl jak kladivem.
17:22 Dobrá individuální akce Házyho. Libová.
16:45 Výborný Krupa!
14:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #27 Jan Kvapil (2:2)
14:47 Pokud se nepletu, první střídaní třetího útoku domácích, Novákova mrška ze středu, která sotva letěla, ale je to gól!!!
13:46 Černoch před prázdnou kasou skákavej balonek netrefuje. Štěstíčko zatím není.
13:07 Tak tohle si Pollak bohužel za rámeček nedá. Přihrávka na dva metry o dva metry jinam.
12:39 Hostům stačí k velkým věcem opravdu málo.
11:10 Ulman (domácí) šel sám, ale golman hostí smutný být nemusí, gól nedostal.
10:02 Wow! Hostující obránce v pádu chytil balonek jdoucí do prázdné klece.
09:29 Stará dobrá Vrtělova žíně.
09:06 Naše zdravuška dostala míčkem do hlavy.
07:45 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #72 Dominik Janda (1:2)
07:45 Ve zběsilém tempu přidávají hosté gól ala prostě to dám před bránu a ono to nějak dopadne.
06:10 Domácí Ulman z brejku po zemi kousíček vedle.
05:29 Hostující Trofimov po přiťuknutí Ahlina pouze do boční sítě. Žádný drama.
04:58 První lajna domácích zatím budí hrůzu.
04:00 Foretova střela z líbezné pozice za mantinel.
03:46 Videman z voleje do nohy golmana. Tempo jak při maštěném mariáši.
02:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Michal Házy, asistoval #33 Jan Videman (1:1)
02:22 Začínáme jak čutálisti včera. Házy z mely před bránou 1:1.
01:40 Ullmann (host) nerefuje prázdné zařízení.
01:31 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda bez asistence (0:1)
01:31 Zběsilost ze začátku, střela a fík.
00:59 šance na obou stranách. Začalo se zostra.
00:00 Krásné a ještě hezčí pozdní odpoledne z VUT, kde se mladí rebelové z jižního kvadrantu postaví Kladenskému impériu. Hvězdné války za chvíli začnou.