2:5
    Jan ŽWAK
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Exelsior Havířov 2:5
branky: 40. Tomáš Foret, 46. Michal Házy - 2. Lukáš Vrtěl, 25. Adam Feber, 49. Jakub Holeš, 54. Adam Feber, 58. Jan Žwak; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 169; zásahy brankářů: Daniel Chrást 16 - Denis Jasiok 20; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Z naší strany dnes velká křeč. Spousta individuálních nepřesností, chyb, nedůrazu v prostorách před oběma brankami. Takto hrát 1.ligu nemůžeme. Děkuji soupeři a rozhodčím za férové utkání. Divákům děkuji za fantastickou atmosféru. Příště budeme určitě lepší.
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Libora Pacíka: Důležité body s velmi kvalitním soupeřem před výborným publikem. Musíme zapracovat na přesnosti střelby, jinak hráči plnili vše co jsme si řekli. Děkujeme za fer hru.
60:00 Střely celkem: 22:20
60:00 Střely ve třetí třetině: 7:8
58:57 I kdyby se dneska hrálo na fotbalovou bránu tak toho góla nedaj.
58:23 Házy a zas nic...
57:25 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #29 Jan Žwak bez asistence (2:5)
57:25 Domácí, jako v celém zápase, nedali nemožné a vzápětí Žwak posílá míček obloučkem do prázdné.
56:37 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:43 Hosté už jen čekají a čekají.
53:05 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #22 Dominik Křístek (2:4)
53:05 To snad ne. Dlouhý balon propadl skrz Zbořila až k Feberovi, který se štěstím dává gól.
51:46 ...ten golman Torpeda na naši planetu spadl jako odkud?
51:00 Chrást v těžké práci obstál.
50:37 Ajajajajaj. Bouška nabil Černochovi, ten ale ve vyložené šanci netrefuje o slona.
50:00 Rigerovo solíčko pocem kamdeš bohužel bez gólového lesku.
48:45 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #12 Pavel Bezděčík (2:3)
48:45 Gól na Chicago Blackhawks. Odraz od zadního mantinelu a Holeš bekendem do brány.
48:10 Vrtěl nechal tvrdým soubojem vzpomenout na Ramba.
46:37 Domácí jdou do šesti.
45:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Michal Házy, asistoval #89 Tomáš Foret (2:2)
45:46 Házyho klasika výběhem do středu, která konečně končí gólem.
45:27 Černoch obešel dva soky, jenže jeho střela bekendem vedle o dva roky.
44:00 RIger před prázdnou na Házyho...nic.
43:43 Málem vlastňáček hostí.
41:12 Foret v tutovečce totálně vyhořel.
40:00 Speciálně pro naše chlapce hrajem 'Žííííít jako kaskadééééér!!!'
40:00 Střely v druhé třetině: 11:3
39:55 Černochova šance na srovnání stavu. Golman hostí se ale dneska holt dobře vyspal.
39:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #8 Michal Házy (1:2)
39:03 Konečně!!!
38:10 Vyloučen hráč #46 Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení
36:30 Venca v ráži.
35:50 Bílek se prohnal kolem obránce tak rychle, že ho tlaková vlna povalila na zem. Nekecám.
35:32 Majk je pán.
34:57 Střed hřiště se teď proměnil ve výstavu až trapných nepřesností.
32:57 Tápání v koncovce pokračuje.
29:58 Domácí tlačí seč mohou, leč gólu se stále nedomohou.
28:10 Matloch si chytl Pollakov hokejku a bude pykat.
27:35 Přesilovka jak zkažený řízky.
26:57 Neskutečný, co domácí nedají.
25:35 Vyloučen hráč #21 Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
25:35 'A jdeš!!!' Sudí nekompromisně.
24:49 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #69 Martin Kutáček (0:2)
24:49 Tohle nešlo nedat.
24:10 Hosté dva na jedna, nebo 4/2 na 2/1. Bezděčík mimo.
23:29 Golman Torpeda zatím neuvěřitelnej.
22:52 Čáry máry já jsem Házy...jenže Videman to prováhal.
21:17 Házy zase kouzlil, ale prd z toho.
20:00 Chelsea vede ve Watfordu 1:0. Paraz paraz paraz.
20:00 První třetina vyrovnaná jak zápas MS řešení rubikovi kostky mezi mnou a Romanem Jandou...oba to vůbec neumíme takže vyrované hooodně.
20:00 Střely v prví třetině: 4:9
19:58 Chrást opět zachraňuje. Kluk šikovnej.
19:04 Černoch situaci 1 na 1 vyřešil parádně. Jenže minul.
18:38 Lahodnou žabičku Bouška nezachytil.
16:38 Foret se zjevil sám před zařízením hostů. Bekendem minul.
15:25 Černoch natáhl z dálky jak Pablo Nedvěd. Jen těch vlasů mu trochu schází.
12:45 Pokud budete chtít zachránit, volejte buď hasiče, nebo Majka Šmída.
11:55 Chrást zas v topu.
10:36 Bouška ze středu, ale gološ hostí má zatím slinu.
10:02 Foret rozezvonil břevínko.
08:40 Chráste bravo!
08:12 Hoši jedem, nejsme na dovolené.
06:44 Hra přerušena, vytíráme podlahu.
04:21 Házy ustál nevybíravý zákrok a předložil Videmanovi jak humra před pana vévodu. Prázdná brána netrefena.
03:18 Nehrající domácí mají na sobě nové slušivé mikiny....módní police dává za 1!!!
01:31 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1
Vlastní branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #31 Lukáš Vrtěl (0:1)
01:31 Tak to je pešek. Do dobré situace dostal Černocha Tomáš Dvořák. Na druhé straně dopadá přečíslení 2 na 1 tak, jak dopadá...
00:57 První zjitření - od domácího Černocha.
00:00 Krásnej dušičkovej večer z VUT, kde to už o chvilu odpálíme. Zápas, ne atomovku.