5:4
    Petr SKÁCEL
    (Homola)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Z.F.K. AQM Petrovice 5:4
branky: 17. Michal Žůrek, 20. Václav Černoch, 29. Václav Černoch, 46. Václav Černoch, 55. Václav Černoch - 13. Jakub Nota, 19. Adam Zbořil, 44. Ondřej Gabzdyl, 59. Petr Skácel; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 12 - Martin Janík 36; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Dnes z naší strany jedno velké trápení. V první třetině jsme nepředvedli skoro nic, ve druhé jsme si otevřeli palírnu, ve třetí jsme si to zase zkomplikovali v závěru. Musíme odpočinout a vrhnout se do dalších bojů. Díky rozhodčím, soupeři a našim fantastickým divákům a slibuji, že se polepšíme.
60:00 Střely celkem: 41:16
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Martin Vlčka: Minimálně bod jsme si zasloužili. Nebyli jsme horším týmem. Udělali jsme opět několik blbých chyb a všechny byly náležitě potrestány. Jakmile se těchto chyb vyvarujeme, můžeme uvažovat o zisku bodů. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve třetí třetině: 10:6
59:59 Veledůležité body pro domácí!!! Ale že by to bylo v suchym triku, to nee.
59:45 Krupa je skoro bůh!!!
58:06 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #77 Lukáš Homola (5:4)
58:06 Ťuk ťuk a je to o gól.
57:41 Hosté v šesti bez golmana.
57:40 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
54:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #31 Lukáš Vrtěl (5:3)
54:28 Dneska to bude mít Černoch drahý. Z mantinelu až před kasu a tam i přes faul míček proskotačil jak na tanečních do brány.
52:20 Ta první přesilovka chutnala jak kinder vajíčko, tato druhá už jako den starý rohlík.
50:20 Vyloučen hráč #4 Ondřej Gabzdyl družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
50:20 Kvapil faul ustál jak větrný mlýn vichřici, jenže sám před golmanem mu míček sjel. Přesilovka domácích.
45:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #89 Tomáš Foret (4:3)
45:23 Gulls zamkli hosty jak v šifře mistra Leonarda a Černoch kompletuje hattrick.
44:16 Vyloučen hráč #10 Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování florbalky
44:16 Házy bohužel ve výhodě netrefuje prázdné zařízení a tak uvidíme přesilovečku.
43:08 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #4 Ondřej Gabzdyl bez asistence (3:3)
43:08 Gól absolutně z ničeho. Ke Gabzdylovi se nějak dostal míček a on prostě trefil.
41:12 Žůrkova pumelice tentokrát pouze do pupku golmana.
40:32 Skácel sám před Krupou někam vysoko nad. Není nad dobrej vstup do třetiny.
40:00 Dát z 24 střel 1 gól. No to je slabota chlapci, slabota. To i já bych si mohl vzít hokejku, a to já bývám dobrej jenom na turnajích v Lednici se Sekošem.
40:00 Střely ve druhé třetině: 24:3....čestně, přísahám předsedo, čestně.
39:45 Ještě akce Černocha, ze které ale nic kloudného (gól) nevzešlo.
38:56 Místy zběsilý a nehezký florbal se teď hraje.
34:59 Olala. Zbořilova jedovka pozlobila golmana hostí. Zařvat gól však domácí nemohou.
33:46 Bílek rýsoval brilantní přízemní pas. Nikdo ho však neprotnul.
33:00 Krosy tam a zase zpátky. Mičuda však Videmanovi, na něhož číhala prázdná kasa poskočil.
29:50 Na domácí střídačce je atmosféra hustá jak dobře udělaná krupicová kaše. Hosté to furt hrajím na jeden způsob a furt jim to funguje, což logicky moc nekoresponduje se spokojeností domácích coachů.
28:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (3:2)
28:34 Další závar před brankou hostí. Černoch by to tam dotlačil i kdyby se hrálo s medicimbálem.
26:47 Ojojojoj. Zbořil si dovolil nebývalou finesu na středu hřiště.
25:28 Bílek obranou hostí zpracován jak ropa na export.
23:41 Černoch pošimral golmana hostí. Píská se.
22:10 Skvostná práce třetí formace. Nejdřív Krtek a.k.a. David Novák prostrčil na Bílka, jehož rána byla lapena. Odražený balonek Dvořák za čáru neprocpal a o chvilu později Bílek zas jen proprášil gološovi rukavice.
20:31 Ulman pálí další šanci. By se mohl živit jako žhář.
20:00 Jinak se omlouvám, že jsem toho nenapsal milion, ale když pojedete fádně přecpanou šalinou, taky o tom nenapíšete román.
20:00 Nutno napsat, že je to vyrovnané a že domácí hrajou hezky asi jako je pěkně v gulagu na Sibiři.
20:00 Střely v první třetině: 7:7
19:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #67 Rostislav Riger (2:2)
19:12 Černoch zůstal na mantinelu volný jako parkovací místo pro vozíčkáře. Následným výkrutem a střelou na bližší srovnává a trenér hostí má co dělat, aby to rozdýchal.
18:00 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #87 Petr Skácel (1:2)
18:00 Haluz jako když se v Severní Korei dostanete na Facebook.
16:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #22 Michal Žůrek, asistoval #71 David Novák (1:1)
16:17 Žůrkova střela by mohla i někoho zabít, naštěstí je z toho ale gól, ne trestní oznámení.
14:25 Ulmanova šance jak anakondí vejce, bohužel nic.
12:36 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #16 Jakub Nota, asistoval #10 Adam Zbořil (0:1)
12:36 Nevím jak to padlo, ale moc radosti to teda nevyvolalo.
10:00 Bílkův projektil sice nezměnil skóre, ale podle reakce jedné fanynky na tribuně možná změnil život.
08:54 Ulmanův projekt vedle brány.
07:21 Krupa kazí jednomu z hostí sobotu.
04:57 První prácička pro Krupu.
04:13 Novákovi jeho tělesné proporce přišly vhod.
02:00 Dvě minuty pryč. Nestalo se nic.
00:00 Krásnej dobrej z VUT. Odletěl jsem si na chvilku do Jižní Ameriky, ale už jsem zpátky a opět vás mohu krmit samým lahodným obsahem.