58
  • 58 57:04
    2

Fbc Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice B 12:2
branky: 2. Václav Strejček, 8. Karel Řezanka, 17. Tomáš Mareš, 17. Tomáš Mareš, 18. Adam Přib, 23. Tomáš Mareš, 25. Daniel Novák, 35. Ondřej Palečko, 38. Daniel Novák, 38. Ondřej Palečko, 49. Tomáš Mareš, 52. Karel Šavrda - 16. Martin Vacek, 51. Jakub Vojáček; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 15, Jan Jeřábek 7 - Ondřej Vondrys 13, Lukáš Bicek 14; po třetinách: 5:1, 5:0, 2:1
60:10 KOmentář trenéra domácích Karla Šavrdy: Děkujeme soupeři za utkání. Jsem rád že se nám povedl vstup do sezony a doufám že budeme v těchto výkonech nadále pokračovat. Zveme diváky na další zápas který je 28.9. na pouť.
60:10 Komentář vedoucího hostí: Domácí tým nás předčil ve všech florbalových vlastnostech. S tréninkovým nasazením nemůžeme vyhrát. Děkuje všem za zápas, gratulace soupeři k vítězství.
59:59 Střely:39-24
58:10 Křesák dvě střely v oslabení
57:33 Šavlos prej šahal kam neměl
57:04 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení
55:54 Diváci se nudí, utkání se dohrává
51:55 Jeřáb luxusní vyhoz na Strejčka V, ten sám na golmana nedává
51:02 GÓL Fbc Strakonice! 12:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #29 Václav Strejček (12:2)
51:02 Šavlos koupel
50:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 11:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #29 Marek Fučík (11:2)
50:22 Z dorážky Štíři snižují
50:01 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Jan Jeřábek družstva Fbc Strakonice
50:00 Změna stran, slunce zašlo
48:15 GÓL Fbc Strakonice! 11:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (11:1)
48:15 NEskutečná střela domácího kapitána z půlky hřiště.
47:12 Pár nepěkných výhozů Jarmila Velka
44:41 Domácí kontrolují výsledek
44:40 5 na 5
43:37 Domácí odolávají přesilovce
42:25 Křesák zachytil příhrávku přečíslení nevyužívají
42:05 Vyloučen hráč #29 Václav Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra na zemi
42:05 Řešíme sluníčko ve dveřích....o polovině se změní strany
39:59 Střely: 12-4
37:52 Vyloučen hráč #66 David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
37:37 GÓL Fbc Strakonice! 10:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #98 Ondřej Palečko, asistoval #24 Karel Šavrda (10:1)
37:37 Pasto sakra střílej, tak jo....10:1
37:11 GÓL Fbc Strakonice! 9:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #12 Daniel Novák, asistoval #9 Tomáš Houska (9:1)
37:11 Dobrá dorážka Dana Nováka
35:43 Hosté zatím ve druhé třetině 2 střely na Velka. Domácí jsou pořádně při chuti a ostřelují nového golmana hostů.
35:10 Dnešnímu utkání přihlíží 38 diváků.....děkujeme!
34:30 Šavrda výběh na střed, krásná přihrávka na Pastu a ten do prázdné...
34:14 GÓL Fbc Strakonice! 8:1
32:05 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Lukáš Bicek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B
31:25 Houska T ...tyč
29:10 Hosté trefují Velkovu Masku. Jarmil je v pohodě
28:15 Venca Sterjček sám na golmana, nedává. Z následné dorážky Šavrda míjí prazdnou bránu.
25:50 Malá pauza, vytíraní podlahy. Děkujeme Danovi CHvostovi
25:25 První střela hostů, pouze do boku
24:54 Standartka, signál, blok
24:24 GÓL Fbc Strakonice! 7:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #12 Daniel Novák, asistoval #88 Karel Řezanka (7:1)
24:00 Domácí drží míček a pálí jako blázni, Štíři ještě nemají střelu na Velka ve druhé třetině
23:23 Šavrda je při chuti, od své brány projel hřiště až před branku hostů a nebezpečně střílí.
22:10 Šavrda obkroužil hřište a zpoza brány dává na polovinu hřiště Marešovi a ten stříli gol
22:08 GÓL Fbc Strakonice! 6:1
21:29 Domácí se snaží držet míček
20:00 Střely v první třetině 12:7
17:06 GÓL Fbc Strakonice! 5:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #88 Karel Řezanka (5:1)
16:33 DOmácí využivají přesilovky
16:32 GÓL Fbc Strakonice! 4:1
16:29 Vyloučen hráč #2 Jan Pražák družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hra rukou
16:29 Standartní situace před hopstující bránou, ruka hostů.
16:05 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #29 Václav Strejček (3:1)
16:05 Situace 3 na 2, Tom Mareš se nemílí
15:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #60 Martin Vacek, asistoval #17 Dominik Vlček (2:1)
15:46 Z rychlého protiútoku Štíři snižují.
15:20 Při hostujícím gomanovi stojí všichni svatí, míček se od ruky dorazil těsně vedle
12:33 Domácí obranci neskutečně zachycují přihrávky hostů
11:33 Hra hore dole
08:30 Šance štírů, domácí obrana odpaluje z maleho brankoviste
07:20 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #9 Tomáš Houska (2:0)
07:20 Neskutečná pumpa Karla Řezanky z poloviny hřiště,. Trefil to nádherně, životní střela-čistá šibenice.
06:36 V. Houska z malého brankoviště míjí
05:37 Obrovská šance domácích, míček se tetelil na brankové čáře.
05:03 Tvrdá střela Housky , hostující golman vyráží ramenem
04:30 Strakonice v plném počtu, Štíři 6 střel na Velka
04:21 Dobrá bloky domácích
03:30 Domácí golman Velek má spoustu práce, zatím vše kryje
02:23 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
01:52 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Václav Strejček, asistoval #24 Karel Šavrda (1:0)
01:52 První střela domácích a goool. Karel Šavrda stříli z dálky a Venca Strejček tečuje.
00:10 Štiíři začali hned zhurta první střela, ale letěla vedle
00:00 Dobré odpoledne dámy a pánové , vítám Vás u dnešního onlinu.