• 60 59:58
    2
    Josef MAREŠ

FBC Štíři Č. Budějovice B - 1. FbK Tábor 6:4
branky: 7. Lukáš Vácha, 10. Lukáš Vácha, 18. Jakub Vojáček, 38. David Caha, 46. Lukáš Svintek, 49. Robin Podlaha - 13. Petr Kutner, 18. Josef Mareš, 36. Jiří Novák, 46. Josef Mareš; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 36 - Dušan Václavík 23; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra ndomácích Ondřeje Havelky: koncentrovaný výkon v 1. a ve 3. třetině, škoda výpadku výkonu ve 2. třetině, kde jsme ustoupili z naši hry a rezignovali na hru dopředu. Myslím si, že výtězství bylo zasloužené. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům.
60:00 Komentář trenéra hostů Mücka: Děkuji soupeři za utkání, hrálo se nahoru a dolu, děkuji divákům za krásnou kulisu.
59:58 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
59:58 Vyloučen hráč #13 Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost
59:58 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost
57:31 Timeout 1. FbK Tábor
48:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #5 Robin Podlaha, asistoval #60 Martin Vacek (6:4)
45:52 GÓL 1. FbK Tábor! 5:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #11 Petr Kutner (5:4)
45:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #80 Lukáš Svintek, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (5:3)
37:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #17 Dominik Vlček (4:3)
35:21 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #20 Jiří Novák bez asistence (3:3)
34:17 Vyloučen hráč #13 Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za zvedání florbalky
17:50 GÓL 1. FbK Tábor! 3:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš bez asistence (3:2)
17:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #36 Tomáš Zelinka (3:1)
12:03 GÓL 1. FbK Tábor! 2:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #53 Andrej Janda (2:1)
09:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #18 Lukáš Vácha, asistoval #80 Lukáš Svintek (2:0)
06:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #18 Lukáš Vácha, asistoval #21 Petr Žáček (1:0)