• 60 59:12
    4:6
    ()

FK Slovan J.Hradec - FBC ROKYCANY 4:6
branky: 7. Marcel Šuranský, 44. Ondřej Šimek, 53. Karel Matějka, 58. Ondřej Šimek - 11. Lukáš Bendek, 28. Lukáš Bendek, 34. Lukáš Bendek, 36. Martin Fiala, 54. Martin Fiala, 60. Lukáš Bendek; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Petr Toman 12 - Petr Staněk 30; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Barny: I přes skromný počet hráčů jsme předvedli bojovné utkání se sladkým koncem. Děkujeme pořadatelům za zápas v krásné hale a soupeřům za kvalitní utkání. Těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář trenéra domácích: Mrzí mě mnoho neproměněných šancí na naší straně, kdy se na gól hodně nadřeme a naopak soupeř promění téměř vše - lekce z produktivity. Děkujeme soupeři a divákům.
59:12 GÓL FBC ROKYCANY! 4:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek z trestného střílení (4:6)
57:59 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek, asistoval #13 Jan Cihlář (4:5)
53:00 GÓL FBC ROKYCANY! 3:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #19 Vojtěch Vlach (3:5)
52:20 Timeout FBC ROKYCANY
52:20 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #6 Karel Matějka, asistoval #14 Jakub Tejnor (3:4)
43:04 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:4)
35:10 GÓL FBC ROKYCANY! 1:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #4 Lukáš Bendek (1:4)
33:02 GÓL FBC ROKYCANY! 1:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #22 Jakub Košař (1:3)
32:14 Vyloučen hráč #10 Petr Bastl družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání
27:27 GÓL FBC ROKYCANY! 1:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (1:2)
16:28 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
16:18 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost
10:50 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #19 Vojtěch Vlach (1:1)
09:53 Vyloučen hráč #6 Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
06:42 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #7 Marcel Šuranský bez asistence (1:0)