• 59 58:50
    25:1
    (Kaše)

Florbalová škola Plzeň A - OLYMP FLORBAL 25:1
branky: 4. Vojtěch Beneš, 5. Vojtěch Pelikán, 6. Ondřej Hlinovský, 8. Vojtěch Beneš, 9. Ondřej Hlinovský, 11. Jonáš Janata, 16. Matěj Surák, 16. Vojtěch Beneš, 21. Tomáš Pour, 23. Matěj Petrović, 29. Matěj Surák, 30. Ondřej Hlinovský, 33. Tomáš Pour, 34. Vojtěch Beneš, 34. Bořek Ozom, 34. Tomáš Pour, 37. Matěj Petrović, 39. Matěj Petrović, 40. Tomáš Pour, 42. Ondřej Hlinovský, 49. Tomáš Pour, 50. Ondřej Hlinovský, 56. Ondřej Hlinovský, 59. Tomáš Pour, 59. Vojtěch Beneš - 14. Jakub Slavík; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Ondřej Motl 6 - Filip Hejtík 33; po třetinách: 8:1, 11:0, 6:0
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme chtěli vyhrát a zakončit základní část vítězstvím. Soupeř přijel v 10 ale nevypustil žádný souboj až do konce a za to respect. V utkání jsme vyzkoušeli pár variant a i když bylo o utkání rozhodnuto velmi brzy - chtěli jsme hrát do konce. SPLNILI jsme svůj první cíl a postoupili do play up. Děkujeme klukům a těšíme se na další zápasy. Hezký večer fšem!
59:59 Děkujeme všem přítomným hráčům za dnešní utkání. Dnes nám chybělo štěstíčko. Soupeř po pár náhodných situacích obrátil utkání ve svůj prospěch.
58:50 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 25:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #30 Václav Kaše (25:1)
58:33 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 24:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #29 Petr Torma (24:1)
55:29 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 23:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #30 Václav Kaše (23:1)
49:42 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 22:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #14 Jonáš Janata (22:1)
48:39 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 21:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #20 Tomáš Pour bez asistence (21:1)
43:18 Vyloučen hráč #71 Jakub Vandák družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání
41:16 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 20:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #96 Vojtěch Beneš (20:1)
39:19 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 19:1
38:59 Vyloučen hráč #4 Tomáš Slavík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
38:17 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 18:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #27 Matěj Petrović, asistoval #13 Kryštof Lehečka (18:1)
36:56 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 17:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #27 Matěj Petrović, asistoval #97 Matěj Surák (17:1)
33:58 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 16:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (16:1)
33:26 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 15:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #76 Bořek Ozom, asistoval #77 Jiří Mikeska (15:1)
33:10 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 14:1
32:28 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 13:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #97 Matěj Surák (13:1)
30:39 Vyloučen hráč #68 Jan Dvořák družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
29:22 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 12:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (12:1)
28:48 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 11:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #29 Petr Torma (11:1)
22:14 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 10:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #27 Matěj Petrović, asistoval #30 Václav Kaše (10:1)
20:45 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 9:1
15:54 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 8:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #97 Matěj Surák (8:1)
15:20 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 7:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #96 Vojtěch Beneš (7:1)
13:43 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #79 Jakub Slavík bez asistence (6:1)
13:41 Vyloučen hráč #29 Petr Torma družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:59 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 6:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #14 Jonáš Janata, asistoval #13 Kryštof Lehečka (6:0)
08:35 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 5:0
07:46 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #13 Kryštof Lehečka (4:0)
05:50 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #27 Matěj Petrović (3:0)
04:16 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #91 Vojtěch Pelikán, asistoval #77 Jiří Mikeska (2:0)
03:13 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:0