9:6
    Václav BÍCA
    (Caha)

FBC Štíři Č. Budějovice B - FbŠ Bohemians B 9:6
branky: 7. Václav Bíca, 13. David Caha, 17. Martin Vacek, 29. David Řehoř, 31. David Caha, 35. Marek Fučík, 47. Tomáš Zelinka, 51. David Caha, 52. Václav Bíca - 5. Jiří Kratina, 19. Erik Papež, 23. Erik Papež, 36. Erik Papež, 44. Erik Papež, 46. Tomáš Vostřel; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: František Novák 22, Lukáš Bicek 1 - Stanislav Martínek 38; po třetinách: 3:2, 3:2, 3:2
59:59 komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za dobře odehraný zápas.
59:59 komentář trenéra domácích: K zápasu jsme přistoupili lépe než soupeř. Rozhodly individuální výkony. Děkujeme soupeři za utkání a štastnou cestu domů.
59:59 střely: domácí:21 hosté:13
51:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #72 David Caha (9:6)
50:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #18 Lukáš Vácha (8:6)
49:12 Vyloučen hráč #12 Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
46:13 Rychlý protiútok Štírů. A Zelinka obrací stav utkání
46:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #36 Tomáš Zelinka, asistoval #29 Marek Fučík (7:6)
45:57 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Tomáš Vostřel, asistoval #17 Jakub Mulač (6:6)
45:57 Vostřel se trefil bachandem a vyrovnává stav utkání
43:01 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #92 Erik Papež, asistoval #74 Jiří Kratina (6:5)
42:30 Výborný zákrok domácího brankáře
39:59 střely: domácí-10 hosté:8
35:43 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #92 Erik Papež, asistoval #12 Petr Hromádko (6:4)
35:09 Krásná akce zakončená Fučíkem
34:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík, asistoval #27 Josef Čížek (6:3)
30:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #60 Martin Vacek (5:3)
28:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #78 David Řehoř, asistoval #72 David Caha (4:3)
28:05 Velmi dobré oslabení v podání Štírů
25:45 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
25:35 Kratina střílí vysoko nad
23:21 Nebezpečná střela Tomšíčka
22:34 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:3
19:59 střely: domácí:6 hosté:12
18:49 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil #17 Jakub Mulač.
18:49 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Lukáš Bicek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B
18:33 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:2
16:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #60 Martin Vacek, asistoval #18 Lukáš Vácha (3:1)
12:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #21 Petr Žáček (2:1)
12:38 Jindřich Hrdý v pěkné akci
10:49 Zatím dost vyrovnané utkání
06:15 Pěkná akce domácích. A Bíca vyrovnává
06:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
04:27 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #4 Petr Červenka (0:1)