4:3
    Ivan PETR
    (Denemark)

Fbc Strakonice - OLYMP FLORBAL 4:3
branky: 34. Michal Strejček, 36. Vojtěch Houska, 40. Vojtěch Houska, 46. Adam Přib - 50. Ivan Petr, 57. Ivan Petr, 58. Ivan Petr; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Vaníček 34 - Jan Dvořák 33; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:3
60:01 Vyjádření trenéra hostů, Jakuba Krise: Bohužel jsme dnes nepředvedli kvalitní koncovku, nicméně dnes prohrál florbal a lidské chování. Děkuji svým hráčům za utkání a na odvetu budeme lépe psychicky připraveni.
60:01 Vyjádření trenéra domácích, Karla Šavrdy: Série trvá i nadále, díky za to, čau.
59:20 Hosté jsou jen malý kousek od srovnávací branky.
58:24 Hosté střílí a snaží se vyrovnat zápas, zatím se jim to nedaří.
57:53 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #32 Jan Denemark (4:3)
57:00 Hosté zkouší hru v šesti.
56:29 Vašek Strejček předvedl krásnou střelu a zatleskala mu celá hala.
56:10 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #73 Jiří Beck (4:2)
55:50 Timeout OLYMP FLORBAL
55:50 Vyloučen hráč #27 Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
54:14 Hosté v plném počtu.
52:14 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
49:59 Timeout Fbc Strakonice
49:59 Vyloučen hráč #27 Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
49:02 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:1
48:00 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:46 Strejček dal zabrat obraně hostů a poté nádherně nahrál na Adama Přiba, který střílel do prázdné branky.
45:45 GÓL Fbc Strakonice! 4:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #29 Václav Strejček (4:0)
44:20 Vašek Strejček ze dvou šancí bohužel branku nevstřelil.
43:31 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #32 Vojtěch Houska.
42:00 Karel Řezanka vypadá, že už si asi po souboji, po kterém se držel za kotník, nezahraje.
40:01 Střely ve druhé třetině Strakonice 12, OLYMP FLORBAL 10
39:33 GÓL Fbc Strakonice! 3:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #29 Václav Strejček (3:0)
37:37 Přesilová hra Strakonic nepřinesla žádnou větší akci na obou stranách.
35:37 Vyloučen hráč #47 Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
35:27 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (2:0)
35:21 Hra se začíná přiostřovat.
33:30 Michal Strejček předvedl nádhernou dorážku a posílá svůj tým do vedení.
33:29 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #27 Michal Strejček, asistoval #9 Tomáš Houska (1:0)
31:20 Přečíslení Strakonic 2na1 skončilo neúspěšnou nahrávkou a následným protiútokem hostů.
30:41 Domácí v plném počtu.
29:46 Hosté se již během početní výhody dostali ke 3. střele.
28:41 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
26:42 Hosté v plném počtu.
24:42 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
24:00 Hosté drží míček na své polovině a nedokážou kvalitně rozehrát.
23:00 Přečíslení hostů 3na1 skončilo neúspěšně.
22:00 Ani střela Karla Šavrdy ani dorážka Vojty Housky nebyla úspěšná.
20:50 Domácí opět v plném počtu.
20:01 Střely v první třetině Strakonice 9, OLYMP FLORBAL 15
19:40 V posledních sekundách si hosté vytvořili nebezpečné akce, které končily kvalitní střelou.
18:51 Vyloučen hráč #12 Daniel Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:15 Tomáš Houska ve velké šanci trefil jen brankovou konstrukci.
17:10 Hra se nyní odehrává na obrané polovině Strakonic. Strakonice jsou pod velikým tlakem soupeře.
13:45 Jurášek David netrefil prázdnou branku domácích.
12:50 Střela z veliké blízkosti se domácímu hráči Adamu Přibovi příliš nepovedla.
12:43 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra rukou
10:50 Po nebezpečné střele Hostů končí míček uvězněný na brankové síti.
08:00 Domácí hráč Vašek Strejček se postaral o první zlomenou hokejku v zápase.
06:00 Oba týmy se nyní dostávají do nebezpečných akcí, žádná ale nekončí brankou.
04:50 Dobrá střela Karla Řezanky neprošla až na golmana.
01:58 Hra je zatím na obou stranách velice chaotická. Oba týmy se snaží za každou cenu vystřelit.
00:01 Úvodní vhazování pro Hosty.