• 59 58:45
    5:7
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice B - FK Slovan J.Hradec 5:7
branky: 9. Robin Podlaha, 16. Lukáš Vácha, 45. David Caha, 45. Jakub Vojáček, 58. David Štěpka - 8. Jakub Tejnor, 15. Vojtěch Koutný, 32. Jan Procházka, 39. Jan Procházka, 43. Jan Cihlář, 48. Jakub Tejnor, 59. Jan Procházka; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 18 - Petr Toman 20; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:3
59:59 Komentář vedoucího týmu domácích Marka Fučíka: Opticky vyrovnané utkání rozhodlo několik sporných momentů a individuálních chyb v obraně. Ve tvrdém, ale férovém utkání jsme si, troufám říct, bod zasloužili. Gratulace soupeři k vítězství.
59:59 Komentář trenéra hostí Jakuba Šmída: Super zápas, ve kterém jsme ve druhé třetině získali gólovou převahu. Ve třetí části soupeř dokázal vstřelit dva góly a dostal se na dostřel. Konec utkání odehrán na morál, super týmový výkon! Děkujeme soupeři za utkání a Ultras za podporu!
59:59 Střely za poslední třetinu: Štíři 6, Hradec 6.
59:30 Štíři stále zkouší štěstí v šesti.
58:45 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:7
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka bez asistence (5:7)
57:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #66 David Štěpka, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (5:6)
57:55 Štěpka snížil, a tak si na Ille trestné moc dlouho neposeděl.
57:44 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
56:59 Vlček dostal krosovou přihrávku a měl odkrytou bránu, ale nestihl vytřelit včas.
55:59 Bíca rozehrával ze standardky na Zelinku, ten ale promáchl.
55:46 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
55:37 Šuranského střelu Bicek zachytil.
53:58 Štíři rozehrávali v rohu na útočné polovině, ale hradečtí jim míček hned zabavili.
51:20 Procházka poslal míček dopředu na Tejnora, ten ale nezpracoval a balonku se ujali domácí.
50:49 Vojáček střílí z půlky a míček těsně míjí bránu.
48:35 Vlčkova střela z úhlu vyletěla až ven z haly.
47:52 Vojáčkova střela z otočky šla do nejbližšího hráče.
47:28 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:6
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (4:6)
45:37 Po další nahrávce z rohu od Šimka Procházka přestřeluje.
44:18 Timeout FK Slovan J.Hradec
44:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #49 Václav Bíca (4:5)
44:18 Pár vteřin po buly dokázal Vojáček snížit na 4:5.
44:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha z trestného střílení (3:5)
43:54 Vojáček, Bíca a Štěpka se dostali do útoku, ale Bícovu nahrávku na Štěpku zblokovoval soupeř.
42:07 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář bez asistence (2:5)
41:09 Hradec pálí všechny šance - měli několik neproměněných střel, poté se Šimek a Tejnor dostali úplně sami před Bicka a Tejnor místo prázdné brány trefil tyč.
40:01 Míčku se po buly ujímají Štíři.
39:59 Počet střel za druhou třetinu: 11:10.
39:06 Po Vackově nahrávce Vlček střílí z moc velkého úhlu, proto zachycení míčku nebylo pro Tomana moc velký problém.
38:28 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:4
38:28 Procházka si sám pohrál s balonkem před bránou a tentokrát proti němu ani Bicek ani domácí obrana neměli šanci.
37:48 Hra se přesouvá zase i na polovinu hostí. Přinesou poslední dvě minuty druhé třetiny nějakou změnu ve skóre?
35:38 I když se možná momentálně víc na míčku drží Hradec, Štíři je nikam nepustí.
33:10 Toman také předvedl pěkný zákrok, odrazil míček oběma nohama do rohu.
31:01 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka, asistoval #5 Ondřej Šimek (2:3)
31:01 Ukázková kombinace Šimka a Procházky, kdy Šimek nahrával z rohu a Procházka z první trefil odkryté místo v Bickově bráně.
30:20 Krosová kombinace slavného dua Bíca & Štěpka skončila Štěpkovým nahozením na bránu, ale nic z toho nebylo.
29:04 Rozehrávka z půlky pro Štíry neskončila valně; Caha střílel po zemi někam do rohu.
28:15 Tejnorův výběh byl také neúspěšný, Bicek se tuhle třetinu činí.
27:47 Šuranského střelu tahem Bicek zneškodnil.
26:39 Procházka se na své půlce ujal míčku a vyběhl si s ním na útočnou polovinu, ale nevystřelil tak, aby to Štíry ohrozilo.
24:11 Bicek několikrát podržel svůj tým ukázkovými zákroky.
22:14 Vackova střela z půlky nedoletěla k Tomanově bráně.
21:14 Po první minutě je na míčku stále spíš Slovan a domácí jsou zpět v plném počtu.
20:01 Tentokrát se na úvod ujímají balonu hosté.
19:59 Počet střel za první třetinu; 8:8.
19:40 Štíři se v oslabení drží a ocitají se i v útoku.
19:12 Vyloučen hráč #18 Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:24 Toman zachytil další Hrdého střelu z otočky.
16:04 Fučík na Zelinku, ten střílel pár centimetrů vedle brány.
15:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #18 Lukáš Vácha, asistoval #72 David Caha (2:2)
15:31 Po Cahově překvapivé nahrávce zpoza brány z první vytřelil Vácha, čímž opět dorovnává.
14:15 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #19 Ondřej Stloukal (1:2)
13:31 Vyloučen hráč #29 Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
12:27 Podlaha zachytil Procházkovo nahození.
11:01 Šimek s Procházkou rozehrávali před budějckou bránou, ale Procházka trefil obránce.
10:15 I Podlaha svou střelu příliš zvedl.
10:02 Po krosové přihrávce od Váchy Vlček přestřeluje.
08:58 Hrdý pálil z otočky, ale jeho střelu zachytil hostující brankář.
08:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #5 Robin Podlaha, asistoval #17 Dominik Vlček (1:1)
07:21 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #5 Ondřej Šimek (0:1)
06:08 Čížek nebezpečně nahrával před bránu na Vojáčka, ten ale míček nezpracoval.
04:30 Štíři se ocitli v nadějné situaci před bránou soupeře, ale jindřichohradecká obrana si s nimi poradila
03:16 Vlček si sám vyběhl do útoku, ale neproměnil.
01:13 Hradečtí zatím dvakrát stříleli mimo bránu.
00:01 Úvodní buly ve prospěch domácích a hra se okamžitě dostává do tempa.