59
  • 59 58:00
    Písek

Fbc Strakonice - FbC Písek 7:6
branky: 8. Václav Strejček, 18. Marek Harman, 30. Karel Šavrda, 33. Jiří Křesák, 38. Karel Šavrda, 43. Jiří Křesák, 44. Vojtěch Houska - 17. Michal Cigánek, 31. Michal Cigánek, 35. Michal Cigánek, 35. Tomáš Biskup, 39. Lukáš Cendelín, 45. Lukáš Cendelín; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Jan Vaníček 9 - Vlastimil Dvořák 16; po třetinách: 2:1, 3:4, 2:1
60:01 Komentář trenéra hostí Hanzlíka: Dneska Strakonice byli o hodně silnější v osobních soubojích. My se nedokázali delší dobu udržet na míčku. Strakonice zaslouženě berou tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:01 Komentář trenéra domácích Šavrdy: Cenná výhra. Musíme se připravit na náročný příští víkend.
58:17 Hostí to zkoušejí v 6.
58:00 Timeout FbC Písek
57:52 Pěkná šance hostí šla mimo branku.
55:33 Timeout Fbc Strakonice
50:00 Písečtí v plném počtu.
49:22 Strakoničtí přesilovku zlepšili a Dvořáka vyslali už 3 střely!
47:53 Vyloučen hráč #12 Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:44 Tentokrát Cendelínovu střelu Vaníček neviděl a ta končí za jeho zády.
44:43 GÓL FbC Písek! 7:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #90 Lukáš Cendelín, asistoval #18 Michal Cigánek (7:6)
44:30 Cigánek je dnes opravdu při chuti, další jeho nebezpečnou střelu si Vaníček pohlídal.
43:35 Strakonická kombinace končí únikem Vojty Housky ten provedl 'ruský blafák' - zavřel oči a pálil pumelici pod víko!
43:34 GÓL Fbc Strakonice! 7:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #29 Václav Strejček (7:5)
43:20 Strakoničtí kontrolují balonek.
42:22 Houska posouvá na Křesáka, ten si na polovině zpracoval balonek a přesnou střelou překonal Dvořáka.
42:21 GÓL Fbc Strakonice! 6:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #9 Tomáš Houska (6:5)
40:00 Střely pro 2 třetině 9:7
39:00 Chybu v rozehrávce domácích ihned Písečtí trestají!
38:59 GÓL FbC Písek! 5:5
37:47 Další krásná floorbalová kombinace Strakonic končí golem!
37:46 GÓL Fbc Strakonice! 5:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #9 Tomáš Houska (5:4)
34:29 Ihned po buly srovnává přesnou střelou Biskup stav zápasu.
34:28 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #12 Daniel Špírek (4:4)
34:17 I Cigánek to vzal sám na sebe, projel strakonickou obranou, a schovanou střelou překonal Vaníčka.
34:16 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #33 Vladimír Lešek (4:3)
33:30 Křesák to vzal na sebe, prokličkoval se obranou soupeře a střelou pod víko skóruje.
32:29 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák bez asistence (4:2)
31:48 Písečtí v plném počtu, Domácím se ani jednou nepodařilo ohrozit branku soupeře.
30:18 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #5 Michael Kolínský (3:2)
30:18 Kolínský výborně napadal Strakonickou rozehrávku, přesně našel Cigánka a ten pálil k tyči Vaníčkovi brány.
29:41 Vyloučen hráč #12 Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nesportovní chování
29:13 Krosová přihrávka Pluskala přesně našla čepel Šavrdovi hole.
29:11 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:1)
28:01 Na druhé straně trefuje Šavrda břevno písecké branky.
27:46 Písek přesilovku ustál, a hned nebezpečná situace před Vaníčkem!
27:27 Písek v 5
25:48 Přesný pas na Strejčka, ten pálil mimo
25:27 Vyloučen hráč #90 Lukáš Cendelín družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
24:42 Strakoničtí z úvodu druhé třetiny stále více kontrolují balonek. Strejček se už už tlačil před dvořáka, po Šťouchnutí Trkovkým na něm přistál a další TS pro Strakonice.
24:41 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #9 Tomáš Houska.
20:00 V první třetině jsme sledovali rychlý vstup do zápasu od obou mančaftů. Strakoničtí měli rozhodně více ze hry a gólmana soupeře zamněstnali hned 9 střelami. Museli ale čelit rychlým píseckým brejkům. Písek vyslal na Vaníčka střely 3.
18:01 Houska T. pálil pěknou pumelici do vynglu Dvořákovi branky. Ten si ji zkušeně pokryl.
17:23 Rychlá odpověď Strakonic. Houska posouvá po lajně na Harmana a ten z první pálí přesně!
17:22 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #56 Marek Harman, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:1)
16:44 Píseckým se poprvé v zápase podařilo vytvořit delší tlak. A podobná situace jako druhé straně končí golem!
16:43 GÓL FbC Písek! 1:1
11:28 Dva důležité zákroky si teď připisuje Dvořák!
10:45 Písek dokázal překombinovat strakonickou obranu, v poslední chvíli při střele ale Kolínskému sjel míček z čepele.
09:29 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #19 Jiří Křesák.
09:29 Hra hlavou na brankovišti Písku - nájezd pro Strakonice.
09:07 Další velká šance Strakonice, Novák skákavý balonek neuklidil do branky, ale trefil rohový praporek.
07:56 Strakoničtí ze svého tlaku vytěžili gol, Harman jen posunul na hranici velkého brankoviště na Strejčka a ten měl před sebou odkrytou branku
07:55 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Václav Strejček, asistoval #56 Marek Harman (1:0)
00:30 Oba dva týmy si z z úvodu utkání vytvořili slibné šance, ty ale končí za mantinelem.
00:00 Úvodní buly pro Strakonice!