59
  • 59 58:05
    Rokycany

SK Jiskra Domažlice - FBC ROKYCANY 6:8
branky: 16. Robert Kubica, 24. Robert Kubica, 35. Filip Bořík, 37. Jakub Nechoďdomů, 37. Petr Fekiač, 40. Filip Bořík - 10. Jakub Svejkovský, 15. Lukáš Bendek, 21. Vojtěch Vlach, 26. Lukáš Bendek, 31. Michal Marek, 32. Jakub Svejkovský, 44. Jakub Svejkovský, 50. Jakub Svejkovský; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Fousek 30 - Jan Barna 19; po třetinách: 1:2, 5:4, 0:2
59:59 Vyjádření kapitána domácích (Jan Tauer): V letošní sezóně zatím nejlépe odehraný zápas. Veliká bojovnost a zodpovědnost našich obránců, mnoho vytvořených šancí vedli ke srovnání na 6:6. Hosté však svou střeleckou kvalitou na zadní tyč zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
59:59 Vyjádření trenéra hostí (Jan Barna): Utrpěné vítězství. Ve druhé třetině jsme díky nedisciplinovanosti nedokázali udržet slibný náskok a v poslední části jsme pak horko těžko udrželi dvougólový náskok.
58:05 Timeout FBC ROKYCANY
54:38 Timeout SK Jiskra Domažlice
49:33 GÓL FBC ROKYCANY! 6:8
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #18 Radek Orosz (6:8)
46:52 Vyloučen hráč #8 Ondřej Stach družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za blokování florbalky
43:24 GÓL FBC ROKYCANY! 6:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #4 Lukáš Bendek (6:7)
39:01 GÓL SK Jiskra Domažlice! 6:6
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #83 Filip Bořík bez asistence (6:6)
36:56 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:6
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #15 Petr Fekiač, asistoval #83 Filip Bořík (5:6)
36:17 GÓL SK Jiskra Domažlice! 4:6
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #11 Jakub Nechoďdomů bez asistence (4:6)
34:36 GÓL SK Jiskra Domažlice! 3:6
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #83 Filip Bořík, asistoval #8 Ondřej Stach (3:6)
31:37 GÓL FBC ROKYCANY! 2:6
30:59 GÓL FBC ROKYCANY! 2:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #25 Martin Fiala (2:5)
25:07 GÓL FBC ROKYCANY! 2:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #19 Vojtěch Vlach (2:4)
23:29 Vyloučen hráč #33 Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za držení
23:09 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #89 Robert Kubica, asistoval #22 Martin Kubů (2:3)
20:58 GÓL FBC ROKYCANY! 1:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #11 Denis Vitouš (1:3)
15:34 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #89 Robert Kubica bez asistence (1:2)
14:13 GÓL FBC ROKYCANY! 0:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #25 Martin Fiala (0:2)
09:10 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
08:15 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání