7:4
    Radek VOBR
    (Hrmo)

FBC ROKYCANY - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 7:4
branky: 20. Denis Vitouš, 20. Lukáš Bendek, 23. Martin Fiala, 33. Lukáš Bendek, 41. Lukáš Bendek, 46. Martin Štván, 47. Lukáš Bendek - 14. Pavel Formánek, 22. Jakub Malecha, 31. Jakub Malecha, 57. Radek Vobr; rozhodčí: Lukáš Grundler - Michal Žáček; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Lukáš Nesét 19 - Vojtěch Kačer 22; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích (Jan Barna): Důležité tři body. Utkání jsme až na pár momentů zvládli dobře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim šťastnou cestu domů.
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni za domácí Lukáš Nesét, za hosty Jakub Malecha.
60:00 Komentář trenéra hostů (Jan Novotný): Vyrovnané utkání, které jsme prohráli lacinými góly. Pokud toto nezlepšíme, nebudeme v Divizi brát body.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině v poměru 11:9. Celkem pak za celé utkání 29:23.
58:01 Po vzoru našich florbalistů teď zahrozili i hosté. Po přihrávce brankovištěm přišla pohotová koncovka, která však jen trefila našeho brankáře, který se rychle přesouval.
56:38 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 7:4
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #7 Radek Vobr, asistoval #80 Martin Hrmo (7:4)
56:38 Lukáš Nesét vytáhl střelu budějovického útočníku konečky prstů, ovšem z následné sehrávky na půlící čáru a střelu Radka Vobra nedosáhl.
55:10 Hosté se více uchylují k nahazovaným míčkům, naopak domácí nechtějí při přechodu do útoku ani na okamžik nechat volný míček a drží jej na čepelích.
53:38 Dva střelecké pokusy hostů. První mimo tyče, druhý sražený do stejného prostoru.
53:00 Domácí osvobozuje z útlaku až přestupek hostů proti pravidlům.
52:00 Jakub Král nabídl šanci ke skórování Davidu Šavelovi, který však neusměrnil míček do prázdné poloviny branky.
51:34 Hosté rozhodně neskládají zbraně předčasně a k vidění je stále aktivní hra plná důrazných osobních soubojů.
49:00 Hosté zkouší při přesilovce hru v šesti s prázdnou brankou.
48:04 Vyloučen hráč #77 Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za vysoká florbalka
48:04 Za hru vysokou hokejkou při snaze o gólovou dorážku byl potrestán Jakub Svejkovský. Hosté dostávají příležitost při hře v početní výhodě.
46:50 GÓL FBC ROKYCANY! 7:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek bez asistence (7:3)
46:50 Podél levého mantinelu začala akce Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Lukáš Bendek, následně střela, vyražení od brankáře Kačera, dorážka Lukáše Bendeka.
45:49 Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
45:49 GÓL FBC ROKYCANY! 6:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #5 Jakub Král (6:3)
45:49 Zpočátku více nepřesností v přihrávkách, přesto však v pravý čas přišel dokonalý pas od vrcholového hráče, Jakuba Krále, na Martina Štvána u pravé tyčky, který nezaváhal a umístil míček přímo do sítě.
45:06 Vyloučen hráč #81 Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
44:24 Rokycanští borci jsou při chuti a posílají na branku hostů jednu povedenou střelu za druhou.
43:57 Jakub Král se vytře protáhl mezi dvojicí soupeřů a svoje putování zakončil hezkou střelou, kterou brankář Kačer vyrazil ramenem.
43:20 Rychlou rozehrávkou standardky se míček dostal za obranu Budějovic. Martin Fiala ale nedokázal šance využít a skórovat.
42:40 Další útočný pokus domácích zastavují hosté chytrým faulem.
40:26 GÓL FBC ROKYCANY! 5:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #25 Martin Fiala (5:3)
40:26 Další zdařilá kombinace s gólovou koncovkou z hokejky Lukáše Bendeka. Přesun brankáře hostů nebyl dost rychlý, aby stihl zachytit bekendovou koncovku Lukáše u zadní tyče.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině v poměru 8:10. Hostům se podařilo vyrovnat se našim borcům v počtu střel, domácí ale stále drží jednogólový náskok.
38:44 Rychlý protiútok zakončuje Jakub Svejkovský, Brankář Kačer zasahuje maskou.
36:46 Hosté zpřesňují střelbu. Další zákrok pro Lukáše Neséta, naštěstí úspěšný.
35:04 Závar před rokycanskou brankou ukončuje rozhodčí. Domácí zvládli odolat tlaku v brankovišti i díky zákrokům Lukáše Neséta.
33:40 Náskok domácího celku hájí Lukáš Nesét skvělým dvojitým zákrokem.
32:40 GÓL FBC ROKYCANY! 4:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (4:3)
32:40 Domácí využívají přesilovou hru. Příčnou přihrávku našel Martin Štván Lukáše Bendeka, který se v koncovce nemýlil.
31:04 Vyloučen hráč #99 Dominik Bošanský družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
31:04 Domácí dostávají možnost druhé přesilové hry.
30:37 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha bez asistence (3:3)
30:37 Zaváhání domácí obrany využívá Malecha. Po zachycené přihrávce poslal nechytatelnou střelu k levé tyči gólmana Neséta.
30:00 Druhou polovinu základní hrací doby začínají s míčkem domácí, a to rozehrou od mantinelu.
27:52 Jakub Svejkovský prověřil brankáře hostů, Kačera, střelou tahem z dvaceti metrů.
26:40 Po delší odmlce musel po míčku sáhnout brankář domácích. S neškodnou střelou si hravě poradil.
22:16 GÓL FBC ROKYCANY! 3:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #21 Martin Soukup (3:2)
22:16 Souhra Martinů před blížícím se svátkem... Soukup našel volného Fialu a ten se proti brankáři Budějovic prosadil.
21:40 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #8 Pavel Formánek (2:2)
21:40 Hosté znovu udeřili, opět po uvolnění hráče z rohu. Domácímu brankáři se nepodařilo utěsnit prostor u bližší tyče.
20:00 Po výměně stran nám začíná druhá třetina utkání.
20:00 Střely na branku v první třetině skončily v poměru 10:4. Domácím se podařilo důslednou hrou skórovat v závěru třetiny a po vyrovnání přišlo i průběžné vedení. Hosty prozatím trápí přesnost střel.
19:52 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (2:1)
19:52 Domácí otáčí vývoj utkání během závěreční minuty první třetiny.
19:13 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #9 Dan Mikulič (1:1)
18:37 Pohotovou střelu po zaváhání obrany hostů vyráží Vojtěch Kačer.
17:27 Domácí zastaveni v obléhání branky Budějovic z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti.
16:28 Pohledná akce hostů končí opět nepřesnou střelou.
15:12 Další pokus domácích sráží nohou budějovický brankář.
13:06 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #8 Pavel Formánek, asistoval #25 Jakub Malecha (0:1)
13:06 Pavel Formánek se hbitě vytočil z rohu a prostřelil gólmana domácích k zadní tyči.
11:30 Rokycany nedokázaly využít ani závěrečné vteřiny přesilové hry ke skórování.
10:31 Více než polovina přesilové hry za námi a domácí se prozatím neusadili v pásmu Budějovic.
09:24 Vyloučen hráč #91 David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
09:15 První střeleckou příležitost hostů kryje brankář Rokycan, Lukáš Nesét.
06:44 Prozatím více práce měl brankář hostů, střely domácích borců jsou přesnější, hosté prozatím bez střely mezi tyče.
04:50 V úvodu utkání obě mužstva hrají zodpovědně a testují navzájem připravenost jednotlivých hráčů.