5:4
    Petr KUTNER
    (Vodrážka)

1. FbK Tábor - Fbc Strakonice 5:4p
branky: 2. David Vodrážka, 37. Petr Kutner, 42. Petr Kutner, 57. Marek Janovský, 63. Petr Kutner - 11. Vojtěch Houska, 23. Vojtěch Houska, 34. Jiří Křesák, 41. Karel Šavrda; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Dušan Václavík 33 - Jan Vaníček 18; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích (Mück): V oslabeném kádru, kdy Nám chyběli hráči, tak jsme se dokázali semknout, a otočit zápas sice až v prodloužení, ale cenné 2 body. Děkuji klukům a hlavně divákům za fantastickou kulisu.
65:00 Komentář trenéra hostí Šavrdy: Děkuji hráčům za takticky téměř bezchybný výkon. Bohužel dnes hrálo víc věcí proti nám. Zítra opět výhra. Zajímalo by mě co mají hráči domácích v hlavách, protože to co se stalo po zápase jsem ještě neviděl.
62:25 GÓL 1. FbK Tábor! 5:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #8 David Vodrážka (5:4)
59:00 Vyloučen hráč #4 Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
56:05 GÓL 1. FbK Tábor! 4:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #11 Petr Kutner (4:4)
55:37 Vyloučen hráč #29 Václav Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení
41:40 GÓL 1. FbK Tábor! 3:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #13 Josef Mareš (3:4)
40:26 GÓL Fbc Strakonice! 2:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:4)
39:54 Vyloučen hráč #44 Josef Papež družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
36:48 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
33:07 GÓL Fbc Strakonice! 1:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #88 Karel Řezanka (1:3)
30:14 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
22:29 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:2)
20:36 Vyloučen hráč #90 Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
14:50 Vyloučen hráč #25 Jakub Kořán družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
10:53 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #56 Marek Harman (1:1)
01:46 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 David Vodrážka, asistoval #9 Miroslav Hloušek (1:0)