2:9
    Jan PROCHÁZKA
    (Novák)

FK Slovan J.Hradec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:9
branky: 46. Ondřej Šimek, 55. Jan Procházka - 5. Jakub Mikolášek, 19. Filip Štědrý, 21. Filip Štědrý, 26. Pavel Šimeček, 35. Lukáš Zápal, 40. Lukáš Zápal, 47. Lukáš Zápal, 50. Jakub Mikolášek, 53. Ondřej Baroch; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Petr Toman 10 - Jiří Cisler 11; po třetinách: 0:2, 0:4, 2:3
60:00 Komentář trenéra hostí: Vyjma cesty to byl famózní zápas. Domácí uspořádali utkání suprově, diváci parádní. Náš výkon maximálně koncentrovaný a týmový! Pro domácí až příliš krutý výsledek. Děkujeme za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář trenéra domácích: Gratulujeme soupeři k výhře a přejeme šťastnou cestu domů. Dnes se ukázal rozdíl herní třídy mezi oběma soupeři. Děkujeme divákům za bohatou návštěvu, našemu Ultras za podporu.
59:30 Nepřehledná situace před domácí brankou, Toman míček vykopává do rohu.
59:00 Posledních šedesát sekund třetí třetiny a téměř jistě i utkání.
58:32 Teď to hosté s kombinací skoro až přehnali, stav se tak nemění.
57:53 Další střela stejného hráče, razance stejná, avšak jen do brankaře.
54:53 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:9
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka, asistoval #28 Martin Novák (2:9)
54:53 Procházka dělovkou z nějakých 10 metrů přesně, využitá přesilovka.
53:47 Kombinace přinesla jedovku Jindry, Cisler předloktím vyráží.
53:09 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:09 Teď nevím, proč vyloučení domácích hráčů byla dle trenéra hostí v pořádku, ale stejné přestupky jeho hráčů čisté. Vysvětlí to někdo?
52:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #12 Ondřej Baroch, asistoval #93 Pavel Šimeček (1:9)
52:18 Teď už s tím ale nic dělat nemohl, Baroch se z první do prázdné nemýlil.
51:47 A další jeho úspěšný zákrok.
50:52 Toman tváří v tvář proti Zápalovi úspěšnější.
49:45 Odhady nelhaly, dnešní utkáí sleduje 207 diváků. Děkujeme!
49:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (1:8)
49:17 Mikolášek to měl do prázdné jednoduché...
46:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #66 Lukáš Zápal, asistoval #42 Lukáš Pilík (1:7)
46:35 Plzeň ale opět odskakuje, nešťastný moment Tomana...
45:46 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:6
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek, asistoval #30 Jakub Jindra (1:6)
45:46 Následně stejný hráč poslal míček za branku Šimkovi, ten z otočky koriguje.
45:13 Jindra to zkoušel z úhlu, brankář hostí připraven.
44:12 Timeout FK Slovan J.Hradec
44:12 Porada domácích, co uvidíme ve zbylé čtvrthodince?
43:54 Ta nic nepřinesla a tak hrajeme v normálním počtu hráčů.
42:42 Hosté v plném počtu, chvilku budou mít výhodu přesilovky.
41:54 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za držení
41:54 Sporná situace končí vyloučením domácího hráče č. 14. Ten je u nás dneska podruhé.
41:39 Střely jsou, góly však nikoliv...
40:42 Vyloučen hráč #19 Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:42 Žák to s důrazem přehnal a domácí mají výhodu hráče navíc.
40:11 Na druhé straně také nepřesná střela po brejku.
40:04 A jdeme na poslední část. Podaří se domácím se stavem něco udělat? Začínají zajímavou standardkou, Šuranský těsně minul.
40:00 Druhá třetina opět pro hosty, nyní s ještě výraznějším rozdílem.
39:34 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #66 Lukáš Zápal, asistoval #12 Ondřej Baroch (0:6)
39:34 Hosté teď z brejku rozebrali domácí obranu a ujímají se šestigólového vedení.
39:00 Poslední minuta druhého dějství.
38:28 Standardka z nějakých 15 metrů pro domácí nic nepřinesla.
38:10 Hosté kombinují po obvodu útočné poloviny.
37:01 Stloukal zastaven za cenu neodpískaného faulu, na míčku tak hosté.
34:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #66 Lukáš Zápal, asistoval #88 Stanislav Fencl (0:5)
34:07 Domácí oslabení zvládli s přehledem, poté i několikrát ohrozili branku soupeře, avšak další branku inkasují právě oni.
31:00 Domácí ve čtyřech vzdorují statečně, soupeře k ničemu nepustili. Půlka přesilovky pryč.
30:00 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Tejnor to teď s důrazem přehnal a máme tu první vyloučení dnešního utkání.
28:59 Po další ztrátě domácích backhandem zakončoval Zápal, Toman připraven.
25:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #93 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (0:4)
25:41 Toto už nevypadá dobře.
25:00 Obraz hry celkem odpovídá první třetině, kombinace obou celků a následné ztráty při přechodu.
23:01 Karas vybojoval míček pro domácí.
21:34 Procházka teď naplno do útoku, trefuje pouze brankařovu masku.
20:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (0:3)
20:46 To není úplně optimální začátek třetiny...
20:01 Miniutkání je u konce, nyní zpátky k Divizi. Míček na vhazování ukořistil Štědrý.
20:00 Po první třetině jsou jistě spokojenější hosté, domácí však také měli spoustu nebezpečných šancí. O přestávce se po místní palubovce prohání potěr Slovanu, sledujeme zajímavé utkání i kombinace!
18:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
18:48 Hosté odskakují.
18:19 Střela domácích mimo zařízení.
18:05 Volný úder z poloviny pro domácí po sekeře na Šuranského.
17:19 Osa Matějka - Novák přinesla další zblokovanou střelu.
15:42 Šimek neohroženě postupoval na branku soupeře, vybojoval standardku po zblokované střele. Z té ale přímé ohrožení brány nevzniklo.
14:55 Na počítání diváků je zatím brzy, už teď je ale okometricky jisté, že návštěva bude minimáně stejná, jako včera.
13:04 Ille Barocha kolem mantinelu nepustil a čistým zákrokem získává balon pro domácí.
12:10 Teď zase JH...
11:20 Nyní na vlastní poovině s balonkem Plzeň.
10:35 Toman teď krásně likviduje téměř jistý gól po zmatcích před domácí brankou!
10:00 Hradečtí teď při snaze přejít do útoku ztratili balonek na polovině.
09:01 Jindra zblokoval soupeřovu střelu z výběhu.
07:59 Blažek teď rukou na záda Illeho, pochopitelně následovala standardní situace pro domácí z vlastního rohu.
07:00 Po úvodní brance se pár minut nic neděje, kombinace obou družstev a následné ztráty při přechodu do útoku...
04:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #12 Ondřej Baroch (0:1)
04:30 Plzeň se ujímá vedení ze druhé nebezpečnější akce.
02:50 Šuranský se pokoušel vytočit do středu, vystřelil však pouze do bránícího hráče.
02:17 Tejnor teď u manťáku tvrdě, zatím jen důrazný hvizd.
01:45 A už se ozývají i místní ULTRAS! Následováni přípravkou...
01:24 Toman v klíčové chvíli podržel, zastavil samostatný únik hostujícího hráče.
00:40 Již od zčátku tu máme perfektní atmosféru, o kterou se stará mládež z místní přípravky!
00:15 Stloukal ze středu doblokujícího hráče.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí.
00:00 Obě družstva nastupují na hrací plochu, následováni rozhodčími.