3:4
    Vojtěch HOUSKA
    (Šavrda)

FK Slovan J.Hradec - Fbc Strakonice 3:4
branky: 18. Ondřej Stloukal, 29. Jakub Tejnor, 50. Jakub Tejnor - 9. Karel Šavrda, 25. Tomáš Houska, 58. Jiří Křesák, 59. Vojtěch Houska; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Petr Toman 11 - Jan Vaníček 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Do utkání jsme měli horší vstup, poté jsme hru vyrovnali a troufnu si říct, že jsme chvíli byli lepším týmem. Na konci jsme se až moc začali strachovat o výsledek, bohužel se projevila naše nezkušenost. Děkuji divákům za vášnivou atmosféru, a soupeři přeji šťastnou cestu domů
60:00 Komentář trenéra hostů: I když nám parkety nesvědčí tak jsme se na konci semkli a zápas jsme týmovým výkonem otočili. Děkujeme všem přítomným divákům za vynikající atmosféru za zápas. Příští týden se těšíte dma na Plzeň
58:55 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (3:4)
57:55 Timeout FK Slovan J.Hradec
57:55 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #24 Karel Šavrda (3:3)
55:41 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:42 Timeout Fbc Strakonice
49:06 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #8 Jan Procházka (3:2)
35:39 Vyloučen hráč #8 Jan Procházka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
28:37 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #5 Ondřej Šimek (2:2)
24:45 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (1:2)
23:17 Vyloučen hráč #7 Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
17:04 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #5 Ondřej Šimek (1:1)
14:30 Vyloučen hráč #6 Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
08:06 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (0:1)