6:7
    Karel ŠAVRDA
    (Houska)

Fbc Strakonice - Florbalová škola Plzeň A 6:7
branky: 12. Adam Přib, 32. Jiří Křesák, 47. Lukáš Pluskal, 49. Václav Strejček, 58. Jiří Křesák, 58. Karel Šavrda - 13. Ondřej Budek, 28. Matěj Petrović, 38. Tomáš Pour, 40. Jiří Mikeska, 46. Ondřej Budek, 55. Matěj Surák, 57. Matěj Petrović; rozhodčí: Petr Novák - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:3; využití: 2:3; diváků: 67; zásahy brankářů: Jan Vaníček 11 - Filip Šik 31; po třetinách: 1:1, 1:3, 4:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Děkujeme domácím divákům za podporu v hledišti. Bohužel soupeř byl šťastnější. Sraz v Sokolce.
60:00 Vyjádření trenéra hostů: Ve vyrovnaném zápase, rozhodly přesilové hry. Soupeři děkuji za zápas.
57:55 Domácí se podruhé prosazují ve hře bez golmana.
57:54 GÓL Fbc Strakonice! 6:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (6:7)
57:13 Domácí se prosadili ve hře bez golmana.
57:12 GÓL Fbc Strakonice! 5:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #24 Karel Šavrda (5:7)
56:44 Hosté pěknou kombinací využívají přesilovku.
56:43 Timeout Fbc Strakonice
56:43 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:7
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #30 Matěj Petrović, asistoval #11 Ondřej Budek (4:7)
54:52 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
54:40 Surák zůstal za domácí obranou a dokázal toho využít
54:39 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #13 Kryštof Lehečka (4:6)
50:49 Houskova střela mimo
50:46 Vyloučen hráč #15 Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání
48:07 Přib v dobré pozici střílí, míček propadl za hostujícího brankáře a Strejček stál na správném místě
48:06 GÓL Fbc Strakonice! 4:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Václav Strejček, asistoval #38 Adam Přib (4:5)
46:47 z přesilovek dnes padají góly
46:46 GÓL Fbc Strakonice! 3:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #12 Daniel Novák (3:5)
46:17 domácí kapitán se opřel do balónu, do vzduchu vylétl míček i hůl bránícího hráče
46:01 Vyloučen hráč #15 Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za vysoká florbalka
45:25 domácí nevyužili svůj tlak a tak se prosazují hosté
45:24 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:5
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (2:5)
45:00 Kořán trefuje tyč
44:00 domácí jsou zatím lepším týmem v této třetině
41:41 Obrovský závar před Sikovou bránou. Nejprve zákrok gólmana, následně tyč z dorážky. Celá akce skončila kopnutím míčku domácím hráčem do brány, gól tedy neplatí
40:00 Střely ve druhé třetině: 13:9
39:35 Tvrdá střela Křesáka ze středu hřiště. Sik pozorný
39:04 Plzeň se prosazuje pěknou kombinací
39:03 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #77 Jiří Mikeska, asistoval #71 Jakub Vandák (2:4)
37:08 Další využitá přesilovka. Pour se prosazuje střelou z velké dálky
37:07 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #30 Matěj Petrović (2:3)
36:43 Tvrdý zákrok Křesáka za bránou Plzně
36:08 Pluskal řešil situaci před vlastní bránou faulem
36:07 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:40 Hosté teď nevyužili několik slibných šancí
31:42 Petrovič v dobré pozici míjí domácí klec
31:05 Také domácí využívají přesilovku, Křesák trefuje šibenici
31:04 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #9 Tomáš Houska (2:2)
30:10 důležitý blok hostující obrany
29:40 Šavrdova střela těsně minula Sikovu bránu
29:22 Po zákroku Poura končí Strejček na zemi - vyloučení
29:21 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře
27:52 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #30 Matěj Petrović, asistoval #20 Tomáš Pour (1:2)
26:24 Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za špatné střídání
26:24 Domácí tým bude potrestán za chybu ve střídání
25:00 Domácí tým nyní kontroluje míček
22:50 Plzeň aktivnější
21:26 Velká šance domácího týmu, míček stále ve hře.
20:00 Střely v první třetině: 9:5
19:46 Šavrda sám před bránou Plzně. Gólman chytá
17:06 Velká šance hostí nekončí gólem
12:29 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #2 Jan Šobotník (1:1)
11:35 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib bez asistence (1:0)
09:46 domácí kontrolují hru