• 60 59:24
    2
    Lukáš CENDELÍN

1. FbK Tábor - FbC Písek 4:3
branky: 18. Josef Mareš, 20. Jan Loskot, 23. Josef Mareš, 30. Dominik Sebastian Zenkl - 3. Michal Cigánek, 35. Jakub Mikeš, 59. Michal Cigánek; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Klán; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Dušan Václavík 30 - Vlastimil Dvořák 33; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra hostí: Dnes nám to nelepilo ani neběhalo. Opět se nám vydařilo oslabení, ale bohužel znovu nepromněněné přesilové hry. Nakonec rozhodl šťastný gól soupeře. Teď máme 14 dní tréninku. Děkujeme soupeři za utkáíní.
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes parádní utkání nahoru dolu, ve kterém se nám povedlo získat cenné tři body. Děkuji hráčům za předvedená výkon a soupeři šťastnou cestu domu.
60:00 Střely po 3. třetině : 13:15 Celkově : 37:33
59:24 Vyloučen hráč #90 Lukáš Cendelín družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání
58:07 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #48 Jakub Mikeš (4:3)
58:04 Timeout FbC Písek
52:52 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za opakované přestupky
39:59 Střely po druhé třetině : 14:8
34:54 Vyloučen hráč #12 Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
34:00 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #33 Vladimír Lešek (4:2)
29:26 GÓL 1. FbK Tábor! 4:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #5 Lukáš Janura (4:1)
26:39 Vyloučen hráč #13 Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za zvedání florbalky
25:02 Vyloučen hráč #41 Tomáš Biskup družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
22:17 GÓL 1. FbK Tábor! 3:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #86 Marek Dóka (3:1)
19:59 Střely po první třetině : 10:10
19:28 GÓL 1. FbK Tábor! 2:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #66 Jan Loskot z trestného střílení (2:1)
17:57 GÓL 1. FbK Tábor! 1:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #5 Lukáš Janura (1:1)
13:18 Vyloučen hráč #39 Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
08:52 Vyloučen hráč #57 Daniel Babilon družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
02:53 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #5 Michael Kolínský (0:1)