5:6
    Lukáš SVINTEK
    (Žáček)

1. FbK Tábor - FBC Štíři Č. Budějovice B 5:6p
branky: 14. David Vodrážka, 17. Dominik Sebastian Zenkl, 29. Josef Mareš, 33. Lukáš Holub, 49. Daniel Babilon - 1. Jakub Vojáček, 26. Jakub Vojáček, 38. David Štěpka, 45. Dominik Vlček, 57. Dominik Vlček, 62. Lukáš Svintek; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Dušan Václavík 40 - Lukáš Bicek 63; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích: Po pěkném a vzájemně vyrovnaném utkání bereme důležitý bod. Naše individuální chyby a nedůraz v obraně nám tento zápas prohrál. Děkujeme soupeři za zápas přejeme šťastnou cestu domu.
65:00 Ukončení prodloužení
61:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #80 Lukáš Svintek, asistoval #21 Petr Žáček (5:6)
61:41 Komentář vedoucího hostů Marka Fučíka: Zápas nahorů dolů, kde týmy nechávali práci na brankářích. Soupeř byl první půlku lepší a zaslouženě vedl. Naštěstí se tolik neprosadili a my úspěšně dotáhli. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Zahájení prodloužení
56:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček bez asistence (5:5)
51:13 Vyloučen hráč #3 Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za špatné střídání
48:13 GÓL 1. FbK Tábor! 5:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #57 Daniel Babilon, asistoval #81 Tomáš Odložilík (5:4)
44:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #29 Marek Fučík (4:4)
43:22 Vyloučen hráč #4 Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vražení zády
37:51 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování
37:51 Vyloučen hráč #81 Tomáš Odložilík družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování
37:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #66 David Štěpka, asistoval #80 Lukáš Svintek (4:3)
34:38 Vyloučen hráč #66 David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:48 GÓL 1. FbK Tábor! 4:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #84 Lukáš Holub, asistoval #29 František Kalina (4:2)
28:45 GÓL 1. FbK Tábor! 3:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #8 David Vodrážka (3:2)
25:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #29 Marek Fučík (2:2)
16:34 GÓL 1. FbK Tábor! 2:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #13 Josef Mareš (2:1)
13:47 GÓL 1. FbK Tábor! 1:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 David Vodrážka, asistoval #13 Josef Mareš (1:1)
12:17 Vyloučen hráč #18 Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
02:22 Vyloučen hráč #18 Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za držení
00:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #5 Robin Podlaha (0:1)