• 59 58:36
    2
    Filip BOŘÍK

SK Jiskra Domažlice - Fbc Strakonice 6:12
branky: 5. Martin Andrle, 7. Jan Tauer, 14. Ondřej Stach, 32. Jan Holub, 35. Zdeněk Opálka, 50. Zdeněk Opálka - 3. Jiří Křesák, 12. Vojtěch Houska, 14. Karel Šavrda, 19. Jiří Křesák, 23. Václav Strejček, 37. Karel Šavrda, 40. Vojtěch Houska, 40. Karel Řezanka, 47. Karel Šavrda, 48. Karel Šavrda, 49. Václav Strejček, 56. Karel Šavrda; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Fousek 33 - Jaroslav Velek 19; po třetinách: 3:4, 2:4, 1:4
59:59 Komentář domácích: První polovinu zápasu jsme se soupeřem drželi krok. Bohužel v závěru druhé třetiny přišly 3 rychlé góly, na které už jsme neuměli odpovědět. Chválíme bojovné srdce Zdeňka Pivoňky Soupěřům děkujeme za zápas. Přejeme šťastnou cestu domů.
59:59 Komentář hostů: Dnes to byla světelná show. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štěstí do dalších zápasů. Těšíme se na zítřejší domácí utkání.
58:36 Vyloučen hráč #83 Filip Bořík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
55:17 GÓL Fbc Strakonice! 6:12
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (6:12)
54:34 Vyloučen hráč #12 Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
49:47 GÓL SK Jiskra Domažlice! 6:11
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #12 Zdeněk Opálka bez asistence (6:11)
48:54 GÓL Fbc Strakonice! 5:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Václav Strejček, asistoval #8 Lukáš Pluskal (5:11)
47:37 GÓL Fbc Strakonice! 5:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (5:10)
46:40 GÓL Fbc Strakonice! 5:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #88 Karel Řezanka (5:9)
39:20 GÓL Fbc Strakonice! 5:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #19 Jiří Křesák (5:8)
39:06 GÓL Fbc Strakonice! 5:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska bez asistence (5:7)
36:50 GÓL Fbc Strakonice! 5:6
34:46 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:5
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #12 Zdeněk Opálka, asistoval #11 Jakub Nechoďdomů (5:5)
31:08 GÓL SK Jiskra Domažlice! 4:5
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #5 Jan Holub, asistoval #33 Martin Andrle (4:5)
22:25 GÓL Fbc Strakonice! 3:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #29 Václav Strejček, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:5)
18:26 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #24 Karel Šavrda (3:4)
18:23 Vyloučen hráč #89 Robert Kubica družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hra rukou
13:53 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
13:43 GÓL SK Jiskra Domažlice! 3:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #8 Ondřej Stach, asistoval #83 Filip Bořík (3:2)
11:04 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska bez asistence (2:2)
06:45 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #20 Jan Tauer, asistoval #83 Filip Bořík (2:1)
04:38 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #33 Martin Andrle, asistoval #11 Jakub Nechoďdomů (1:1)
02:56 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #9 Tomáš Houska (0:1)