• 57 56:31
    2
    Filip TRKOVSKÝ

FK Slovan J.Hradec - FbC Písek 3:9
branky: 46. Jakub Jindra, 49. Jakub Jindra, 53. Ondřej Stloukal - 2. Jakub Mikeš, 9. Pavel Šebelle, 16. Michal Cigánek, 27. Michael Kolínský, 27. Michal Cigánek, 37. Michael Kolínský, 40. Lukáš Cendelín, 44. Vladimír Lešek, 51. Pavel Šebelle; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Petr Toman 14 - Vlastimil Dvořák 28; po třetinách: 0:3, 0:4, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích Jakub Mrkvičky: Gratulace soupeři k dnešní výhře. Zápas rozhodlo proměňování šancí v prvních dvou třetinách, kdy my jsme byli nulový. Zlepšený výkon ve třetí třetině přinesl alespoň dílčí vítězství v této periodě. Velkou pochvalu třem juniorům v sestavě.
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Hanzlíka: Dnes se jednalo o atraktivní utkání pro diváky, ve kterém jsme byli produktivní. Soupeř rozhodně nezaostával, ale střelecky se prosadil až ve třetí třetině. Děkujeme soupeři za organizaci utkání.
56:31 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
52:03 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:9
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #30 Jakub Jindra (3:9)
50:30 GÓL FbC Písek! 2:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #18 Michal Cigánek (2:9)
48:49 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:8
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #19 Ondřej Stloukal (2:8)
45:32 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:8
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #27 Jan Pech (1:8)
43:06 GÓL FbC Písek! 0:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #33 Vladimír Lešek, asistoval #18 Michal Cigánek (0:8)
39:08 GÓL FbC Písek! 0:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #90 Lukáš Cendelín, asistoval #88 Daniel Kučera (0:7)
36:44 GÓL FbC Písek! 0:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (0:6)
33:54 Vyloučen hráč #27 Jan Pech družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
26:30 GÓL FbC Písek! 0:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek bez asistence (0:5)
26:01 GÓL FbC Písek! 0:4
15:54 GÓL FbC Písek! 0:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #19 Pavel Šebelle (0:3)
08:59 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #5 Michael Kolínský (0:2)
01:29 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #5 Michael Kolínský (0:1)