60
  • 60 59:42
    2

FbŠ Bohemians B - 1. FbK Tábor 15:7
branky: 6. Erik Papež, 8. Petr Hromádko, 16. Tomáš Vostřel, 16. Ondřej Erben, 17. Jan Harák, 18. Jakub Mulač, 27. Martin Boháč, 35. Erik Papež, 36. Martin Boháč, 39. Jan Harák, 40. Tomáš Vostřel, 46. Martin Boháč, 49. Ondřej Plecháč, 55. Jakub Mulač, 56. Ondřej Erben - 19. Marek Janovský, 20. Dominik Sebastian Zenkl, 31. Dominik Sebastian Zenkl, 49. Lukáš Holub, 54. Miroslav Hloušek, 57. Dominik Sebastian Zenkl, 57. Marek Janovský; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Linhart 28 - Miroslav Bouška 35; po třetinách: 6:2, 5:1, 4:4
59:59 Komentář domácí: o proti prvnímu zápasu naprosto odlišný soupeř :-D děkujeme soupeřům
59:59 Komentář Hostů - i přes malý počet hráčů, jsme odehrál slušné utkání. Děkujeme soupeřům za zápas
59:59 Střely - domácí: 19, hosté:16,
59:42 Vyloučen hráč #90 Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
56:52 GÓL 1. FbK Tábor! 15:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #9 Miroslav Hloušek (15:7)
56:43 GÓL 1. FbK Tábor! 15:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #5 Lukáš Janura (15:6)
55:26 GÓL FbŠ Bohemians B! 15:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #14 Ondřej Erben, asistoval #92 Erik Papež (15:5)
55:22 Vyloučen hráč #4 Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
54:27 GÓL FbŠ Bohemians B! 14:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Jakub Mulač, asistoval #8 Ondřej Plecháč (14:5)
53:41 GÓL 1. FbK Tábor! 13:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #44 Josef Papež (13:5)
48:49 GÓL 1. FbK Tábor! 13:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #84 Lukáš Holub, asistoval #44 Josef Papež (13:4)
48:11 GÓL FbŠ Bohemians B! 13:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč z trestného střílení (13:3)
48:11 Vyloučen hráč #5 Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování
45:04 GÓL FbŠ Bohemians B! 12:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Martin Boháč bez asistence (12:3)
39:59 Střely - domácí :14, hosté 7,
39:24 GÓL FbŠ Bohemians B! 11:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Tomáš Vostřel, asistoval #14 Ondřej Erben (11:3)
38:29 GÓL FbŠ Bohemians B! 10:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #71 Kryštof Blažej (10:3)
35:58 GÓL FbŠ Bohemians B! 9:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Martin Boháč, asistoval #4 Petr Červenka (9:3)
34:15 GÓL FbŠ Bohemians B! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #92 Erik Papež, asistoval #29 Martin Janoušek (8:3)
30:38 GÓL 1. FbK Tábor! 7:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #9 Miroslav Hloušek (7:3)
28:29 Vyloučen hráč #15 Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
26:12 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Martin Boháč, asistoval #17 Jakub Mulač (7:2)
25:31 Vyloučen hráč #4 Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
19:59 Střely - domácí:17, hosté: 12.
19:56 GÓL 1. FbK Tábor! 6:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #90 Marek Janovský (6:2)
18:54 Vyloučen hráč #8 Ondřej Plecháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování florbalky
18:24 GÓL 1. FbK Tábor! 6:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský z trestného střílení (6:1)
17:16 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Jakub Mulač, asistoval #12 Petr Hromádko (6:0)
16:55 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #15 Michal Křenek (5:0)
15:47 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:0
15:01 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Tomáš Vostřel, asistoval #12 Petr Hromádko (3:0)
11:15 Vyloučen hráč #4 Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
07:04 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #12 Petr Hromádko, asistoval #17 Jakub Mulač (2:0)
05:49 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #92 Erik Papež, asistoval #74 Jiří Kratina (1:0)