• 65 64:56
    5:6
    (Procházka)

1. FbK Tábor - FK Slovan J.Hradec 5:6p
branky: 13. Lukáš Janura, 36. Tomáš Odložilík, 46. Josef Mareš, 48. Miroslav Hloušek, 54. David Vodrážka - 39. Jan Procházka, 40. Jakub Tejnor, 43. Kryštof Ille, 44. Ondřej Stloukal, 47. Marcel Šuranský, 65. Kryštof Ille; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 5 + Lukáš Janura OS:2; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 62 - Petr Toman 40; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:3, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích: Zápas nelze vyhrát za jednu třetinu...Vlastní chyby a nepřipravenost v hlavách nás stojí poté celý zápas.
65:00 Komentář trenéra hostů: Kvalitní divizní zápas. Předvedli jsme teamový výkon, který nás posunul k výhře. O bod nás připravili naše chyby v přesilových hrách. Děkujeme soupeři za hru.
64:56 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:6
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #8 Jan Procházka (5:6)
58:32 Vyloučen hráč #13 Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:11 GÓL 1. FbK Tábor! 5:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 David Vodrážka, asistoval #39 Dominik Sebastian Zenkl (5:5)
47:45 GÓL 1. FbK Tábor! 4:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #8 David Vodrážka (4:5)
46:26 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #7 Marcel Šuranský, asistoval #8 Jan Procházka (3:5)
45:29 GÓL 1. FbK Tábor! 3:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš z trestného střílení (3:4)
45:06 Vyloučen hráč #5 Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor - osobní trest
45:06 Vyloučen hráč #5 Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování
43:23 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #7 Marcel Šuranský (2:4)
42:05 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #16 Vojtěch Koutný (2:3)
39:57 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #8 Jan Procházka (2:2)
38:55 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:1)
36:56 Hra se nám pomalu přiostřuje.
35:40 GÓL 1. FbK Tábor! 2:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #81 Tomáš Odložilík, asistoval #57 Daniel Babilon (2:0)
34:32 Vyloučen hráč #8 Jan Procházka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost
34:32 Vyloučen hráč #90 Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost
33:12 Vyloučen hráč #33 Miroslav Bouška družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování
33:12 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
33:12 Málo chybělo k bitce mezi hráči u branky domácích.
30:31 Miroslav Hloušek opět ve slibné šanci minul bránu.
25:43 Sledujeme velmi vyrovnané utkání.
19:59 Střely v první třetině jsou: 1.Fbk Tábor 13 : 20 FK Slovan J.Hradec
16:50 Sledujeme poklidné utkání mezi rivaly z jihočeského kraje. Tímto zdravíme fanynku Tábora, která se nemohla dostavit na tento zápas.
12:46 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #90 Marek Janovský (1:0)