• 57 56:10
    3:8
    (Žák)

FBC ROKYCANY - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:8
branky: 7. David Šavel, 42. Lukáš Bendek, 46. Lukáš Bendek - 1. Jan Žák, 11. Filip Štědrý, 13. Filip Štědrý, 24. Pavel Šimeček, 53. Filip Štědrý, 54. Jan Žák, 55. Tomáš Katolický, 57. Pavel Šimeček; rozhodčí: Jakub Šimek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Petr Staněk 22 - Jiří Cisler 13; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:4
60:00 Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Dneska jsme se trápili spíše s povrchem, než se soupeřem :) Stan chytal jako za mlada. Přesto máme tři body a můžeme se v klidu užít svátky. Tak přeju hlavně to zdraví.
60:00 Komentář trenéra domácích (Jan Barna): Bojovné utkání až do konce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině 6:10. Celkově za utkání 16:30.
56:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #18 Jan Žák (3:8)
56:10 Svejkovský ztrácí při přechodu a hosté trestají střelou do opuštěné branky.
55:26 Domácí to opět zkouší s odkrytou brankou.
54:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický bez asistence (3:7)
53:50 Domácí brankář Staněk poprvé opouští branku a domácí zkouší štěstí v šesti.
53:39 Timeout FBC ROKYCANY
53:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák bez asistence (3:6)
53:01 Při snaze zastavit Svejkovského odlétá kus hole plzeňského obránce.
52:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (3:5)
52:13 Hostům se podařilo po kombinaci za branou dostat míček opět před Staňka a skórovat.
51:15 Vyloučen hráč #22 Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:15 Záchranná brzda při úniku 2 na 1 od Košaře a zasloužený trest .
50:42 Do poslední desetiminutovky vstupují domácí za bouřlivého skandování fanoušků.
49:45 Na hostech je patrná drobná nervozita a již nejsou při svém napadání tak výrazní.
47:22 Důrazně byl teď od míčku odstaven Mikulič v postavení na malém brankovišti.
45:32 GÓL FBC ROKYCANY! 3:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (3:4)
45:32 Bendek při úniku faulován a v signalizované výhodě skóruje neopakovatelnou střelou pod horní tyčku.
44:40 Vyloučen hráč #46 Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:40 Za přehnané úsilí dostat hráče Slavie za mantinel si odchází odpočinout Boháč.
44:19 Domácí střídají v rychlém tempu.
42:44 Hala ožívá a žene domácí borce kupředu.
41:57 GÓL FBC ROKYCANY! 2:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (2:4)
41:57 Štván rychle rozehrává na osu na Bendeka. Únik na útočnou polovinu a nechytatelná střela.
41:21 Po sražené střele jednoduše sbírá míček Staněk.
40:00 Do poslední části vstupují domácí se ztrátou tří branek. Fanoušci v hale věří v obrat, ovšem odpracovat to musí hráči na hřišti.
40:00 Ve druhé části byli střelecky aktivnější hosté. Poměr střel na branku 2:11. Domácí se trápili při přechodu do útoku. Obrana Rokycan však fungovala lépe než v první části, obrovský aplaus patří i brankáři Staňkovi, který si v této periodě neporadil jen s jedním plzeňským projektilem.
35:51 Mikulič a následně Vitouš přitlačili příliš soupeře na mantinel a jejich počínání bylo správně posouzeno.
34:28 Domácím se po několikáté nepodařilo projít přes střední pásmo a tak se opět musí bránit a složitě dostávat k míčku.
30:54 V posledních minutách vidíme šance na obou stranách, ale brankáři většinou jen přihlíží, jelikož hráčům chybí při koncovce přesnost nebo jsou střely blokovány.
30:25 Soukup umotal hráče Plzně kolem vlastní branky a dal tak čas spoluhráčům ke střídání.
29:21 Šavel zlomil při souboji o míček svoji hůl. Navíc šlo o faul z jeho strany a Slavie se tak drží na míčku.
28:12 Svejkovský skvělým pohybem navázal několik hráčů a poté uvolnil ke střele Vitouše. Ten však trefuje pouze bránícího hráče před sebou.
26:24 Svejkovský po zasekávačce a výběhu nachází Bendeka, který z první míří přesně k tyči. Gólman Slavie však byl připraven.
24:52 Při obranné hře si rokycanští florbalisté pomáhají i nohama ve snaze dostat míček do bezpečnější vzdálenosti.
23:15 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (1:4)
21:32 Dvakrát se pokoušel projít Vlach, ale ani jednou jej obrana Plzně nepustila.
20:24 Hosté již stihli dvě kombinace při své přesilové hře, ani jedna se však neujala.
20:00 Střely na branku v první třetině 8:9.
19:59 Závěrečné vteřiny první třetiny odehráli hosté již v početní výhodě. Střela mezi tyčky však nepřišla a Staněk nemusel zasahovat. Pokračování přesilové hry uvidíme ještě v úvodu druhé části.
18:56 Vyloučen hráč #5 David Šavel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
18:56 Po nepovedené střele se k míčku dostává hráč Slavie a přichází nevybíravý zákrok Šavela.
17:25 Vyloučen hráč #69 David Malkus družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
17:25 Hosté se dopouštějí školácké chyby a při své uspěchané rozehrávce byli v šesti na hřišti.
16:23 Domácí jsou nyní aktivnější při střelbě. Postupně umazávají dosavadní střeleckou absenci, ovšem skóre zůstává stejné.
15:20 Drobná strkanice před brankou Plzně. Hostům se nelíbil důraz Šavela při snaze o zakončení.
13:45 Neustálý pohyb hráčů Slavie činí obraně Rokycan chvilkami problémy.
12:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #18 Jan Žák (1:3)
12:45 Hosté předvádějí florbal vysoké úrovně. Třetí branka padá po nádherné kombinaci dvou křižných přihrávek a zakončení.
10:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
10:48 Druhá branka Slavie a opět z úrovně malého brankoviště od neobsazeného útočníka.
09:44 Slavia se usadila v útočném pásmu a domácí přerušují hru jen za cenu drobného přestupku.
08:33 I přes vysunutou hru Slavie se domácím podařilo pohlednou kombinací přejít do útoku a prověřit brankáře.
06:27 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #5 David Šavel, asistoval #4 Lukáš Bendek (1:1)
06:27 Bendek našel při rychlém přechodu přes půlku Šavela, který se z osy hřiště nemýlil.
04:34 Svejkovský našel Bendeka, ten však v mírném záklonu netrefuje branku Slavie.
04:05 Hosté příliš nenapadají a domácí mají nyní při rozehrávce více prostoru a času.
02:55 Po plzeňské akci se míčku ujímají domácí a do útoku se hrne Bendek.
01:45 Domácí prověřili střelou gólmana Plzně. Zahřívací střelu vyráží do autu.
01:15 Na míčku se zatím více drží hosté a ukazují svoji kvalitu.
00:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #91 David Příhoda (0:1)
00:26 Domácí inkasují po necelé půl minutě z bezprostřední blízkosti branky.