• 60 59:53
    2:8
    ()

SK Jiskra Domažlice - OLYMP FLORBAL 2:8
branky: 24. Jan Tauer, 59. Martin Kubů - 18. Filip Mach, 19. Dan Moravec, 39. Dan Moravec, 43. Patrik Cakl, 53. Erik Němčík, 57. Erik Němčík, 60. Filip Mach, 60. Dalibor Thoma; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 30 - Filip Hejtík 32; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:5
59:59 Komentář domácích: První zápas v roce 2020 nastavil laťku poměrně vysoko. I přes nepříznivý výsledek jsme nastoupili s nasazením, hrálo se ve vysokém tempu a i přes obdržené branky jsme nepolevili a bojovali. Bohužel se opět ukázala naše neschopnost skórovat - střely byly buď zblokovány nebo je likvidoval skvělý gólman hostí. Soupeři děkujeme za zápas. Na závěr bychom rádi přivítali matadora Dominika Vraštila zpět na palubovce - vítej Dome!
59:59 Komentář hostů: Po měsíci opět soutěžní zápas. Delší pauza byl znát. Soupeř byl skoro celý zápas ve hře, díky výbornému brankáři a pár extraligovým střelám vezeme z Domažlic důležité 3 body. Soupeři díky za zápas.
59:53 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #98 Dalibor Thoma bez asistence (2:8)
59:29 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #24 Filip Mach, asistoval #88 Erik Němčík (2:7)
58:17 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:6
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #22 Martin Kubů, asistoval #89 Robert Kubica (2:6)
56:08 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #88 Erik Němčík, asistoval #99 Jan Denemark (1:6)
52:10 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #88 Erik Němčík, asistoval #32 Dan Moravec (1:5)
42:52 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #82 Patrik Cakl bez asistence (1:4)
38:20 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #32 Dan Moravec bez asistence (1:3)
34:20 Vyloučen hráč #98 Dalibor Thoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání
23:18 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #20 Jan Tauer, asistoval #12 Zdeněk Opálka (1:2)
18:14 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #32 Dan Moravec, asistoval #82 Patrik Cakl (0:2)
17:52 Vyloučen hráč #20 Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za vražení zády
17:33 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #24 Filip Mach, asistoval #38 Marek Vomočil (0:1)