60
  • 60 59:48
    2

FK Slovan J.Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice B 6:5
branky: 10. Michal Hřebíček, 10. Ondřej Stloukal, 14. Kryštof Ille, 18. Ondřej Šimek, 28. Vojtěch Koutný, 45. Jakub Tejnor - 3. Lukáš Vácha, 24. Jindřich Hrdý, 34. Jindřich Hrdý, 40. Petr Žáček, 53. David Caha; rozhodčí: Kamil Vraspír - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 33 - Lukáš Bicek 42; po třetinách: 4:1, 1:3, 1:1
60:00 Komentář vedoucího hostů Marka Fučíka: Bohužel jsme nezachytili soupeřovo začátek a několika chybami jim nabídli vedení. Potom jsme přepnuli na vyšší tempo a soupeře ve druhé třetině nenechali hrát jejich hru. Ve třetí už to bohužel nevyšlo. Pozdravuji Kryštofa a doufám, že brzy bude schopen naskočit zpět do utkání. Gratulace k vítězství.
60:00 Komentář trenéra domácích: Zápas ve výborném tempu, kdy jsme po první třetině měli solidní náskok, ale posléze přišlo několik chyb, díky kterým jsme vypadli na část zápasu z tempa. Třetí třetina na morál a 3 body doma. Kryštofovi přejeme brzké uzdravení a soupeři za utkání.
59:48 Vyloučen hráč #5 Ondřej Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
56:21 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
52:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #5 Robin Podlaha (6:5)
44:38 GÓL FK Slovan J.Hradec! 6:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #5 Ondřej Šimek (6:4)
44:03 Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil #13 Jan Cihlář.
39:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #29 Marek Fučík (5:4)
33:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #5 Robin Podlaha (5:3)
31:56 Vyloučen hráč #15 Tomáš Karas družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání
27:44 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #4 Michal Hřebíček (5:2)
23:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #36 Tomáš Zelinka (4:2)
17:53 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek, asistoval #30 Jakub Jindra (4:1)
13:03 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #30 Jakub Jindra (3:1)
09:56 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal bez asistence (2:1)
09:32 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #19 Ondřej Stloukal (1:1)
08:47 Vyloučen hráč #36 Tomáš Zelinka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
02:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #18 Lukáš Vácha, asistoval #82 Jakub Tomšíček (0:1)