2
  • 59 58:09
    Slavia Plzeň

1. FbK Tábor - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:7
branky: 6. Josef Mareš, 12. Miroslav Hloušek, 17. Jan Loskot, 20. Josef Mareš, 26. Lukáš Holub, 53. Daniel Babilon, 54. Marek Janovský, 56. Marek Dóka - 4. Pavel Šimeček, 6. Jan Žák, 8. Jan Žák, 20. Filip Blažek, 20. Ondřej Baroch, 37. Jan Žák, 50. Pavel Šimeček; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Petr Holeček; vyloučení: 3:6; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Luboš Zeman 40 - Jiří Cisler 25; po třetinách: 4:5, 1:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra hostí: Takovéhle zápasy musíme zvládat, šancí jsme měli miliardu, ale bohorovnost v zakončení je neskutečná. Za víkend jsme si dali 4 vlastní góly, celkem 16 gólů - strašný. Doufám, že se z toho oklepeme a v dalších zápasech budeme hrát s lehkostí, jak umíme. Díky za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích: Kvalitní utkání, ve kterém vyhrál šťastnější. Soupeř byl herně lepší. Utkání jsme doslova urvali naší bojovností a vůlí. Děkujeme za zápas a přejeme pohodovou cestu domu.
58:09 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:09 Vyloučen hráč #90 Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
55:35 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování
55:35 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
55:16 GÓL 1. FbK Tábor! 8:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #86 Marek Dóka, asistoval #20 Jiří Novák (8:7)
53:45 GÓL 1. FbK Tábor! 7:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #57 Daniel Babilon (7:7)
53:16 Vyloučen hráč #12 Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
52:04 GÓL 1. FbK Tábor! 6:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #57 Daniel Babilon, asistoval #20 Jiří Novák (6:7)
49:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #18 Jan Žák (5:7)
36:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #9 Pavel Šimeček (5:6)
33:38 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:46 GÓL 1. FbK Tábor! 5:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #84 Lukáš Holub, asistoval #57 Daniel Babilon (5:5)
19:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #12 Ondřej Baroch, asistoval #78 Adam Tkadlec (4:5)
19:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:4)
19:17 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #53 Andrej Janda (4:3)
18:47 Vyloučen hráč #18 Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:32 Vyloučen hráč #53 Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
16:05 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #20 Jiří Novák (3:3)
11:47 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
11:23 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #13 Josef Mareš (2:3)
07:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #15 Filip Blažek (1:3)
05:35 GÓL 1. FbK Tábor! 1:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #4 Roman Klípa (1:2)
05:00 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
04:27 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
03:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #96 Matěj Soukup (0:1)