• 60 59:11
    2
    vražení zády

OLYMP FLORBAL - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 10:6
branky: 12. Ivan Petr, 21. Michal Švec, 26. Ivan Petr, 40. Ivan Petr, 42. Ivan Petr, 52. Michal Švec, 56. Ivan Petr, 57. Erik Němčík, 60. David Nesnídal, 60. Ivan Petr - 18. Jakub Malecha, 39. Pavel Formánek, 51. Lukáš Tancer, 53. Stanislav Karas, 55. Radek Vobr, 59. Pavel Formánek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jan Přibyl; vyloučení: 2:6; využití: 4:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Dvořák 15 - Vojtěch Kačer 28; po třetinách: 1:1, 3:1, 6:4
59:59 GÓL OLYMP FLORBAL! 10:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr bez asistence (10:6)
59:59 Vyjádření trenéra hostů : V rámci možností jsme odvedli maximum. Děkuji týmu za přístup, který měl však být při včerejším utkání. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
59:59 Vyjádření trenéra domácích : Načínáme vítěznou šňůru, úspěšný víkend, pokračujme v tom dále. Děkujeme soupeři za utkání a přejem šťastnou cestu.
59:59 Střely : Olymp 14 Budějovice 11
59:38 GÓL OLYMP FLORBAL! 9:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #38 Marek Vomočil (9:6)
59:11 Vyloučen hráč #98 Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za vražení zády
58:45 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 8:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #8 Pavel Formánek bez asistence (8:6)
58:14 Vyloučen hráč #88 Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
56:36 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #88 Erik Němčík, asistoval #75 Michal Švec (8:5)
55:39 GÓL OLYMP FLORBAL! 7:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #13 Jakub Jareš (7:5)
54:42 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 6:5
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #7 Radek Vobr, asistoval #66 Michal Krňák (6:5)
52:53 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #98 Stanislav Karas, asistoval #25 Jakub Malecha (6:4)
51:53 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #75 Michal Švec, asistoval #32 Dan Moravec (6:3)
50:45 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #6 Lukáš Tancer, asistoval #80 Dominik Bošanský (5:3)
41:04 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #11 Ondřej Štifter (5:2)
39:59 Střely : Olymp 10 Budějovice 5
39:51 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:2
38:28 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:2
37:31 Vyloučen hráč #88 Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
35:23 Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
33:52 Vyloučen hráč #91 David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
30:54 Vyloučen hráč #88 Erik Němčík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
25:38 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #99 Jan Denemark (3:1)
25:08 Vyloučen hráč #98 Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
20:49 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #75 Michal Švec, asistoval #11 Ondřej Štifter (2:1)
19:59 Střely Olymp 14 Budějovice : 5
17:37 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #98 Stanislav Karas (1:1)
11:11 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:0
00:39 Vyloučen hráč #13 Jakub Jareš družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra rukou