• 60 59:44

Petr STANĚK
    osobní trest

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC ROKYCANY 7:5
branky: 7. Petr Bláha, 22. Stanislav Karas, 28. Martin Hrmo, 47. Tomáš Kadlec, 54. Šimon Perek, 56. Tomáš Kadlec, 57. Tomáš Kadlec - 41. Martin Štván, 43. Lukáš Bendek, 44. Lukáš Bendek, 45. Lukáš Bendek, 45. Lukáš Tancer; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3 + Stanislav Karas 5:2 + Petr Staněk OS; využití: 0:4; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Vališ 23 - Petr Staněk 15, Lukáš Nesét 0; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:5
79:59 Vyjádření trenéra domácích J. Novotného: Dnes dobrá práce po celý zápas kromě oslabení. Zasloužené 3 body a úsměv na tváři...:-)
60:00 Vyjádření trénéra hostů [M. Štván] - OSTUDA. Ač jsme byli v oslabené sestavě, takhle se v divizi hrát nedá. Gratulujeme soupeři ke 3 bodům.
59:44 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Lukáš Nesét družstva FBC ROKYCANY
59:44 Vyloučen hráč #2 Petr Staněk družstva FBC ROKYCANY - osobní trest
59:44 Vyloučen hráč #2 Petr Staněk družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování
56:15 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 7:5
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #66 Tomáš Kadlec, asistoval #10 Šimon Perek (7:5)
56:00 Boží mlýny Budějovických melou pomalu, ale velmi jistě. Doslova božský obrat. A v hlavních rolích Martin Hrmo,Šimon Perek a Tomáš Kadlec.
55:02 Timeout FBC ROKYCANY
55:02 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 6:5
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #66 Tomáš Kadlec, asistoval #68 Martin Hrmo (6:5)
53:56 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #68 Martin Hrmo (5:5)
46:10 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:5
45:30 Krutý vstup pro domácí. V přesilové hře Rokycan inkasovali 5 branek. To bych nepřál ani největšímu nepříteli.
44:59 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:5
Vlastní branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #6 Lukáš Tancer (3:5)
44:00 GÓL FBC ROKYCANY! 3:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (3:4)
43:24 GÓL FBC ROKYCANY! 3:3
42:03 GÓL FBC ROKYCANY! 3:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (3:2)
40:57 GÓL FBC ROKYCANY! 3:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #77 Jakub Svejkovský (3:1)
40:13 Vyloučen hráč #98 Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 5 minuty za hrubost
39:20 Vyloučen hráč #97 Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
39:20 Vyloučen hráč #22 Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:00 Dnešní zápas sleduje enormních 12 diváků
28:43 Za to Rokycany připomínají děravý řecký beton.
28:42 Budějovice hrají s chladnou hlavou a je vidět že jim pauza mezi zápasy velice prospěla.
27:27 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #68 Martin Hrmo, asistoval #66 Tomáš Kadlec (3:0)
23:30 Hosté opět nevyužili prázdné brány a nechali vyniknout domácího brankáře
21:43 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #98 Stanislav Karas, asistoval #88 Jan Novotný (2:0)
21:01 Rokycany ne´mohou najít recept na oslabení Budějovických
19:58 Vyloučen hráč #10 Šimon Perek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:56 Domácí perfektně brání své oslabení
15:00 Vyloučen hráč #88 Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
11:56 Blok hostí střídá blok domácích
08:20 Budějovice dlouho vyčkávají s rozehrou
06:55 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #97 Petr Bláha, asistoval #88 Jan Novotný (1:0)
03:37 Velmi vlažný začátek. Ani jeden z 6 dnešních diváku se moc nebaví.
02:26 Hosté promarnili šanci na gól do prázdné brány
01:16 Hráči hostí se teď bolestivě srazili na půlce