6:3
    Marek HARMAN
    (Přib)

Fbc Strakonice - 1. FbK Tábor 6:3
branky: 9. Karel Šavrda, 11. Tomáš Houska, 28. Karel Šavrda, 43. Lukáš Pluskal, 58. Filip Hron, 60. Marek Harman - 3. Jan Loskot, 28. Marek Janovský, 55. Daniel Babilon; rozhodčí: Václav Paletář - Tomáš Čekan; vyloučení: 2:1 + Tomáš Odložilík 5; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Vaníček 27 - Miroslav Bouška 35; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za zápas. Byli lepší a přejeme jim štěstí do nástavby. Komentář trenéra domácích: Důležité tři body. Zítra směr hlavní město Praha.
59:35 GÓL Fbc Strakonice! 6:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #6 Marek Harman, asistoval #38 Adam Přib (6:3)
59:35 Harman se prosazuje do prázdné, hostům výhoda hráče navíc nevyšla
58:07 Hosté v šesti zkouší výhodu jednoho hráče
57:41 Timeout 1. FbK Tábor
57:41 GÓL Fbc Strakonice! 5:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #48 Filip Hron, asistoval #25 Jakub Kořán (5:3)
54:17 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #57 Daniel Babilon z trestného střílení (4:3)
54:04 Střela hostí končí mimo hřiště
53:17 Strakoničtí ve třech, uvidíme, zda-li se ubrání
53:09 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
52:29 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
51:22 Domácí Hron s Völflem předvedli krásnou akci, ale gól z ní nakonec nepadl
50:01 Řezanka vyhodil zpoza vlastní brány ven a umožnil šanci hostům
49:30 Pluskal zabránil nebezpečné akci hostů po dobré rozehrávce
48:08 Hra je teď ve velmi vysokém tempu, a přelévá se z jedné strany na druhou
46:51 Hostující gólman vysypal z rukávu zásobu zákroků a zachránil hosty před vyšším mankem
45:50 Domácí teď měli poměrně dost šancí, které nedokázali dotáhnout do konce
43:23 Hosté lehce ohrozili Vaníčkovu svatyni, ale střela šla mimo
42:10 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #32 Vojtěch Houska (4:2)
42:10 Pluskal se prosazuje při dorážce po V. Houskovo střele a Strakonice tak využívají přesilovou hru
40:51 Vyloučen hráč #53 Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:50 Hosté při přechodu do útoku na půlce ztratili balón, který vzal domácí Šavrda, ale ten trefil bránícího beka
37:55 Hosté zkoušeli překonat Vaníčka na bližší, ten si ji ale pokryl
37:40 Vytvořili, ale Kořen promáchl
37:38 Domácí mají standartku z rohu, uvidíme, zda-li něco vytvoří
33:49 Harman měl krásnou šanci ze středu hřiště, hostující gólman ale jeho snahu zmařil
29:39 Křesák od mantinelu nebezpečně ohrozil hostující
29:19 Vaníček chytil nebezpečnou střelu z otočky
27:34 GÓL 1. FbK Tábor! 3:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #5 Lukáš Janura (3:2)
27:34 Rychlá akce hostí po buly končí gólem
27:20 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (3:1)
27:20 Šavrda ukázal jeho šikovnost rukou, která se podobá Patricku Kaneovi z NHl a střílí gól
26:10 Neskutečné šance na obou stranách hřiště, obě ale bez gólu
25:18 Hosté mají standartní situaci na domácí čtvrtině, ale nic nevymysleli
23:24 Hra teď byla hodně nahoru a dolu
22:57 Hosté zkusili nahození do rohu, ale vinou nezpracování končí balon mimo hřiště
22:25 Hosté ve velké šanci, ale trefili tyč
22:10 V. Houska předvedl neskutečný tanečky, ale nesedla mu střela
21:26 Hostující bek vykryl Křesákovu střelu
19:20 Hosté v šanci se střelou z otočky, ale domácí si to pohlídali
18:45 Hron a Völfl ve velké šanci, ale hostující obránce zblokoval gólovou přihrávku
18:30 Kořenovo nahozeni z 2 metrů za půlkou nebezpečně ohrozilo hostující
17:26 Harman měl po zachycení přihrávky Strejčkem neskutečnou šanci, kterou nakonec nedal
16:40 Vaníček si připsal zákrok pravou nohou, po přihrávce hostujícího útočníka z rohu hřiště pře bránu
15:28 Standartní situace hostů na půlce končí vyhozením mimo hřiště
13:43 Kořenova chyba vedla k brejku hostů, kteří nedokázali trefit prázdnou bránu
12:45 Hosté mají standartku z předbrankového prostoru domácích, ale trefili blok
12:28 Domácí předvedli kombinaci hodnou NHL, ale Völfl přestřelil
10:14 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (2:1)
10:14 Houska se ze své pozice nemýlil a po Křesákově nabití vypálil přesný projektil
09:53 Vyloučen hráč #81 Tomáš Odložilík družstva 1. FbK Tábor na 5 minuty za vysoká florbalka
08:49 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:1)
08:49 Domácí Šavrda se dostal do samostatné akce, kterou proměnil
07:27 Hostující Novák v šanci, ale zamotal si míček pod nohy
06:49 Janura se dostal do úniku, ale vysoce přestřelil bránu
05:58 Hron předvedl ukázkový blok
03:47 Völfl se dostal do šance, ale neshodli se s Křesákem
03:15 V. Houska zkoušel prověřit hostujícího gólmana, kterému míček vypadl. ale Strejček se nedostal k pořádné dorážce
02:42 GÓL 1. FbK Tábor! 0:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #57 Daniel Babilon (0:1)
02:42 Hosté po rychlé akci skórují
01:57 Hosté se dostali do šance, ale po zblokování končí míček mimo hřiště
01:47 Zápas zatím probíhá v klidném tempu