60
  • 60 59:58
    2

FBC Štíři Č. Budějovice B - Florbalová škola Plzeň A 6:10
branky: 9. David Caha, 12. Dominik Vlček, 38. David Caha, 47. Petr Žáček, 51. Jindřich Hrdý, 57. Jakub Vojáček - 8. Kryštof Lehečka, 12. Petr Torma, 21. Ondřej Budek, 32. Václav Kaše, 36. Ondřej Budek, 41. Tomáš Pour, 42. Ondřej Budek, 46. Václav Kaše, 49. Matěj Surák, 51. Kryštof Lehečka; rozhodčí: Dominik Harman - Lukáš Teska; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 22 - Filip Šik 21; po třetinách: 2:2, 1:3, 3:5
60:00 Komentář trenéra domácích Marka Fučíka: Dobrý zápas s kvalitním soupeřem. Chtěli jsme 3 body, ale dnes to nevyšlo. Děkujeme za férové utkání, šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Miroslava Čechury: včerejší zápas zapomenut. Dnes jsme podali zlepšený výkon a ukázali. že umíme hrát florbal. Soupeři děkujeme za pěkný zápas.
60:00 Střely 3. třetiny: domácí- 10, hosté- 11
59:58 Vyloučen hráč #11 Jindřich Hrdý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
59:27 Štíři se probudili na posledních 10 minut
57:30 Plzeň vyčkávala na vhodnou situaci, aby se dostali k bráně Bicka, hned jak ji našli, snažili se dát gól, ale střela netrefila bránu.
56:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #73 Jakub Vojáček, asistoval #71 Dominik Vlček (6:10)
55:03 Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání
53:18 Začíná se nám to tu přiostřovat, Surák se začal hádat s rozhodčím.
52:00 Vojáčkovo backhandu chtěl jenom kousek, aby skončil za zády Šika
50:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #80 Lukáš Svintek (5:10)
50:41 Hrdý backhandem pod svýma nohama zvyšuje skóre.
50:18 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #76 Bořek Ozom (4:10)
50:18 Bickovi chybělo jenom pár cemntimetrů, aby chytnul míček, jelikož mu sjel po zádech.
48:49 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:9
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák bez asistence (4:9)
48:49 Hra 4 na 4 asi sednula Surákovi, který utekl obraně domácích a míček se ocitá za Bickovo zády.
47:27 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hrubost
47:27 Vyloučen hráč #11 Jindřich Hrdý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost
46:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #72 David Caha (4:8)
46:06 Dokonale využitá standartka, Caha přehrál Žáčkovi a ten z první zadavá míček do brány.
45:53 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:8
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #30 Václav Kaše bez asistence (3:8)
45:15 Dik znovu ubránil bránu před domácím týmem
44:14 Štíři se ted' stáhli a snaží se jenom bránit.
41:28 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:7
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #97 Matěj Surák (3:7)
41:28 Ted se ukázala chyba v obraně, Budek byl sám u brány a po přihrávce šel sám na Bicka, ten už nedokázal zachránit situaci.
40:32 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #29 Petr Torma (3:6)
40:32 Pour nakonec dokázal proměnit přesilovku, po rychlé přihrávce si odkryli Bicka a Pour střílel do odkryté brány.
40:01 Úvodní bule 3. třetiny pro Plzeň.
40:00 Střely 2. třetiny: domácí- 8, hosté- 12
38:40 Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
38:40 Dnes si jako první vyzkouší přesilovou hru Plzeň
37:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #27 Josef Čížek (3:5)
37:04 Tinavský po přihrávce Svintka vyběhl z obrany na Šika, ale střela nezasáhla branku.
35:58 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:5
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (2:5)
35:58 Budek si zpravil chut' po minulé brance kterou minul a prokličkoval celé hřiště a završil to gólem.
35:09 Budek se dostal ke střele, ale ta končí za bránou.
31:27 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #30 Václav Kaše, asistoval #11 Ondřej Budek (2:4)
31:27 Kaše dokonalý gol z backhandu.
30:19 Caha sám na bránu, ale střílí asi pět metrů nad bránu.
27:32 Kyrian svým tělem zabránil jistému gólu.
26:29 Pour nedokázl vstřelit gól Bickovi
24:57 Plzeň znovu střílela do Bickovo odkryté tyčky, ale tentokrát ho golem nepotrestala.
23:49 Šik je mrštný jako ještěrka a znovu zachraňuje Plzeň.
22:39 Gólman hostů pohotovým zákrokem chytá míček.
21:19 Fučík si asi spletl florblový zápas s gymnastikou a předvádí nám tu kotouly.
20:23 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:3
20:23 Budek si prokličkoval celé hřiště a dokonce byl úspěšný i v koncovce.
20:01 Úvodní bule 2. třetiny pro domácí.
20:00 Střely 1. třetiny: domácí- 9, hosté- 9.
19:59 A konečná střela Vojáčka končí za bránou.
19:31 Bicek právě kouzlil v bráně
17:45 Štírům se zatím daří blokovat střely na Bicka
16:04 A opět Caha dává gól, který nebyl uznaný.
15:14 Nejmladší hráč Tinavský střelou z půlky na hrdého, ten dostal míček do branky, ale gól nebyl uznaný, jelikož nám zazněla píšťalka, tak třeba příště.
13:07 Nad gólmanem hostů asi drží ochranou ruku nějaká vyšší moc, jelikož zákrok co právě předvedl ani není možný.
11:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček bez asistence (2:2)
11:30 Vlček si prokličkovaná celé hřiště a nechává hráče za sebou jako kužely a vymetá stejný růžek jako Caha předtím.
11:06 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #76 Bořek Ozom (1:2)
11:06 Torma navyšuje skóre střelou z poloviny.
08:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #98 Filip Kyrian (1:1)
08:11 Caha srovnává střelou ze skoro nulového úhlu
07:30 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #96 Vojtěch Beneš (0:1)
07:30 Lehečkova střela ze zákrytu si našla místo v nevykryté tyčce Bicka
06:41 Budek předvedl ukázkovou střelu z první, ale Bicek vychytal.
05:22 Čížek byl sám před bránou, ale nedokázal po přihrávce Cahyho střelit míček do brány.
04:12 Bicek nám právě předvedl famózní zákrok.
03:03 Fučík sám na bránu, ale hráč Plzně ho předběhl a pokus o gól překazil.
02:03 Hráči nám nějak začínají padat, Mikeska nám právě vytřel podlahu.
01:00 Slepička zaznamenal na svém kontě první střelu, která ale skončila nad bránou.
00:01 Úvodní bude 1. třetiny pro domácí