60
  • 60 59:22
    2

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FK Slovan J.Hradec 7:6
branky: 18. David Pilík, 19. Ondřej Kuhajda, 28. Filip Štědrý, 38. Jakub Mikolášek, 52. Filip Štědrý, 55. Jan Žák, 58. Jakub Mikolášek - 19. Jakub Jindra, 25. Ondřej Šimek, 33. Jan Procházka, 42. Jan Procházka, 44. Jan Cihlář, 50. Šimon Jonáš; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jiří Cisler 18 - Aleš Křepelka 22; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:3
60:00 Komentář trenéra hostů (Jakub Šmíd): Oproti včerejšku dnes plno individuálních chyb, které nás stály zápas. MYslím si, že se za svůj výkon nemusíme stydět. GRtatuluji soupeři k vítězství
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Kvalitní utkání, svázané takticky. Zápas se dneska lámal ve středním pásmu, ve kterém jsme byli o něco lepší. Produktivita nás stále trápí, ale do toho se dostanem. Díky za zápas a přeji šťastnou cestu domů
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 10 - Jindřichův HRadec 6, celkem 29 - 24
59:22 Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
58:58 Hosté bez brankáře
58:10 Vyloučen hráč #6 Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání
57:16 Timeout FK Slovan J.Hradec
57:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek bez asistence (7:6)
57:16 Mikolášek zachytil rozehrávku a utekl hostující obraně. Precizníím blafákem překonal Křepelku a vrací domácím těsně před koncem vedení
56:21 Rychlá kombinace slávistů, ale Štědrý trefuje pouze hráče před sebou
55:10 Nebezpečná situace před domácí brankou. NAhrávka hostů trefila Katolického a odrážela se nebezpečně do protipohybu Cislera, nakonec ale skončila vedle
54:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #8 Jakub Mikolášek (6:6)
54:09 I druhou přesilovku domácí a využívají a máme zde znovu vyrovnaný stav
52:49 Vyloučen hráč #30 Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za zvedání florbalky
51:56 Vzápětí v obrovské šanci Baroch. Bohužel ale netrefil odkrytou branku
51:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (5:6)
51:37 Už je to jen o gól! Šimeček nahrál před branku Šimečkovi, který nějak pod padajícím Křepelkou dostal balonek do branky
51:08 Střela Žáka a dorážka Šimečka, Křepelka chytá
49:00 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:6
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #86 Šimon Jonáš (4:6)
49:00 Opět rychlá odpověď na druhé straně, a i s trochou smůly se balonek od Jonáše odráží do domácí branky. Jindřichův Hradec vede o 2 branky
48:43 Mikolášek trefuje tyč hostující branky
46:25 Hezký kros hostů a střela z první. Cisler chytá
44:53 Štědrý střílel po zemi přes hráče, Křepelka si ale prostor mezi nohami pohlídal a vyráží
43:38 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #7 Marcel Šuranský (4:5)
43:38 A teď už hosté poprvé v zápase vedou.
41:08 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka, asistoval #28 Martin Novák (4:4)
41:08 KLasická situace 'nedáš- dostaneš'. Baroch na jedné straně nepřekonal Křepelku, o několik vteřin později Procházka prostřelil Cislera a i počtvrté je vyrovnáno
40:00 Střely na branku ve 2. třřetině: SLavia 10 - J. HRadec 12
37:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:3)
37:33 Ale i domácí přesilovku využívají. Po přihrávce Šimečka se zblízka trefil Kuba Mikolášek
37:15 Střela Žáka zablokována
36:25 Vyloučen hráč #22 Vít Hovorka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
35:47 Signalizovaná výhoda, domácí budou mít přesilovku
34:52 Střela Šimečka ze vzduchu končí těsně vedle
32:57 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jan Procházka, asistoval #19 Ondřej Stloukal (3:3)
32:57 Procházka přesnou střelou využívá přesilovku a máme znovu srovnáno
32:39 HOsté jsou usazeni před slávistickou brankou, až teď se povedlo alespoň vyhodit
31:44 Vyloučen hráč #94 Matouš Bešta družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
31:44 Po faulu Bešty uvidíme první přesilovku v zápase a budou ji mít hosté
30:42 Hosté jsou teď o něco aktivnější, Cisler musel předvést několik zákroků
28:06 Nebezpečná střela Jindry těsně vedle domácí branky
27:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #97 Tomáš Katolický (3:2)
25:40 Rychlý protiútok domácích. Po přihrávce Barocha střílel Mikolášek, ale Křepelka se stihl rychle přesunout a vyráží
24:36 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #5 Ondřej Šimek, asistoval #8 Jan Procházka (2:2)
24:36 Po akci Procházky a Soukupa je znovu srovnáno
23:45 Střela SOukupa z půlky hřiště prolétla těsně vedle branky hostů
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Slavia 9 - J. Hradec 6
18:54 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #97 Tomáš Katolický (2:1)
18:54 Kuhajda vrací domácí do vedení
18:35 Jindra měl další obrovskou šanci, tentokrát ho ale Cisler skvěle vychytal
18:24 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra bez asistence (1:1)
18:24 Hosté rychle odpovídajjí. Jindra zachytil přihrávku a vydal se do brejku. Střelou nad rameno překonává Cislera a je vyrovnáno
17:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #87 David Pilík bez asistence (1:0)
17:28 Pilík zachytil rozehrávku a natáhl ke střele přes obránce. Zamířil velmi přesně a střelou nad levou ruku Křepelky posílá domácí do vedení
16:57 Rozehrávku hostů vystihl Kuhajda, ke střele se poté dostal Štědrý, ale branku netrefil
12:35 Mikolášek hezky hledal zpoza branky Barocha, ten ale netrefil dobře skákavý balonek
11:09 Hezká akce Mikoláška zakončena střelou nad branku
07:44 Cisler vyráží střelu od mantinelu
06:57 Další střelu a následnou dorážku si připsal David Malkus. Křepelka si s oběma pokusy poradil
06:14 Hosté zatím velmi obětavě brání, pokusy Tkadlece i Mošny byly sraženy mimo branku
04:07 První střela od Kellara, brankář hostů vyráží
03:00 Úvod zápasu zatím opatrný z obou stran