4:19
    Jan VÖLFL
    (Řezanka)

FbŠ Bohemians B - Fbc Strakonice 4:19
branky: 1. Erik Papež, 1. Kryštof Blažej, 29. Jan Harák, 55. Ondřej Plecháč - 7. Filip Hron, 9. Jan Völfl, 9. Michal Strejček, 15. Jan Völfl, 18. Jan Völfl, 27. Martin Boháč, 30. Jakub Kořán, 35. Adam Přib, 38. Marek Harman, 38. Karel Řezanka, 40. Lukáš Pluskal, 48. Karel Šavrda, 49. Jan Völfl, 54. Karel Šavrda, 57. Jan Völfl, 57. Filip Hron, 58. Jiří Křesák, 58. Marek Harman, 59. Jan Völfl; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 24 - Jaroslav Velek 19; po třetinách: 2:5, 1:6, 1:8
59:59 Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas, přejeme šťastnou cestu domů a těšíme se příští rok na odvetu v divizi.
59:59 Komentář trenéra hostí: Dominantní výkon.
59:59 Střely na bránu ve 3.třetině domácí: 9 Střely na branku ve 3. třetině hosté:17
58:51 Vyloučen hráč #27 Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:18 Timeout FbŠ Bohemians B
58:18 GÓL Fbc Strakonice! 4:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #54 Jan Völfl, asistoval #88 Karel Řezanka (4:19)
57:52 GÓL Fbc Strakonice! 4:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #6 Marek Harman, asistoval #24 Karel Šavrda (4:18)
57:18 GÓL Fbc Strakonice! 4:17
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #54 Jan Völfl (4:17)
56:46 GÓL Fbc Strakonice! 4:16
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #48 Filip Hron, asistoval #19 Jiří Křesák (4:16)
56:37 GÓL Fbc Strakonice! 4:15
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #54 Jan Völfl, asistoval #8 Lukáš Pluskal (4:15)
54:21 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:14
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #71 Kryštof Blažej (4:14)
53:08 GÓL Fbc Strakonice! 3:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:14)
48:56 GÓL Fbc Strakonice! 3:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #54 Jan Völfl, asistoval #19 Jiří Křesák (3:13)
48:29 Vyloučen hráč #21 Jan Harák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování
47:23 GÓL Fbc Strakonice! 3:12
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #88 Karel Řezanka (3:12)
39:59 Střely na branku ve druhé třetině domácí: 5 Střely na branku ve druhé třetině hosté: 16
39:04 GÓL Fbc Strakonice! 3:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal z trestného střílení (3:11)
37:45 GÓL Fbc Strakonice! 3:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #19 Jiří Křesák (3:10)
37:27 GÓL Fbc Strakonice! 3:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #6 Marek Harman bez asistence (3:9)
34:40 GÓL Fbc Strakonice! 3:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #24 Karel Šavrda (3:8)
29:51 GÓL Fbc Strakonice! 3:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #25 Jakub Kořán, asistoval #88 Karel Řezanka (3:7)
28:19 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #8 Ondřej Plecháč (3:6)
26:08 GÓL Fbc Strakonice! 2:6
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Martin Boháč (2:6)
19:59 Střely na branku v 1. třetině domácí: 9 Střely na branku 1. třetině hosté: 10
17:13 GÓL Fbc Strakonice! 2:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #54 Jan Völfl, asistoval #25 Jakub Kořán (2:5)
14:44 GÓL Fbc Strakonice! 2:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #54 Jan Völfl, asistoval #24 Karel Šavrda (2:4)
12:59 Vyloučen hráč #15 Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
08:55 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #27 Michal Strejček, asistoval #24 Karel Šavrda (2:3)
08:00 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
06:55 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #48 Filip Hron, asistoval #54 Jan Völfl (2:1)
00:49 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #8 Ondřej Plecháč (2:0)
00:23 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #92 Erik Papež z trestného střílení (1:0)