• 55 54:50
    2
    Josef MAREŠ

1. FbK Tábor - SK Jiskra Domažlice 10:6
branky: 6. Robert Kubica, 14. Jiří Novák, 18. Lukáš Janura, 22. Lukáš Janura, 24. Josef Mareš, 26. Lukáš Janura, 27. Jiří Novák, 37. Lukáš Janura, 45. Jiří Novák, 46. Andrej Janda - 3. Pavel Váchal, 11. Jan Tauer, 27. Petr Fekiač, 47. Jan Holub, 48. Robert Kubica, 49. Pavel Váchal; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Luboš Zeman 21 - Patrik Kouřík 23; po třetinách: 3:2, 5:1, 2:3
65:00 V druhé třetině jsme začali hrát to co jsme si řekli v šatně a začalo se nám dařit. Ještě je potřeba dopilovat zakončení ložených šancí. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastný návrat domů.
65:00 Komentář hostů: Děkujeme za utkání, soupeřova rozehrávka se těžko bránila. Zdramatizovaný konec nás těší, protože třetí třetiny nejsou obvykle naše silná stránka.
60:00 střely celkem: domácí 33, hosté 27.
60:00 Střely domácí: 13; Střely hosté:17
54:50 Vyloučen hráč #13 Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vysoká florbalka
51:37 Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil #29 František Kalina.
48:16 Timeout 1. FbK Tábor
48:16 GÓL SK Jiskra Domažlice! 10:6
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #8 Pavel Váchal, asistoval #22 Martin Kubů (10:6)
47:30 GÓL SK Jiskra Domažlice! 10:5
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #89 Robert Kubica, asistoval #33 Martin Andrle (10:5)
46:32 GÓL SK Jiskra Domažlice! 10:4
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #5 Jan Holub, asistoval #8 Pavel Váchal (10:4)
45:01 GÓL 1. FbK Tábor! 10:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Andrej Janda, asistoval #5 Lukáš Janura (10:3)
44:17 GÓL 1. FbK Tábor! 9:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #74 Luboš Zeman (9:3)
42:10 Vyloučen hráč #8 Pavel Váchal družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:46 Vyloučen hráč #39 Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely domácí: 10; Střely hosté:5.
36:00 GÓL 1. FbK Tábor! 8:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #81 Tomáš Odložilík (8:3)
26:08 GÓL SK Jiskra Domažlice! 7:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #15 Petr Fekiač, asistoval #20 Jan Tauer (7:3)
26:01 Timeout SK Jiskra Domažlice
26:01 GÓL 1. FbK Tábor! 7:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #86 Marek Dóka (7:2)
25:38 GÓL 1. FbK Tábor! 6:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #53 Andrej Janda (6:2)
23:21 GÓL 1. FbK Tábor! 5:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #74 Luboš Zeman (5:2)
21:35 GÓL 1. FbK Tábor! 4:2
20:00 Střely domácí: 10; Střely hosté:5.
17:37 GÓL 1. FbK Tábor! 3:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Lukáš Janura, asistoval #57 Daniel Babilon (3:2)
17:02 Vyloučen hráč #78 Ondřej Kasika družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
13:45 GÓL 1. FbK Tábor! 2:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #57 Daniel Babilon (2:2)
10:44 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #20 Jan Tauer, asistoval #12 Zdeněk Opálka (1:2)
05:47 GÓL 1. FbK Tábor! 1:1
Vlastní branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #89 Robert Kubica (1:1)
02:43 GÓL SK Jiskra Domažlice! 0:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #8 Pavel Váchal bez asistence (0:1)