• 57 56:26
    2
    Jan NOVOTNÝ

FbC Písek - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 10:0
branky: 14. Daniel Špírek, 14. Pavel Šebelle, 17. Michal Cigánek, 19. Daniel Kučera, 24. Michal Cigánek, 24. Daniel Špírek, 37. Michael Kolínský, 43. Daniel Špírek, 46. Michael Kolínský, 56. Daniel Špírek; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 2:6; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 22 - Vojtěch Kačer 17, Jan Vališ 9; po třetinách: 4:0, 3:0, 3:0
59:59 Komentář trenéra Hanzlíka: Z naší strany kvalitní zodpovědný výkon do obrany a v napadání. Soupeři jsme toho příliš neumožnili v rozehrávce a trestali soupeři z brejkových situací. Jsme rádi za nulu. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra hostů:Včera jsme hráli 55 minut dobře. Dnes jen 5, s tím se nedá vyhrát.
59:59 Střely:Písek- 14, ČB-6
59:00 Pěkný to zápas.
56:26 Vyloučen hráč #88 Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
55:44 Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
55:44 GÓL FbC Písek! 10:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #88 Daniel Kučera (10:0)
53:12 Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky
52:33 Vyloučen hráč #97 Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
48:30 Vyloučen hráč #7 Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
48:30 Dneska se tu ty minuty nějak kupí.
45:03 GÓL FbC Písek! 9:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (9:0)
42:46 GÓL FbC Písek! 8:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #48 Jakub Mikeš (8:0)
42:46 Špíra zandal hattrick, pěknej zásun, chválíme... pokutka dobrá
39:59 Střely: Písek-12, ČB-8
36:55 GÓL FbC Písek! 7:0
35:28 Vyloučen hráč #6 Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
33:01 Vyloučen hráč #91 David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
32:45 Při přesilovce domácích nelétá míček pouze v okolí brány, ale i na pořadatele.
31:14 Vyloučen hráč #98 Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
26:50 Bubny znějí, střely létají.. hra se zdá být opravdu zajímavá.
23:42 Na žádost píseckého fantoma Michala Cigánka zdravíme paní Cígánkovou a též Cigiho slečnu Annu. Doufáme, že fandí.
23:41 GÓL FbC Písek! 6:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #15 Ondřej Štěpán (6:0)
23:41 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jan Vališ družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
23:22 GÓL FbC Písek! 5:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #19 Pavel Šebelle (5:0)
20:43 Pořadatelský stolek si myslí, že je ten správný čas na to, abychom pochválili dnešní výkon píseckých dorostenek, které díky své bojovnosti získaly na domácím turnaji 3 body. Krásný to turnaj!
19:59 Střely: Písek-10, ČB-8
19:50 Vyloučen hráč #27 Michael Kučera družstva FbC Písek na 2 minuty za držení
18:38 GÓL FbC Písek! 4:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #88 Daniel Kučera, asistoval #12 Daniel Špírek (4:0)
16:48 GÓL FbC Písek! 3:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #15 Ondřej Štěpán (3:0)
13:50 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #18 Michal Cigánek (2:0)
13:02 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #43 Filip Trkovský (1:0)