Rokycany
  • 57 56:48
    2

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC ROKYCANY 6:9
branky: 11. Lukáš Svintek, 27. Marek Fučík, 33. Marek Slepička, 54. Marek Fučík, 55. Petr Žáček, 57. Tomáš Zelinka - 4. Martin Fiala, 10. Denis Vitouš, 22. Jakub Svejkovský, 25. Vojtěch Vlach, 27. Vojtěch Vlach, 28. Jakub Svejkovský, 31. Lukáš Bendek, 45. Jakub Svejkovský, 49. Lukáš Bendek; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:4 + Vojtěch Vlach OS; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Vondrys 14 - Petr Staněk 24; po třetinách: 1:2, 2:5, 3:2
60:00 Komentář vedoucího domácích Marka Fučíka: Dnes zasloužená prohra za vlažný výkon. Gratulace soupeři k výhře.
60:00 Komentář trenéra hostů (Martin Štván) - K jistotě záchrany jsme nutně potřebovali bod. Všichni naši hráči podali velmi obětavý a výkon a jsem rád, že jsme toto utkání zvládli. Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit přímo i těm, kteří nám drželi palce na dálku a těšíme se na ně i v příští sezóně v DIVIZI.
59:59 Střely domácí: 13 Střely hosté: 4
56:48 Vyloučen hráč #25 Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování florbalky
56:11 Timeout FBC ROKYCANY
56:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #36 Tomáš Zelinka, asistoval #4 Václav Staněk (6:9)
54:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #60 Martin Vacek (5:9)
53:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík, asistoval #71 Dominik Vlček (4:9)
48:27 GÓL FBC ROKYCANY! 3:9
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (3:9)
44:14 GÓL FBC ROKYCANY! 3:8
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #46 Jakub Boháč (3:8)
41:52 Vyloučen hráč #4 Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
40:18 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #81 Marek Slepička.
39:59 Střely domácí: 8 Střely hosté: 8
32:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #81 Marek Slepička bez asistence (3:7)
32:14 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování
32:14 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY - osobní trest
30:11 GÓL FBC ROKYCANY! 2:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek bez asistence (2:7)
27:24 GÓL FBC ROKYCANY! 2:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #22 Jakub Košař (2:6)
26:37 GÓL FBC ROKYCANY! 2:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #10 Martin Štván (2:5)
26:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:4
24:04 GÓL FBC ROKYCANY! 1:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #11 Denis Vitouš (1:4)
21:00 GÓL FBC ROKYCANY! 1:3
19:59 Střely domácí: 9 Střely hosté: 11
19:49 Vyloučen hráč #18 Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
10:44 Vyloučen hráč #6 Tomáš Masaryk družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
10:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #80 Lukáš Svintek, asistoval #11 Jindřich Hrdý (1:2)
09:23 GÓL FBC ROKYCANY! 0:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #19 Vojtěch Vlach (0:2)
03:32 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #77 Jakub Svejkovský (0:1)