• 62 61:41
    7:8
    (Trkovský)

OLYMP FLORBAL - FbC Písek 7:8p
branky: 11. Ivan Petr, 13. Marek Vomočil, 17. Ondřej Štifter, 18. Dan Moravec, 24. Ondřej Štifter, 24. Filip Chodl, 50. Marek Vomočil - 3. Filip Trkovský, 20. Michael Kolínský, 26. Michal Cigánek, 29. Michal Švec, 37. Filip Trkovský, 38. Michael Kolínský, 53. Daniel Špírek, 62. Tomáš Biskup; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Dvořák 28 - Vlastimil Dvořák 27; po třetinách: 4:2, 2:4, 1:1, 0:1
61:42 Komenátř tr. domácích Hanzlíka: Z naší strany po delší době nedisciplinovaná obrana a spousty individuálních chyb. Zápas nám úplně herně nevyšel, ale jsme rádi, že jsme se dokázali dostat zpět do zápasu i za nepříznivého stavu. Jsme rádi alespoň za 2 body. Děkujeme soupeři za utkání.
61:42 Komentář tr. domácích J.Kriseho : Dobrá předvedaná hra do stavu 6:2, kdy jsme se naprosto nesmyslně přestali soustředit ana důležité prvky, které jsme si vytyčili před utkáním. Gratuluji soupeři k výhře a přeji šťastnou cestu.
61:41 GÓL FbC Písek! 7:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #45 Tomáš Biskup, asistoval #43 Filip Trkovský (7:8)
59:59 Střely 3 třetina : Olymp 12 Písek 12
57:57 Timeout FbC Písek
57:57 Vyloučen hráč #11 Ondřej Štifter družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
54:46 Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil #48 Jakub Mikeš.
54:20 Timeout OLYMP FLORBAL
54:20 Vyloučen hráč #45 Tomáš Biskup družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
53:02 Vyloučen hráč #19 Pavel Šebelle družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky
52:11 GÓL FbC Písek! 7:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #88 Daniel Kučera (7:7)
49:30 GÓL OLYMP FLORBAL! 7:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #38 Marek Vomočil, asistoval #8 Filip Chodl (7:6)
39:59 Střely 2.část Olymp 10 Písek 9
37:25 GÓL FbC Písek! 6:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (6:6)
36:29 GÓL FbC Písek! 6:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #6 Luboš Čuka (6:5)
34:21 Vyloučen hráč #32 Dan Moravec družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
28:26 GÓL FbC Písek! 6:4
Vlastní branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #75 Michal Švec (6:4)
25:59 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #48 Jakub Mikeš (6:3)
24:20 Vyloučen hráč #75 Michal Švec družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
23:39 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #8 Filip Chodl, asistoval #98 Dalibor Thoma (6:2)
23:16 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #11 Ondřej Štifter, asistoval #33 Ivan Petr (5:2)
19:59 Střely 1. část Olymp 12 Písek 15
19:18 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #19 Pavel Šebelle (4:2)
17:11 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #32 Dan Moravec, asistoval #8 Filip Chodl (4:1)
16:57 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #11 Ondřej Štifter bez asistence (3:1)
12:09 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #38 Marek Vomočil, asistoval #11 Ondřej Štifter (2:1)
10:41 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #47 Václav Lauda (1:1)
02:41 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #88 Daniel Kučera (0:1)